Vladimír Folauf, gynekolog Praha

MUDr. Vladimír Folauf

Gynekolog

Americká 17, Praha
Gynekologická ordinace

Pan doktor Folauf je nejlepší gynekolog kterého znám, počet hvězdiček mi nestačí, je na vysoké odborné úrovni a jeho přístup k pacientkám je výjimečný. Chodím k němu již 14 let a je to můj nejoblíbenější lékař za kterým jsem ochotná dojet kamkoli.Přeji mu mnoho zdraví a spoustu spokojených pacientek.

Panu primáři jsme všichni vděční za přístup, ochotu a rozhodnutí. Skvělý člověk, vynikající lékař. Taktéž celý personál na gynekologickém oddělení uvn. Děkujeme. A doporučujeme.

Opravdu skvělý lékař a člověk, který má zájem o zdraví pacientů a nejde mu pouze o peníze.

Dobrý den,mohl byste mě někdo informovat, jak je to s poplatky a pana Folaufa? Zajímají mě i poplatky v těhotenství:-)

Děkuji.

Absolvovala jsem již dvě operace u pana doktora Folaufa a byla jsem vždy naprosto spokojená. Má velice lidský přístup a je z mého pohledu člověkem na pravém místě.

...

Pan doktor Folauf je můj guru mezi lékaři.Jeho přístup k pacientovi,zájem vyslechnout problém a vždy je ochoten poradit nikdy nezklame.Nesmírmě si ho vážím a považuji za vynikajícího odborníka.Vřele doporučuji.Ivana

Je to úžasný člověk, jako odborník i jako člověk. Mě osobně vždy velmi pomohl a podpořil mne i psychicky. Znám jej a chodím k němu již dobře 15 let - a neměnila bych jej za nikoho na světě.
Martina Volešáková

Pan doktor Folauf je vynikající odborník, má skvělý a profesionální přístup k pacientkám, je velice příjemný a má srdce na pravém místě. Je to prostě profík. V jeho případě nelze napsat nic jiného, než pochvalu.

...