Diente
Hlinky 112a, Brno

Pan doktor Tomáš Křiva je neskutečně šikovný. Během chvilky mi vytrhl zub moudrosti, posléze navrtal zubní implantát na místo dalšího chybějícího zubu. Doposud nechápu jak je možné takové náročné zákroky provádět tak rychle a hlavně bezbolestně. Velmi dobře a pečlivě odvedená práce, za kterou moc děkuji. Vážím si lidského přístupu, jak pana doktora, který automaticky vše srozumitelně vysvětlí, tak i přístupu sestřičky, která s panem doktorem spolupracuje. Dohromady tvoří výborně sehraný tým. Pan doktor odvádí svou práci nadstandardně. Děkuji ještě jednou za ochotu a péči, která mi byla poskytnuta, a se kterou jsem byla velmi spokojena.

Pan doktor je prostě borec! Vytrhnuti dvou zubu behem 20 minut vcetne vseho. Absolutne bezbolestne, velice mily pristup.
Dekuji mnohokrát!

Umístění: jiné místo extrakce zubu

Pan doktor je fantastický. Byla jsem u něj vytrhnout osmičky (všechny) - rychlé, bezbolestné, profesionální. Prostě borec.