Doporučení urologové s Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna Teplice

• „Pan doktor je vynikající lékař, velmi schopný, ochotný, pečlivý s citlivým přístupem, příjemný a sympatický. Velmi mi pomohl a mockrát mu děkuji. Sestra je příjemná a také velmi ochotná. Více

Vančurova 2332, Most Mapa

Ord. lékaře specialisty - urologie

• „Nejlepší doktor!!! Zkušený, inteligentní, vstřícní , trpělivý - je to náš doktor Černý !!!! Mám radost ze kdykoliv se na něj můžu obrátit !!!!! Děkuji !!!! Více

Alejní 2795, Teplice Mapa

Urologie Alejní s.r.o.

• „Doporučuji tohoto lékaře nejen pro ochotu, vstřícnost,lidskost,naslouchavost ale hlavně i pro výbornou práci. Asi před 15lety jsem se u pana doktora léčila pro opakované záněty moč.cest a měchýře. Díky němu jsem měla na několik let klid.Pak mě při opakovaných oboustraných zánětech ledvin odvezli do nemocnice a vzala tak do péče Mostecká nemocnice, kde jsem z této péče doslova ,,utekla,,. Protože u pana Mudr. Šprni bylo objednání dlouhé, začala jsem jezdit do Prahy. Osud tomu nejspíš chtěl a já jsem šťastná, neboť jsem se opět po tolika letech vrátila k Mudr.Šprňovi zpět.. a věřte tomu, že je pořád stejný jako před lety a pro mě ten nejlepší. (Ty vlastnosti výše napsané už totiž málokterý lékař má). Více

Žižkova 151, Litvínov Mapa

Krušnohorská poliklinika s.r.o.

• „S panem doktorem jsem byla velice spokojená. Profesionální lidský přístup, dcerku řádně vyšetřil, dlouho se nám věnoval a vyslechl mé dotazy. Sestřička též velmi příjemná. Max. spokojenost. Děkujeme E.Fiřtová s Terezkou Více

Most Mapa