Doporučení urologové s Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna Frýdek-Místek

• „Úžasný pan doktor, jak profesně, tak lidsky. Skvělá, empatická zdravotní sestřička. Díky jejich laskavému přístupu jsem zvládla vyšetření, do kterého se nikdo z nás nežene, dokonce rovnou odmítne. Pan doktor rozhodně ví co dělá a se sestřičkou jsou skvělým týmem. Moc jim, za vše děkuji ! ! Více

Sokolská tř. 49, Ostrava Mapa

Odborný lékař urologie

• „Vynikající lékař, který vše vysvětlí, poradí. Je moc hodný, vstřícný, ochotný pomoci. Jsem velmi spokojená.

Prokopa Velikého 699/5, Ostrava Mapa

• Urolog, Chirurg

1 názor

„Chodím na pravidelné kontroly s prostatou (mimo jiné provedeny biopsie a sledovány PSA,index a j.Velice zodpovědný lékař,vše podrobně vysvětlí s velmi lidským přístupem.Mohl by být vzorem pro ostatní lékaře. Zdeněk Dedek Více

17. listopadu 1790/5, Ostrava Mapa

Sokolská třída 81, Ostrava Mapa

Hornická poliklinika s.r.o.

• „Super pan primar -odbornik na svem miste komunikace s pacientem i jeho odborne znalosti jen vice takovych lekaru

Vráclavská 1281, Šenov Mapa

Odborný lékař urologie

• „Vynikající pán doktor,,odborník ve své profesi,,velice milý a přivětivý k dětem,, sestřičky naprosto úžasné,,příjemné,usměvavé,,VŘELÉ DOPORUČUJÍ Více

Revoluční 531, Frýdek-Místek Mapa

Odborný lékař urologie

• „Super doktor, rozumí své práci a má lidský přístup. Chodím k němu s dvěma syny a naše zkušenosti jsou je kladné.

28. října 108, Ostrava Mapa

Odborný lékař urologie

• „K panu Sýkorovi chodím pravidelně již několik let.Dovolím si tvrdit,že jsem se v Ostravě doposud nesetkala s lepším urologem.Vždy vše důkladně vysvětlí tak,abych situaci porozuměla a probere semnou i postupy další léčby. Také oceňuji jeho velice vlídný a lidský přístup.Mohu jen doporučit ! Více

17. listopadu 1790, Ostrava Mapa

Fakultní nemocnice Ostrava

• „Odborník a skvělý pan doktor,chodím tam s manželem,strejda i švagr a všichni spokojeni, doporučujeme

Nemocniční 20, Ostrava Mapa

FN Ostrava

• „S panem doktorem jsem velice spokojená.Je velice pečlivý,okamžitě našel problém,který nikdo jiný u mne neregistroval....mockrát děkuji.Hana R. Více

Dr. Martínka 7/1491, Ostrava Mapa

Poliklinika Hrabůvka s.r.o.

• „Zodpovědný, ačkoliv nepatřím mezi pacienty s akutní závažnou chorobou, nikdy neopomene provést důkladné vyšetření a navíc má schpnost vysvětlit stav pacienta dostupným způsobem. J. H. Více

Dr. Martínka 7/1491, Ostrava Mapa

Poliklinika Hrabůvka s.r.o.

• „Velmi svědomitý a vynikající odborník. Navštívil jsem hodně urologů a jen on mi pomohl. Moc děkuji !!

17. listopadu 1790/5, Ostrava Mapa

• 17. listopadu 1790/5, Ostrava Mapa