Partnerská psychoterapie Ústí nad Labem

Jakého specialistu hledáte?
  • „Přestože celý život dělám "vrbu" svým přátelům, rodině, nastala situace, se kterou jsem si nevěděla rady. Vyhledala jsem tedy odbornou pomoc - paní doktorku Košťálovou. Úlevu jsem cítila hned po první návštěvě. Nespornou výhodou paní doktorky jsou široké odborné i životní zkušenosti, díky kterým posoudí klientovu situaci a nastaví správné "zrcadlo", abych se sama zorientovala a společně jsme našly východisko z daného problému. Děkuji paní doktorce za její lidský přístup, za to, že jsem v její přítomnosti beze studu mohla vyplakat svoji bolest a za to, že mi nic nevnucovala. Vše šlo přirozeně, příjemně a všem hledajícím a potřebným mohu vřele doporučit. Marie Více

Masarykova 160, Ústí nad Labem Mapa

MUDr. Věra Košťálová - mentální hygiena (duševní zdraví, výživový poradce)

• Psychoterapeut, Psycholog

„Oceňuji citlivý přístup k dětem (chodím k němu s dcerou). Již po první návštěvě jsem zaznamenala posun k lepšímu. Doufám, že to vydrží. P. Více

Beethovenova 34, Ústí nad Labem Mapa

Soukromá psychologicko-psychoterapeutická praxe

• „Paní doktorka Dušánková mi velmi pomohla v nelehkých psychických chvílích. Nikdo jiný mi nevěnoval takové péče a porozumění jako právě ona. Měla se mnou hodně trpělivosti, bedlivě naslouchala a snažila se mi i s tou nejmenší starostí vždy pomoci. Na závěr opravdu můžu říct, že jsem za paní doktorku vděčná a děkuji ji nejen za pomoc, ale také za to, jakým je člověkem a co vše pro pacienty dělá. Více

Ústí nad Labem Mapa

Partnerská psychoterapie