Praktický lékař pro děti a dorost
Jugoslávských partyzánů 15/1089, Praha

K paní doktorce chodíme už 14 let se všemi dětmi. Milý a profesionální přístup okořeněný špetkou humoru není na škodu. Na druhou stranu, ATB nikdy nedá zbytečně, očkování neprovádí bez rozmyslu, ale vždy zhodnotí stav dítěte a nutnost očkování, CRP v ordinaci je prostě super věc. Nedám na ní dopustit :D, i přes delší čekací doby (aspoň člověk ví, že se mu opravdu věnuje - každý stráví v ordinaci sice delší dobu, ale vyšetření neprobíhá z rychlíku a děti nejsou zbytečně stresované).

Jsem zklamaná. Třítýdenní miminko si pozvala do poradny v době, kdy chodí nemocní. Nešli jsme raději do čekárny a čekali víc než půl hodiny na chodbě, kde kolem nás nemocní neustále procházeli. Na co se nezeptáte, to sama neřekne (a že kolikrát nevíte, že se máte ještě na nějaké další informace zeptat, protože v tom plavete a ona by měla být profesionál, který to automaticky sdělí). Od profesionála bych očekávala aktivnější přístup ve sdělování odborných informací. Při očkování nesděluje, zda můžete čekat nějakou reakci nebo nežádoucí účinky (musíte se zeptat!). Na nepovinné očkování vyžaduje podepsání nesouhlasu s očkováním, kde je výslovně napsáno, že jste dostali veškeré informace a příbalový leták vakcíny, ale nic z toho jsme nedostali. Na otázku, proč by nepovinné očkování bylo vhodné právě pro nás argumentuje,že to hradí pojišťovna (to je mi jedno,chci vědět, proč to doporučuje ze zdravotních důvodů,to jsme se nedozvěděli). Chtěli jsme očkovat hexavakcínu ve schématu 2+1,což je uvedeno v přívalové informaci vakcíny i schváleno hlavním hygienikem,argumentovala nesmyslně, že jsme měli začít s očkováním později (žádala jsem přesně to,co je v přívalové informaci,evidentně ji asi nikdy ani nečetla) Zatím jsme neřešili žádné onemocnění, ale už uvažuji o změně pediatra.

byli sme se synem na pohotovosti mel strasne vysoky horecky druhej den sme sli k pani doktorce kalcikovy nikdo v cekarne nebyl tak sem zaklepala prisla sestra tak sem ji vsechno rekla a dala sem ji papir a ona rekla vy si zase vymejslite ja tamy stala a koukala sem na ni jeste pul hodiny sme cekali az nas veme a pritom tam nikdo nebyl

Paní doktorka Kalčíková i sestřička jsou velmi milé, s dětmi to umí. Líbí se mi i to, že nechodí v bílých pláštích a tím se u nich cítím velmi dobře. Nikdy mi nic netlačí, nestraší mě, jedná velmi partnersky, což u lékařů je podle mé zkušenosti vzácné.

Bude žalovaná naší novou pediatriní. U dvou letého dítěte udělala špatnou diagnozu a měli jsme opravdu velké štěstí, že přežilo. Místo omluvy, přepsala poslední listy ve zprávě u tohoto dítěte.

úžasná paní doktorka.. antibiotika dává až v nezbytných případech.. jsem velice spokojená

Je to ta nejhorší doktorka kterou znám. Očkuje i se zánětem spojivek!!!! Pořád nevrlá... atd... atd...

S paní doktorku jsme velice spoojeni. Vždy dokáže poradit a hlavně vyléčit. Je to ta nejlepší doktorka co znám, milý přístup, sestřička super. Němůžu si je vynachválit, mohu jen všem doporučit.

Самые лучшие отзывы!!! ВОТ что значит человек на своем месте !!!Отличный специалист, внимательная, обходительная!Рекомендую всем!

Pani doktorka a sestricka je moc skvela. Jsem rada ze je mame :-) Vzdy nam pomohli a nasli to spravne reseni i bez antibiotik dokonce i dlouho trvajici neustupujici bradavice na noze se nam povedlo odstranit pomoci homeopatik nebo nalozeneho hoveziho masa v octe podle rady sestricky. Moc chvalim hlavne lidsky pristup. Muzu jenom doporucit.