Genitrix s.r.o. - Soukromá gynekologická praxe
Koněvova 205/2427, Praha

Umístění: Genitrix s.r.o. - Soukromá gynekologická praxe

Chodím k paní doktorce roky, ale myslím, že tentokrát už to bylo naposled. Dříve jsem byla spokojená, protože mi vyhovovala emailová komunikace, vše rychle a snadno vyřízeno... A ani mi nebylo líto té pětistovky. Ale postupně mi začaly vadit různé věci. Ani jedenkrát mi nezkontrolovala prsa nebo neudělala ultrazvuk - věci, které moje gynekoložka na malém městě dělala automaticky při každé preventivce a zadarmo (respektive z pojišťovny). Dvakrát po sobě jsem si stěžovala na nějaký problém, který nijak efektivně neřešila. Jednou jsem byla opravdu vážně nemocná přes ledviny, šla za ní, protože jsem si ze začátku myslela, že je to nějaký vaginální zánět, zase vyplázla peníze, ale ona nepoznala nic, řekla mi, že jsem zdravá a poslala mě domů. O dva dny později jsem musela dostat v nemocnici okamžitou injekci koňské dávky antibiotik, protože jsem měla akutní zánět ledvin. Vím, že je gynekoložka a ne všeobecný lékař nebo specialista na ledviny (nefrolog?), ale aby mi řekla, že jsem úplně zdravá a nepoznala vůbec nic? Snad má i obecné lékařské vzdělání, ne? Dříve mi přišla milá, ale postupně čím dál méně, naposledy se ani jednou neusmála, i když jsem se snažila humorem nadlehčit tu nepříjemnou situaci, kterou návštěva gynekologie je. Vyšetření u ní bylo pro mě vždy trochu bolestivé, ale teď naposledy fakt extrémně - až jsem zasykla bolestí, ale doktorka se ani nezarazila... Vrcholem bylo, když si ještě se mnou v ordinaci odběhla vyřešit soukromý hovor, který trval déle, než celá moje "konzultace"! Chápu, že to mohlo být důležité, ale v tenhle moment mi přijde 500 Kč dost neadekvátní za nepříjemné a velmi bolestivé vyšetření, kdy déle čekám na doktorku, než si vyřídí hovor, než jak dlouho se věnuje mně. Sečteno a podtrženo, jestli se na tuhle kliniku ještě vrátím, tak rozhodně k jiné lékařce.

K paní doktorce chodím řadu let. Ordinace je moc pěkná, čistá, moderní, sestrička vstřícná. Paní doktorka velmi ochotná, profesionální, komunikativní, jedná na rovinu, do ničeho nenutí. Vzdělává se, je ochotná zkoušet různé alternativy. Perfektně reaguje na jakýkoli dotaz online, velmi rychle. Casto se i zasmejeme. Nema ani problém s mym malym synkem primo v ordinaci, ktereho vse zajímá :) Moc si jí vážím a doporučuji. Mimochodem, chodí k ní na doporučení již další dve moje kamaradky a dojíždí přes celou Prahu. Stojí jim to za to.

Dosla som k pani doktorke na zaklade odporuceni mojej kamaratky. Bola to skvela volba!
Pani doktorka Pasekova je mila a ochotna odpovedat na otazky do konca aj e-mailom. Ordinacia je velmi krasne vybavena, je tam cisto a ocenujem aj to, ze pani doktora ma moderne pristroje na vysetrenie. Velke plus pre mna je aj to ze vysetrenie prebiehlo presne v dohodnuty cas. Tych 500 korun stoji za to zaplatit a vobec to nepovazujem za nieco zle. Myslim si ze dnes uz je bezne platit za nadstandard vsade vo svete. Urcite odporucim dalej :)

Tak tohle me velmi zklamalo, prisla jsem k ni jako nova pacientka v domneni, ze se na me podiva a za ten jeji poplatek mi udela aspon zakladni vysetreni. Nestacila jsem se divit, kdy mi po par zakladnich otazkach poslala domu s tim ze mam prijit za rok... Coze? Tak jsem se zeptala co ultrazvuk, co nejaky vyter, co cytologie? Ona mi rekla, ze cyto je asi za 1000, vyter za 200 nebo 300, UZ cca 500... plus ten jeji poplatek 500. Ale ze to prej nepotrebuju, ze jsem prej zdrava. A to vi jak, kdyz se na me nepodivala ani? No, za ustni konzultaci jsem dala 500, s tim ze si mam za rok pripravit 1300 minimalne, 500 jeji poplatek, 500 UZ a 300 vyter. Sla jsem s ni, protoze jsem si myslela ze bude lepsi nez muj lekar pres pojistovnu.. Haha. Muj mi dela UZ a cyto 2x rocni, aniz bych mu neco rekla nebo o to pozadala a vse je hrazeno pojistovnou. Dnesni navsteva byla vysmech.

K paní doktorce jsem se dostala na naší trnité cestě za miminkem. Během 1 roku jsem vyměnila gynekologa 3x, ani jeden z nich se nechtěl zabývat mým problémem a nebo nerespektovali mé rozhodnutí pro volbu CAR dle mého uvážení a to z toho důvodu, že od jiné kliniky daný lékař dostával peníze. Mudr. Paseková je neskutečně lidská, citlivá, profesionální, charakterní a přímá osoba, je to doslova můj anděl strážný. U ní nemám nikdy pocit, že bych jí svými dotazy obtěžovala, v poradně odpovídá na některé dotazy i dříve jak za 24 hodin, nikdy jsem se nesetkala s takovým nadstandardem jaký poskytuje tato paní doktorka. Mudr. Paseková je také velmi informovaná. Velmi si u ní cením i toho, že respektuje moje přání a rozhodnutí a přesto se ke mě chová velmi slušně. Poplatek 500,- je dle mého názoru adekvátní ke službám a nadstandardu jaký Mudr. Paseková poskytuje. Za takový přístup, jako má tato lékařka jsem ochotná zaplatit. Jsem přesvědčená, že spoluprací paní doktorky a naší CAR se nám povede přivést na svět naše vytoužené miminko.

K paní dr. Pasekové chodím již řadu let, jak do předchozího pracoviště, tak nyní do její ordinace na Žižkov. Nedám na její péči dopustit. Profesionální, lidská, velice milá a ochotná vše vysvětlit, aniž by měl mít člověk pocit, že obtěžuje. Gynekologa bych rozhodně neměnila. V ceně poplatku je nadstandard, který se jen tak u jiných lékařů skutečně nevidí. Její online poradna s garantovanou odpovědí do 24hod., možnost kontaktu na mobil bez ohledu na pracovní dobu, elektronická komunikace, apod. je dle mého názoru v dnešní době nezaplatitelné. Paní dr. si velice vážím a mám v ní velkou důvěru.

Pani doktorka Pasekova neordinuje nyni pres zdravotni pojistovnu, proto vybira poplatek 500korun. Ja osobne jsem s ni velice spokojena, co se tyce rychlosti vysetreni - pokud je preventivni, a jsem zdrava (az na obcasne mykozy), nevidim duvod, proc by melo trvat dele nez je nutne.. Pani doktorku je mozne zastihnout i na telefonu a ma online poradnu, v pripade, ze bych se neco zapomela v ordinaci zeptat. Prijde mi velice informovana, profesionalni a lidska.

K poplatkům: není to rozhodnutí paní doktorky, že se vybírá 500kč. Musíte si nejdříve zjistit zda je to soukromá gyn. pak se nedivte že se platí poplatky. Ženy, ketré se o sebe chtějí starat si můžou dovolit zaplatit, stejně návštěvy gynekologa se omezí na max 2x ročně, pokud nemáte potíže. Zjistil si někdo z Vás co všechno se Vám nabízí za těc h 500kč? Víte, že paní doktorka posílá recepty e-mailem? Máte ušetřenou cestu do ordinace, a kolik gynekologu znáte, kteří tuto možnost nabízejí?
Osobní zkušenosti: velice dobra komunikace, umí vše vysvětlit i lidskou řeči :) Pro pacientky je vždy k dispozici, co se objednání týče maxálně vychází vstříc.

K pani doktorce jsem dochazela pres rok na jejim predchozim pusobisti, kde jsem "sponzorsky list" nepodepsala. Nyni v nove ordinaci na Konevove ul. mi bylo receno, ze chci-li prejit, tam se jiz hradit bude....vzhledem k tomu, ze s pani doktorkou resim za posledni rok zalezitosti s potratem, IVF atp., tak jsem chtela pokracovat o nadale, tj. platim. S poplatkem osobne nesouhlasim, ale 1, ocenuji max flexibilitu a dostupnost pani doktorky - to, ze konzultace po telefonu ma hradit pojistovna, jak pise nekdo z predchozich...to je sice teoreticky hezky receno, ale nikdo z jinych doktoru, ke kterym chodim (praktik, ocni, kozni atp) mi nikdy na sebe nedal primo mobil, navic, kdykoli jsem resila neco akutniho (napr vecer, ci dokonce o vikendu), vzdy pani doktorka velmi promtne odpovedela a poradila - to se opravdu jen tak nevidi. 2, nekdo zde zminuje, ze je objednany na 9,40, v 9,52 jde na radi a v 10:00 je venku....tohle ja naopak ocenuji. Dnes vsichni spechame a u pani doktorky se mi darilo napr. vetsinu mych castych navrstev vyridit behem poledni pauzy...nedocenitelne! Predchozi pan doktor - cekala jsme i pres objednani treba skoro 2 hodiny, to pak s cestou k a od doktora je skoro pulka pracovni doby a uz to clovek v praci % navstev je do max 10 min od casu objednani. 3, nespornou vyhodou je jeji propojeni s Pronatalem, pro ty, kteri resi problemy s pocetim, optimalni - je mozne k pani doktorce dojit i na pracoviste v Pronatalu.

Na paní doktorku nedám dopustit a ráda si za její služby proto připlatím , je pravda že prohlídka pokud není žádný problém trvá max. 10 min, ale já to naopak považuji za velké plus. Pokud , ale máte nějaký vážněší problém či dotazy neváhejte se zeptat paní doktorka Vám vše ráda a ochotou vysvětlí, jednou mi vysvětlovala vše okolo očkování cca hodinu:-)). Každopádně je velmi poctivá a velká odbornice...která rohodně nic nezanedbá.