Urolog Teplice

• „Pan doktor je vynikající lékař, velmi schopný, ochotný, pečlivý s citlivým přístupem, příjemný a sympatický. Velmi mi pomohl a mockrát mu děkuji. Sestra je příjemná a také velmi ochotná. Více

Vančurova 2332, Most Mapa

Ord. lékaře specialisty - urologie

• „milý, ochotný, příjemný, velmi dobrý odborník

Pražská 206, Bílina Mapa

Ord. lékaře specialisty - urologie

• „Nejlepší doktor!!! Zkušený, inteligentní, vstřícní , trpělivý - je to náš doktor Černý !!!! Mám radost ze kdykoliv se na něj můžu obrátit !!!!! Děkuji !!!! Více

Alejní 2795, Teplice Mapa

Urologie Alejní s.r.o.

• „Perfektní lékař, se skutečným zájmem o léčení pacienta, s lidským přístupem i ke starším pacientům. Je ochotný a trpělivý. I při značné pracovní zátěži vždy vlídně komunikuje. Spolupracuje i se špičkovými pracovišti v oboru a provádí nebo zajišťuje kvalifikovanou diagnostiku i léčbu. Také práce sestry zaslouží uznání. V čekárně se nikdy nečeká nepřiměřeně dlouho. Děkuji! Vděčný dlouhodobý pacient. Více

Velká Hradební 3385 / 9, Ústí nad Labem Mapa

ESTETICUSTI s.r.o.

• Urolog, Alergolog, Chirurg, … Dermatolog, Diabetolog, Diagnostik, Endokrinolog, Gastroenterolog, Internista, Kardiolog, Neurolog, Oční lékař, Onkolog, Ortoped, Ostatní, Praktický lékař, Psycholog, Fyzioterapeut, Revmatolog, Zubař, Otorinolaryngolog Více

Masarykova 92, Ústí nad Labem Mapa

ÚSTECKÁ POLIKLINIKA, s.r.o. - EUROCLINICUM a.s.

• „Byla jsem u něj na vyšetření již několikrát, ale vždy spokojenost doporučuji

Duchcovská 962/53, Teplice Mapa

Nemocnice Teplice

Nemocniční 264, Duchcov Mapa

VITA, s.r.o. - Městská nemocnice

• Urolog, Anesteziolog, Gyneko… log Více

Bílinská 1509/6, Teplice Mapa

PRONATAL Medical Group

• „Jsem spokojený s profesionálním týmem, který si pan doktor v ambulanci vytvořil. Jsem ale zklamán, že dosud bylo možné se po internetu objednat na den a hodinu a nyní od Nového roku je tato možnost nedostupná. Nikde jí nemohu najít? To je určitě krok zpátky. Více

Moskevská, Ústínad Labem Mapa

Ústecké urocentrum

• „Počátkem roku jsem navštívila ordinaci pana doktora poprvé. Jen díky pečlivému vyšetření mně byl zjištěn maličký nádůrek na močovém měchýři. Pan doktor mne objednal v nejbližším možném termínu na operaci po níž bylo zjištěno, že nádůrek je zhoubný. Takže mohu říci, že díky pečlivé práci pana doktora a další operaci kterou v nejbližších dnech podstoupím mu budu moci i poděkovat za život. Více

Lipová 14/807, Most Mapa

Ord. lékaře specialisty - urologie

• Urolog, Anesteziolog, Chirur… g, Dermatolog, Endokrinolog, Gastroenterolog, Internista, Plastický chirurg Více

Velká Hradební 3385 / 9, Ústí nad Labem Mapa

ESTETICUSTI s.r.o.

• „Dr.Peremský je vynikající lékař,prostě super,nelze než chválit a zase chválit,pacientům se věnuje ,co chtít více

Most Mapa

• „Pan MUDr. Milota je podle mých již několikaletých zkušeností pacientských velmi dobrý urolog.

Školní 3, Lovosice Mapa

Ord. lékaře specialisty - urologie

• „Doporučuji tohoto lékaře nejen pro ochotu, vstřícnost,lidskost,naslouchavost ale hlavně i pro výbornou práci. Asi před 15lety jsem se u pana doktora léčila pro opakované záněty moč.cest a měchýře. Díky němu jsem měla na několik let klid.Pak mě při opakovaných oboustraných zánětech ledvin odvezli do nemocnice a vzala tak do péče Mostecká nemocnice, kde jsem z této péče doslova ,,utekla,,. Protože u pana Mudr. Šprni bylo objednání dlouhé, začala jsem jezdit do Prahy. Osud tomu nejspíš chtěl a já jsem šťastná, neboť jsem se opět po tolika letech vrátila k Mudr.Šprňovi zpět.. a věřte tomu, že je pořád stejný jako před lety a pro mě ten nejlepší. (Ty vlastnosti výše napsané už totiž málokterý lékař má). Více

Žižkova 151, Litvínov Mapa

Krušnohorská poliklinika s.r.o.

• „Výborná paní doktorka ,měla jsem tu čest před několika lety......je to paní doktorka.Jen kdyby takových bylo víc.

J. E. Purkyně 270/5, Most Mapa

Ord. lékaře specialisty - urologie

• „Přijel jsem s maminkou (87 roku) v neděli v 21h s úspornou bolesti zad. Neskutečné rychle se zorientovali, vyšetřil a logicky rozhodl. Během chvilky pomohl a my mohli jet domu. Je to člověk na správném místě. Děkuji. O to víc si vážím a smekám v této době. Více

J.E. Purkyně, Most Mapa

Urologické oddělení, Nemocnice Most

• Urolog, Alergolog, Chirurg, … Dermatolog, Diabetolog, Diagnostik, Gastroenterolog, Gynekolog, Internista, Logoped, Neurolog, Oční lékař, Ortoped, Plicní lékař, Praktický lékař, Psychiatr, Psycholog, Fyzioterapeut, Zubař, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

Žižkova 151, Litvínov Mapa

Krušnohorská poliklinika s.r.o.

• „S panem doktorem jsem byla velice spokojená. Profesionální lidský přístup, dcerku řádně vyšetřil, dlouho se nám věnoval a vyslechl mé dotazy. Sestřička též velmi příjemná. Max. spokojenost. Děkujeme E.Fiřtová s Terezkou Více

Most Mapa

• „Zatim jsem byla u pana doktora pouze na konzultaci, kde mi naplánoval den operace. Pan doktor na mě udělal ten nejlepší dojem a i když ho vlastně vůbec neznám tak jsem ráda, že mě bude 27.10. operovat právě on. Děkuji pane doktore za Váš přístup :-)) Více

Masarykova 92, Ústí nad Labem Mapa

ÚSTECKÁ POLIKLINIKA, s.r.o. - EUROCLINICUM a.s.

• Urolog, Anesteziolog, Chirur… g, Diagnostik, Gastroenterolog, Gynekolog, Internista, Kardiolog, Neurolog, Oční lékař, Ortoped, Plicní lékař, Praktický lékař, Pediatr Více

Nemocniční 264, Duchcov Mapa

VITA, s.r.o. - Městská nemocnice