Umístění: ordinace Urolitiáza

Velmi profesionální, zároveň lidský a citlivý přistup pana doktora mi pomohlo nelehké dny přečkat.
Děkuji za vše panu doktorovi Borovičkovi a též celému personálu Urologického oddělení Fakultní Thomayerovy nemocnice v Krči.

ordinace (mapa)

Hotovost

Běžný termín

Komlexní diagnostika urologických onemocnění

Konzultace dosavadní léčby + 1 Více

Diagnostika poruch funkce dolních močových cest

2004 promoce na 1.lékařské fakultě Univerzity Karlovy 2012 FEBU (Fellow of the European Board of Urology) 2013 atestace v oboru urologie 2007 - dos...

• nádory močových cest
  • úniky moči
  • infekce močových cest

Karel Tomáš

Very pleasant and professional doctor. Explained everything calmly and with arguments. Pacient oriented communication. I recommend him.

Komlexní diagnostika urologických onemocnění

Konzultace dosavadní léčby