Nové náměstí, Praha

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

Umístění: Ordinace Jiný

Dobrý den, měla jsem velký strach, obavy,stud, ale vše bylo super. Pan doktor vše vysvětlil,snažil se odvést můj strach, vše dopadlo dobře a za to mu moc děkuji i sestřičce.

Umístění: Ordinace Jiný

Velmi příjemný pan doktor i sestra. Objevil mi začínající rakovinu prostaty, díky jemu jsem postoupil včas léčbu. Nejspíš i jemu vděčím za to, že žiji! Chodím na pravidelné kontroly. Poctivě vyslechne, vyšetří, vysvětlí. Předepsané léky pomáhají.

Umístění: Ordinace Jiný

Je opravdu neuvěřitelné co si v této ordinaci dovolí vůči pacientovi. Při vyšetření před pár lety tento lékař neznal odpověď téměř na žádnou z mých dotazů ohledně mé diagnozy a pronesl větu: "Víte o tom více než já", což mě mírně znepokojilo. Po pár měsících jsem do ordinace dorazil opět na vyšetření z důvodu indispozice. Bylo mi vysvětleno že pracovní neschopenku oni jako ordinace nevydávají, i když jsou k tomu odborný lékař ze zákona povinen. Šel jsem tedy za praktickou lékařkou. Ta se telefonicky doptala, jak je toto možné? Ego pana Klemence nevydrželo a bez jediné informace mě svévolně vyřadil z karotéky. O to hůře, že jsem toto zjistil v momentě, kdy jsem do ordinace chtěl dorazit s akutním problémem. Sestra mi arogantně sdělila ať si jedu kam chci, že oni mě rozhodně nepřijmou, s odůvodněním, že jsem se nedostavil na výkon se kterým jsem výslovně nesouhlasil, i přesto jsem na něj byl údajně objednán bez mého vědomí! Na postupy tohoto lékaře budu podávat stížnost na ČLK.

Umístění: Ordinace Jiný

Velice příjemný pan doktor a sestřička také. Při vyšetření vše vysvětlí.

Umístění: Ordinace Jiný

Velice empatický, příjemný pan doktor. Všem doporučuji. Není třeba se ničeho bát. Budete pečlivě a citlivě vyšetřeni a bude vám vše srozumitelně vysvětleno. Pochvalu zaslouží i milá sestřička. Oceňuji i poskytnutí naprosté intimity při vyšetření průtoku moči UFM.

Umístění: Ordinace Jiný

velmi dobrá ordinace,velmi milý,šikovný ,trpělivý pan doktor ,který mi vše podrobně vysvětlil,na prohlídku chodím v rámci dispenzarizace každý rok,sestřička také milá,doporučuji

Umístění: Ordinace Jiný

Skvělý doktor. Bylo mi celých 5 let řečeno, že se chronické záněty močáku nedají řešit, že to budu muset přetrpět a pan doktor mi hned po druhé návštěvě řekl, jestli nemám zúženou močovou trubici a doporučil rozšíření. A ejhle, bylo to tím. Moc doporučuji

Umístění: Ordinace Jiný

K panu doktorovi chodím pravidelně, oceňuji dochvilnost, příjemné prostředí, pečlivost - snahu řešit věc komplexně a nic nezanedbat, navíc je pan doktor velmi příjemný a sympatický člověk

Umístění: Ordinace Zánět prostaty

Byl jsem u pana doktora dvakrát, zatím si nemohu stěžovat. Ordinace je výborně vybavena. Lékař mě vyslechl, vše si zapsal, řekne názor na věc a velmi poctivě i díky dobrému vybavení ordinace vyšetří. To co vidí např. na ultrazvuku vám ukáže a popíše, můžete se zeptat a odpoví na doplňkové otázky. Celkově určitě lidský doktor a i po odborné stránce na hodně slušné úrovni bych řekl.

K doktoru Klemencovi docházím pravidelně a dlouhodobě. Podle mého názoru je to velmi sympatický, ale především velmi dobrý lékař. Doporučuji