Václav Hána CSc., endokrinolog Praha

Prof. MUDr. Václav Hána CSc.

Endokrinolog Více

20 názorů

Uložit


Adresa

U Nemocnice 1, Praha
III. interní klinika - klinika endokrinologie a metabolismu 1. LF UK a VFN

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily endokrinologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
20 názorů

S
Umístění: III. interní klinika - klinika endokrinologie a metabolismu 1. LF UK a VFN Jiný

vynikající lékař, s lidským přístupem, převzal nás bez problému do léčby po zemřelém panu profesorovi Markovi ( též vynikající lékař ),máme k němu plnou důvěru, léčba autoimunitní poruchy štítné žlázy je pod kontrolou a nehrozí operace, jak nám na začátku léčby před 8 lety doporučovala jiná lékařka, sice milá , ale bez zkušeností. Děkuji bohu, že se nám podařilo najít a pokračovat v léčbě u tak vynikajícího specialisty s lidským přístupem jako je pan profesor Hána


K
Ověřeny pacient
Umístění: III. interní klinika - klinika endokrinologie a metabolismu 1. LF UK a VFN Jiný

Vynikající lékař jeho snaha a individuální přístup k pacientovi se dnes najde opravdu málo kde. Jsem velmi spokojena mnohokrát děkuji za vše co pro mě děláte Procházková


Z
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo problémy se štítnou žlázou

Dlouho jsem hledala dobrého endokrinologa, protože ten můj bývalý mě skoro zdravotně zruinoval.
A jsem neuvěřitelně ráda, že mohu chodit právě k panu profesorovi. Díky němu se mi moje štítná žláza dala dohromady, a zase může normálně fungovat. :)
Je to profík a mega sympaťák.


Ověřeny pacient

léčím se u docenta sedm let a jsem štastná že se mohu léčit zrovna u něj je to pro mě veliká čest je neskutečně lidský a opravdu vše do puntíku prošetří takových doktorů by mělo být víc. Měla jsem zkušenost v Karlových Varech a to byl děs.Docent má mojí 100 procentní důvěru.


Ověřeny pacient

Pana profesora znam uz 8 let a po deviti mesicicich putovani po prazskych nemocnicich jako jediny lekar dokazal diagnostikovat mou nemoc. Diky nemu ziji plnohodnotne, zachranil mi zivot. Touto cestou mu moc dekuji a preji pevne zdravi. Simona S.


Z
Ověřeny pacient

Ráda bych se přidala ke chvále pana profesora Hány, jsem u něj v léčení od jara 2011 pro aktivní akromegalii. Vysoká odbornost s obrovskou lidskostí a příjemným jednáním. Člověk se cítí opravdu a oprávněně v dobrých rukou. Jsem po operaci a zdravá. Moc děkuji pane profesore!
Zdenka


K panu docentovi jezdím již 21 let. Neznám lepšího lékaře v této zemi. Mnohokrát mi pomohl v nejhorších zdravotních problémech. Jsem mu za to vděčný a touto cestou bych mu chtěl poděkovat. Standa z Poličky


Neznám lepšího endokrinologa, jeho odborný i lidský přísup je příkladný. Škoda jen, že je je jeden.


Snad nejlepší lékař, se kterým jsem se jako pacien setkal.Odborně i lidsky plně na výši


k panu docentovy chodim uz 4 roky je to skveli doktor vyslechne poradi a snazi se aby vam bylo dobre ale jednu chybku to ma a to tu ze nekdy ma takovou naladu ze by clovek strilel!a to ze porad cloveku predhazuje ze by mel zhubnout to je fakt drsny jeste ke vsemu jakym spusobem to podava!!ale i pres to vse si ho moc vazim!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti