léčím se u docenta sedm let a jsem štastná že se mohu léčit zrovna u něj je to pro mě veliká čest je neskutečně lidský a opravdu vše do puntíku prošetří takových doktorů by mělo být víc. Měla jsem zkušenost v Karlových Varech a to byl děs.Docent má mojí 100 procentní důvěru.

U Nemocnice 1, Praha
III. interní klinika - klinika endokrinologie a metabolismu 1. LF UK a VFN (mapa)

Pana profesora znam uz 8 let a po deviti mesicicich putovani po prazskych nemocnicich jako jediny lekar dokazal diagnostikovat mou nemoc. Diky nemu ziji plnohodnotne, zachranil mi zivot. Touto cestou mu moc dekuji a preji pevne zdravi. Simona S.

Ráda bych se přidala ke chvále pana profesora Hány, jsem u něj v léčení od jara 2011 pro aktivní akromegalii. Vysoká odbornost s obrovskou lidskostí a příjemným jednáním. Člověk se cítí opravdu a oprávněně v dobrých rukou. Jsem po operaci a zdravá. Moc děkuji pane profesore!
Zdenka

K panu docentovi jezdím již 21 let. Neznám lepšího lékaře v této zemi. Mnohokrát mi pomohl v nejhorších zdravotních problémech. Jsem mu za to vděčný a touto cestou bych mu chtěl poděkovat. Standa z Poličky

Neznám lepšího endokrinologa, jeho odborný i lidský přísup je příkladný. Škoda jen, že je je jeden.

Snad nejlepší lékař, se kterým jsem se jako pacien setkal.Odborně i lidsky plně na výši

k panu docentovy chodim uz 4 roky je to skveli doktor vyslechne poradi a snazi se aby vam bylo dobre ale jednu chybku to ma a to tu ze nekdy ma takovou naladu ze by clovek strilel!a to ze porad cloveku predhazuje ze by mel zhubnout to je fakt drsny jeste ke vsemu jakym spusobem to podava!!ale i pres to vse si ho moc vazim!

cislo na pana doktora je 224966440 nejlepe ve stredu po 10hod.

Je to lékař, který je opravdu jeden z nejlepších.

Pan profesor Hána je ten nejlepší člověk, kterého jsem při mém léčení mohla potkat. Nejen léčí, ale hledá i příčiny nemoci, tak aby léčba měla efekt. Je ten nejlepší.

Zdenka

cislo na pana doktora je 224966440 nejlepe ve stredu po 10hod.

Je to lékař, který je opravdu jeden z nejlepších.