Ke Karlovu 6, Praha

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

Umístění: Urologická klinika Všeobecné fakultní nemocnice a 1. lékařské fakulty UK v Praze

Pan profesor Tomáš Hanuš mě velmi pomohl, moc mu za vše děkuji. Je velmi šikovný a jeho vystupování k pacientovi je moc laskavě. Každy večer mě navštívil v nemocničním pokoji... Děkuji za dobrou péči

Profík v pravém slova smyslu. Měl mě na operačním stole přes čtyŕi hodiny, a to mu pŕi mém věku přes 68 moc nezåvidím.

Pan doktor mi byl doporučen jako největší odborník na léčbu urogynekologických potíží shrnutých pod názvem Intersticiální Cystitída. Na pana doktora jsem v čekárně čekala skoro 2 hodiny, což je bohužel na Urologické klinice v ulici Ke Karlovu zcela běžné - a to i přesto, že je člověk objednán, jako já, na přesný čas a 2 měsíce dopředu. Doufala jsem, že to čekání je znamením, že Mudr. Hanuš se svým pacientům věnuje a že je na něj zástup, protože prostě lidem umí pomoci.

Setkání s ním mě ale zklamalo. Pan doktor mi během prvních minut řekl, že pojišťovna hradí 10 minutovou konzultaci, a že bych se asi měla poohlédnout po jiném odborném pracovišti. Ta jeho byla, zdá se, (pošetile) uražená reakce na můj ůvod, ve kterém jsem panu doktorovi BEZ VÝČITEK - v rámci popisu svých potíží - konstatovala, že na základě cystoskopického vyšetření v narkóze, provedeném na jeho pracovišti před 4 lety se moje příznaky ze dne na den, po 9 letech s touto chorobou, několikanásobně zhoršily. Nejenže pan doktor tuto moji zkušenost odmítl jako možnou .. nejspíš ho natolik (bezpředmětně) urazila, že ignoroval to proč jsem za ním přišla, to jest mou prosbu prodiskutovat možnosti léčby neinvazivního rázu. Sám mi nic nenabídl, zmínil se o 10 minutách hrazených pojišťovnou a já sama jsem mu musela navrhnout léky a postupy, o kterých jsem se dočetla jako o prospěšných a vyprosit si na ně předpis.

Jsem přesvědčená, že Mudr. Hanuš o těchto i jiných postupech moc dobře ví - je dostatečně školen a podle jeho odbornosti, má s touto tematikou hodně zkušeností. Nekritizuji proto jeho odborné znalosti, ale jeho nevůli pomoci na základě jeho nesympatií vůči mě. Osobně mám za to, že sympatie či jejich nedostatek by neměli ovlivňovat doktorovu snahu udělat vše proto, aby pomohl pacientovi od bolestí a zdravotních problémů.

Pokud tedy potřebujete doktora, který vám nabídne co uzná za vhodné v rámci standartní léčby, bez ohledu na vaše potřeby, pak směle za panem doktorem Hanušem.
Pokud ale, jako já, máte své zkušenosti a svou představu o tom, kterou léčbu podstoupit chcete a kterou ne, pokud hledáte doktora, který vám ušije léčbu na VAŠE tělo (a duši), pak raději hledejte jiného pana doktora.

Panu profesorovi vděčím za záchranu života. Je moc milý, vstřícný a velký odborník. Pana profesore děkuji Vám.

Pan profesor Tomáš Hanuš mě velmi pomohl, moc mu za vše děkuji.Je velmi šikovný a jeho vystupování k pacientovi je kladný.

Je opravdu odborník!

Mám s ním ty nejlepší zkušenosti.Člověk na svém místě.