MUDr.

Psycholog, Ostatní

Objednat se 449 návštěv profilu během posledních 30 dní

Dobrý den milí přátelé, narodila jsem se v roce 1959, vystudovala fakultu všeobecného lékařství Karlovy university, specializovala se v oboru mentální hygieny a psychologie, mám... Více

Objednat se

Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.

Dotazy od pacientů (12)

• Nevolnost ve stresu

Dobrý den paní doktorko,

jsem studentka VŠ a poslední rok a půl mě trápí pocit nevolnosti vždy, když přijde nějaká stresová situace - zkouškové období ve škole, před začátkem semestru letos i loni, před nějakým koncertem, na který se moc těším. Vždy se mi po probuzení udělá špatně od žaludku… Více

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

Dobrý den,
    pokud jste byla odborně vyšetřena a nenašla se žádná organická příčina, přikláním se k domněnce, že se jedná o psychický problém. To, že se vyskytl až po vstupu na VŠ mě neudivuje - vše… Více

• Nedostatečná sebedůvěra, nedůvěra k psychologům

Dobrý den paní doktorko,
    s manželkou jsme překročili hranici 30.roku života a chtěli bychom založit rodinu. Má žena by dítě chtěla, zároveň se toho však bojí. Trápí jí dlouhodobá únava, fyzické bolesti, jak v podbřišku tak u zad, a pochybnosti o tom, zda by se zvládla o dítě postarat. S bolestmi… Více

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

Dobrý den,
    Vaše paní si potřebuje ujasnit vše, co ji trápí a vytvořit si svou životní vizi - co vlastně od života chce. Pokud pozná sama sebe a přestane pochybovat, pokud dokáže minulost vnímat jako… Více

Podívejte se na všechny(12) odpovědi

Zeptejte se

Zeptejte se

Zkušenosti a dovednosti

• Dobrý den milí přátelé,

narodila jsem se v roce 1959, vystudovala fakultu všeobecného lékařství Karlovy university, specializovala se v oboru mentální hygieny a psychologie, mám tři dospělé samostatné děti a za sebou již dost dlouhou životní cestu, abych věděla, že ne vždy je snadné vyrovnaně žít. Ale zase ne tak dlouhou, abych neměla velkou chuť a sílu stát se Vaším průvodcem - koučem!

Objednat se lze téměř ihned - ten samý den nebo následující (platí pro Brno). Cena za 1 sezení je 600 Kč, doba dle potřeby klienta (běžně 1 - 2 hod) při čemž se cena nemění. Další 3 návštěvy jsou cenově zvýhodněny 20 ti % slevou, případbě osobní dohodou dle možností klienta. Jsem tu pro Vás.

Mé zkušenosti a praxe mohou pomoci mnohým z Vás k tomu, abyste znovu uvěřili, že každý z nás dokáže „přejít bosou nohou po rozpáleném uhlí“.

Profesionální životní náplní se mi stala mentální (duševní) hygiena. Je to krásný obor, protože pomáhá udržet nebo obnovit plnohodnotný nejen psychický, ale i fyzický život a nedovolí mnohým nemocem, aby se plně rozvinuly a museli je pak řešit mí kolegové.
    Během své praxe jsem se setkala s naprosto rozličnými skupinami lidí – děti, studenti, učňovská mládež, zaměstnanci mnoha oborů, nadřízení, podřízení, kolegové.
    Pracovala jsem na projektu sociálního klimatu školy, který jsem sama navrhla, a který mi přinesl mnoho cenných poznatků o myšlení a postojích jak žáků, tak pedagogů. Pedagogickou práci jsem si také sama vyzkoušela, když jsem působila jako lektorka zdravotnických záchranářů při Červeném kříži. Mladí studenti plní nadšení na jedné straně a zranění a zdeptaní lidé na straně druhé.
    V roce 1998 jsem založila firmu, která dodnes úspěšně prosperuje. Byla to pro mě další zkušenost a příležitost poznat vztahy a problémy lidí z pozice managera.

Setkala jsem se s celou škálou problémů pracovních, rodinných i osobních. Abych je dokázala pochopit a lidem tak pomoci, studovala jsem a studuji odbornou literaturu. To však nestačí. Musím se vcítit do samotného člověka a přenést do sebe, i když jen na dobu sezení, jeho problémy. Jen tak ho mohu pochopit, což je první předpoklad k úspěšné pomoci.

Najděme nebo obnovme společně ve Vás odvahu a víru v sebe. Cesta k vyrovnanosti a radosti z každého dne není neschůdná!
    A já na ní budu ráda Vaším bdělým průvodcem.

Vaše koučka Věra Košťálová

• poruchy příjmu potravy
  • psychické poruchy

Fotografie

• velmi dobrý

Jsem jedna z jejích dětí a díky ní -paní doktorce, mámě- žádného (jiného :-)) psychologa nepotřebuji. Věřím, že dokáže pomoci i Vám, protože ať už je život jakkoliv super, přeci jen se každý z nás potřebuje občas "vyplakat" <3.

• velmi dobrý

Chtěl bych touto cestou paní doktorce poděkovat za její přístup. Navštěvuji ji už skoro rok. Začal jsem k ní chodit s problémem úzkostné poruchy, strachu s lidí a pomalu už skoro ze všeho. Vůbec jsem si nevěřil... Pamatuji si jako dnes na první návštěvu..Byl jsem vyklepaný a měl jsem obrovský strach co vlastně bude. Po velmi vstřícném uvítání jsem už seděl v křesle a mluvil o všem co mě trápí. Cítil jsem, jak každou minutou strach opadá.. Paní doktorka je velmi citlivá, povzbudí a navede člověka, aby si sám v sobě přišel na podstatu problému. Vše naprosto citlivě a opatrně. Během našich sezení cítím jak získávám zpět svoji sebedůvěru. Problémům, které mě dlouho trápily se dnes usmívám i když vím, že jednoho dne se objeví, tak díky paní doktorce jsem na ně připraven a už mě nepoloží. Opravdu jsem se dlouho trápil a hledal odvahu začít řešit problém... Proto se nebojte a jděte si o svých problémech promluvit. Paní doktorka je ta pravá a vám se uleví. Na každou návštěvu se vždy těším. Ještě jednou děkuji

• velmi dobrý

Paní doktorka je velmi příjemná. Pomohla mi uvědomit si jádro mého problému. Na jakýkoliv můj dotaz mi dala úžasnou radu. Hned mi bylo vše jasnější.

• velmi dobrý

Po 4 rokoch trápenia, depresií a bojom s bulímiou som sa rozhodla vyhľadať odbornú pomoc. Pani doktorka mi svojim pozitívnym prístupom a radami veľmi pomohla. Dnes, po takmer pol roku terapii môžem povedať, že si užívam život naplno a nerozmýšľam neustále nad jedlom, nad sebou, nad svojou hmotnosťou a teším sa zo života. :)
    Pani doktorke veľmi ďakujem

• velmi dobrý

Chtěla bych paní doktorce velmi poděkovat za to, že pomáhá mému synovi řešit jeho psychický problém. Ráda bych vyzdvihla její laskavý a citlivý přístup a také trpělivost. Už po prvním sezení člověk odchází z dobrým pocitem a s nadějí, že se vše vyřeší. Moc si její pomoci vážím a jsem ráda, že jsme si vybrali právě ji. Je odborníkem na pravém místě.

• velmi dobrý

K pani doktorce jsem prisel s problemem typu panicka ataka. Uplne jsem vyhorel a mel jsem strach vyjit do spolecnosti. Pani doktorka poradila jak zvladat kriticke situace, povzbudila a dala rady co delat, abych se citil lepe. Ocenuji jeji citlivy a klidny pristup a taky to, ze dokaze po mesici navazat tam kde jsme skoncili. Prostredi je prijemne, uklidnujici. Dokazala, ze problem se da zvladnout a jde to i bez prasku.

• velmi dobrý

Dobrý den, paní doktorka je velice příjemná, už ve dveřích si získá vaši důvěru, prostředí je příjemné a tak to pokračuje během celé návštěvy. Vřele doporučuji!

• dobrý

Paní doktorku považuji za odborníka, byla jsem s návštěvou velmi spokojena.

• velmi dobrý

Paní doktorka mi pomohla analyzovat mé problémy a mohu říci, že zejména díky ní už jsem se dostala z nejhoršího. Ikdyž vím, že ještě nejsme v cíli a nejvíc práce musím vykonat sama, pomáhá mi její přístup a vědomí, že jsme na to dvě, že za ní mohu kdykoli přijít a ona mi pomůže.

• velmi dobrý

Děkuji paní doktorce, pomohla mi když mi bylo nejhůře. Vážím si jejího lidského přístupu a odbornosti.