Všeobecná fakultní nemocnice Praha
Ke Karlovu 6, Praha

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

Umístění: Všeobecná fakultní nemocnice Praha Jiný

Prestoze nema 10 titulu pred a za jmenem, je to odbornik, ktery tomu rozumi a premysli o lecbe. Mozna pusobi trochu nekomunikativne, ale to je tim, ze studuje moji dokumentaci, rentgeny apod. Logicky se se mnou pritom nebude vykecavat o hloupostech, taky k nemu kvuli tomu nechodim. Vzdy se mnou vsechno probral, odpovedel na dotazy a srozumitelne zduvodnil postup lecby. Nikdy mne neodbyl a byl vzdy peclivy. Po nekolika letech jsem si ho vybral na zaklade zkusenosti.

Umístění: Všeobecná fakultní nemocnice Praha Jiný

Pan doktor je velký svéráz, komunikuje nadřazeně až arogantně. Měla jsem pocit, že ho svým akutním problémem strašně obtěžuji. Už se do ordinace nevrátím. Nedoporučuju.

Umístění: jiné místo

Po vstupu do ordinace (poliklinika Mazurská) lékař ani neodpověděl na pozdrav, tvářil se, že ho obtěžuji a přicházím zbytečně (na vyšetření mě odeslal praktik). Po vyšetření ultrazukem se neobtěžoval sdělit mi sám výsledek. Sestra protivná, komunikuje úsečně, zřejmě bezva pracovní atmosféra. Emapatie= 0. Již nikdy více.

Umístění: jiné místo pálení močové trubice

Dnes jsem byla u pana doktora na poliklinice Mazurská. A už se tam nikdy nevrátí. Pan doktor má velice neprofesionální přístup,a mluví s vámi nadřazeně,sestry jakbysmet. Šla jsem tam s tím že gynekolog mi nepomohl a on začal s tím že na tohle nemá čas a ať si najdu jiného gynekologa. Proto tohoto lékaře opravdu nedoporučuji.