Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Umístění: Poliklinika Prosek a.s. Migrény

Paní doktorka je skvělý profesionál, milá, ochotná, mohu jen vřele doporučit. Chodím k ní již 15 let, pomohla mi s léčbou migrény.

Ještě jen dodám,že kolono vyš.v CA mi jednou dělali v Ml.Boleslavi-v Klaudiánově nemocnici,jen pro upřesnění.Zdraví všem Betty:-)))

Ačkoliv jinak mě návštěvy u lékařů příliš netěší,musím přiznat,že po prohlídce
v ordinaci této paní doktorky jsem se cítil velmi příjemně navzdory elektrickým
šokům kterými mě téměř omráčila. Je opravdu velmi sympatická jak je zde uváděno
a to platí i o ostatnim personálu této ordinace.

pani doktorku mohu upřímně doporučit.její přístup k pacientovi je nejen profesiální,ale i laskavý s velmi odborným vysvětlením nemoci pacienta.každý lékař který se dal na toto povolání,by měl svou profesy brát jako poslání pomáhat lidem,nikoli jen jako své povolání.takových lékařů,kteří léčí i srdcem jako pani doktorka je bohužel málo.

Chodím k paní doktorce již čtyři roky a jsem s ní velmi spokojen. Ve všem my vyšla vstříc co se týče léčby. Je sympatická a příjemná a má dobré vystupování. Přitom je lidská a zároveň profesionálka na nic si nehraje. Jako jediná dokázala postupem léčby přijít co potřebuji za léky. Absolvoval jsem už hodně lékařů ty nic nevyřešily. Proto jsem velmi spokojen a vřele jí všem doporučuji. Jeden z mála lékařů ke, kterému jdu v klidu. Myslím tím že samozřejmě k žádnému lékaři by člověk raději vůbec nechodil!!!!

velmi profesionalni a lidska, zkratka skvěla, doporučuji

příjemné vystupování, milá, ochotná, sympatická.Odborně na výši, naprostá spokojenost