Frýdecká 439, Praha

Umístění: Ordinace Jiný

K paní doktorce břízové chodím už dobrých 16 let a ani jednou se mi nestalo, že by byl s něčím problém!

Umístění: Ordinace Jiný

Paní doktorka i sestřička jsou moc hodné a vstřícné. Jsme maximálně spokojeni. Péče paní doktorky si moc vážíme.

Umístění: Ordinace Jiný

Bohužel nejsem stejného názoru, jako většina tady. Paní doktorka byla k dceři v choulostivé situaci necitlivá, bez empatie, nepodala žádné informace a neměla ani snahu problém řešit či přeobjednat. Dávala najevo, že ji otravuje a zdržuje, že je na odchodu, i když ordinační hodiny měly být ještě dlouho. Pokud nebude třeba, raději tam nechodit.

Umístění: Ordinace Jiný

Uzasna pani doktorka!!! I sestricky samozrejme! :-) se vsim poradi, vyslechne a hlavne je lidska! Pristup za jedna!!! :-) Je odbornik na spravnem miste.

Jsem velice rada, ze dcera chodi k pi. MUDR Brizove - jak doktorka tak i sestricka jsou ochotne, zodpovi veskere dotazy, vse vysvetli a na nic "netlaci". Vzdy nam pomohla a ja jsem za to nesmirne rada :) J.K.

K paní doktorce chodíme již 4 roky s oběmi dětmi a jsme nesmírně spokojeni. Je velice milá, vstřícná, všechno hezky vysvětlí, člověk nemá narozdíl od zkušeností s jinými lékaři pocit,že jí nějakým dotazem obtěžuje nebo že se ptáme na něco hloupého. Zachránila nám dokonce sluch dcery, kdy na ORL jí nechtěly nasadit léky, které potřebovala a paní doktorka jí nechala narozdíl od ORL udělat bez problémů výtěry a nasadila správně léky,takže jí zachránila sluch! Paní doktorka je opravdu profesionálka a moc jí za její příkladnou péči děkujeme!!!! Sestřička je taky velmi příjemná, takže jsme opravdu moc rádi, že jsme se dostali do péče právě této paní doktorky. Ostatní lékaři by se od ní mohli opravdu učit.

K paní doktorce chodím s oběma dětmi a jsem tak spokojená, že jsme u ní zůstali, i když jsme se přestěhovali a musíme dojíždět. Je milá, vstřícná a ochotná a při každé návštěvě odcházím s pocitem, že jsem děti svěřila do rukou profesionála. O sestřičce platí to samé.

Paní doktorka je velice pečlivá, příjemná, zodpoví všechny dotazy, zkrátka profík :o). Sestřička je milá, vstřícná. Jsme rádi, že ji máme....