Rodinná klinika M, s.r.o
Křídlovická 350/47a, Brno

Umístění: Rodinná klinika M, s.r.o Jiný

Já jsem měla vždy z návštěvy u zubaře strach a hrozny odpor. Zde jsem spokojená a z přístupu celého týmu nadšena.

Umístění: Rodinná klinika M, s.r.o Jiný

Mnohokrát děkujeme za akutní ošetření v době coronaviru, kdy náš doktor neordinoval. Příteli pan doktor zub vytrhl a moc mu tím pomohl. Velké plus za empatii a vstřícné chování.

Umístění: Rodinná klinika M, s.r.o Jiný

Většinou když člověk o něco přijde, není to nejlepší životní okamžik. Nicméně když mne moje osmička vlevo dole opustila,
byl jsem nesmírně rád. Ani jsem se nenadál a za chvíli jsem mohl opustil křeslo. Děkuji, pane doktore. POZN.: Ještě mi jedna zbývá!

Umístění: Rodinná klinika M, s.r.o

Rodinná klinika je opravdu rodinná.
Vždy se dokáži uvolnit a přijmout léčbu.
Na vysoké úrovni je i dentální hygiena.
Jen tak dál, Machačovi!!
Děkuji za Vás.

Umístění: Rodinná klinika M, s.r.o Změna zubaře

Vždy jsem se bála zubařů,trpěla hodně.Co chodím k panu doktorovi,vše je v pořádku,jeho práce je úžasná,netrpím ani se nebojím.Doporučuji všem ????

Dnes jsem byl u pana doktora poprvé a jsem nadmíru spokojen. Dělal mi tři zuby najednou a bylo vidět, že se práce nebojí. V porovnání s mými minulými zubaři jsem si nemohl vybrat lépe. A to, že jej mám 5 minut chůze od domova beru jako velmi příjemný bonus.

U

Nemohu než se přidat chodím k panu doktorovi 40 roků a jsem nadmíru spokojený.

Musím souhlasit, je to opravdu vynikající zubař. Po té, co jsem utekl od své minulé zubařky mi "odléčil" asi 3 kazy a mám konečně klid!

Velmi dobrý zubař:-) musím říct, že vždy jsem měla strach jít k zubaři, ale od té doby co chodím sem se nebojím. Mohu jen doporučit.

na pana doktora nemůžu jinak než se samou chválou.jsem hysterka a když mi trhal osmičku,která měla kořeny stočené pod sedmičku,sám se pěkně zapotil,doloval ji asi 45min , dokonce jsem dostala zub jako výslužku na památku :-). je jemný,pracuje rychle a dopředu upozorní co udělá a co můžu cítit. moc nesouhlasím s tvrzením :"Na bolestivé případy má vyhrazenu jen půlhodinu, což si myslím, že je málo. Všude jinde je hodina"
ano na dveřích to tak má uvedeno,ale vezme vás i během dne bez řečí, nevyhodí vás a ani nedá najevo ,že byste ho obtěžovali. mám to několikrát vyzkoušené. vřele doporučuji !!!