Adresa

Křídlovická 350/47a, Brno
Rodinná klinika M, s.r.o

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
36 názorů

M
Ověřeny pacient
Umístění: Rodinná klinika M, s.r.o Jiný

Mnohokrát děkujeme za akutní ošetření v době coronaviru, kdy náš doktor neordinoval. Příteli pan doktor zub vytrhl a moc mu tím pomohl. Velké plus za empatii a vstřícné chování.


J
Umístění: Rodinná klinika M, s.r.o Jiný

Většinou když člověk o něco přijde, není to nejlepší životní okamžik. Nicméně když mne moje osmička vlevo dole opustila,
byl jsem nesmírně rád. Ani jsem se nenadál a za chvíli jsem mohl opustil křeslo. Děkuji, pane doktore. POZN.: Ještě mi jedna zbývá!


J
Ověřeny pacient
Umístění: Rodinná klinika M, s.r.o

Rodinná klinika je opravdu rodinná.
Vždy se dokáži uvolnit a přijmout léčbu.
Na vysoké úrovni je i dentální hygiena.
Jen tak dál, Machačovi!!
Děkuji za Vás.


M
Ověřeny pacient
Umístění: Rodinná klinika M, s.r.o Změna zubaře

Vždy jsem se bála zubařů,trpěla hodně.Co chodím k panu doktorovi,vše je v pořádku,jeho práce je úžasná,netrpím ani se nebojím.Doporučuji všem ????


R
Ověřeny pacient

Dnes jsem byl u pana doktora poprvé a jsem nadmíru spokojen. Dělal mi tři zuby najednou a bylo vidět, že se práce nebojí. V porovnání s mými minulými zubaři jsem si nemohl vybrat lépe. A to, že jej mám 5 minut chůze od domova beru jako velmi příjemný bonus.


U
Ověřeny pacient

Nemohu než se přidat chodím k panu doktorovi 40 roků a jsem nadmíru spokojený.


Ověřeny pacient

Musím souhlasit, je to opravdu vynikající zubař. Po té, co jsem utekl od své minulé zubařky mi "odléčil" asi 3 kazy a mám konečně klid!


H

Velmi dobrý zubař:-) musím říct, že vždy jsem měla strach jít k zubaři, ale od té doby co chodím sem se nebojím. Mohu jen doporučit.


na pana doktora nemůžu jinak než se samou chválou.jsem hysterka a když mi trhal osmičku,která měla kořeny stočené pod sedmičku,sám se pěkně zapotil,doloval ji asi 45min , dokonce jsem dostala zub jako výslužku na památku :-). je jemný,pracuje rychle a dopředu upozorní co udělá a co můžu cítit. moc nesouhlasím s tvrzením :"Na bolestivé případy má vyhrazenu jen půlhodinu, což si myslím, že je málo. Všude jinde je hodina"
ano na dveřích to tak má uvedeno,ale vezme vás i během dne bez řečí, nevyhodí vás a ani nedá najevo ,že byste ho obtěžovali. mám to několikrát vyzkoušené. vřele doporučuji !!!


K panu doktorovi, chodím, již několik let a jsem velmi spokojená. Moje zubní pohřebiště se snaží zachránit za každou cenu a zuby doopravdy netrhá, když nemusí. Opravuje a léčí výborně, rozhodně všem doporučuji. Vystřídala jsem před tím několik zubařů, ale tohohle už nevyměním. Děkuji pane doktore.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti