Vladimír Borovička, urolog Praha

MUDr. Vladimír Borovička

Urolog Více

Hotovost

Běžný termín

Diagnostika poruch funkce dolních močových cest

Komlexní diagnostika urologických onemocnění +1 Více

Konzultace dosavadní léčby

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

2004 promoce na 1.lékařské fakultě Univerzity Karlovy 2012 FEBU (Fellow of the European Board of Urology) 2013 atestace v oboru urologie 2007 - dos...

• Nádory močových cest
  • Úniky moči
  • Infekce močových cest

• urologie

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Názory

Umístění: ordinace Diagnostika poruch funkce dolních močových cest

Pan doktor je výborný specialista, důkladné a bezbolestné vyšetří cystoskopií ,které jsem se velmi bála , u pana doktora byl proveden výkon ani jsem nevěděla kdy :).. následně , žádné pálení, unik močí atp. což jsem zažila u jiného urologa, to bylo něco ! Také mě pan doktor místo ATB, které mě bez efektu předepisoval jiný lékař 3 roky, nahradil jinou léčbou, která mně velmi pomohla. Moc panu MUDr. Borovičkoví děkují za moudrost , snahu pomocí a pečlivost ! Hodně zdraví a štěstí Vám přejí ! :)

Umístění: ordinace Urolitiáza

Velmi profesionální, zároveň lidský a citlivý přistup pana doktora mi pomohlo nelehké dny přečkat.
Děkuji za vše panu doktorovi Borovičkovi a též celému personálu Urologického oddělení Fakultní Thomayerovy nemocnice v Krči.
Děkuji Vám
Karel Tomáš

Very pleasant and professional doctor. Explained everything calmly and with arguments. Pacient oriented communication. I recommend him.

• Nádory močových cest
  • Úniky moči