Kožní ordinace a dermatohistologie
Slavětínská 83, Praha

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Pratele, zdraham se uverit, ze si ty chvalozpevy nenapsal sam!!! Z nasi rodiny u nej byli 3 lidi, ani jednomu nepomohl. Misto nej by tam mohli nainstalovat automat na kortizon. Diagnostika? Nema poneti, vsechno co vam rekne navic posloucha 10 dalsich lidi v cekarne, kteri vas pri odchodu dukladne zlustruji pohledem. Kdybych byl skodoliby, poslal bych vas tam, jelikoz nejsem, k tomu rozhodne NECHODIT!!!!!

Velice schopný a ochotný lékař. Nic nepodceňuje a pacientům se vždy plně věnuje.

u pana doktora jsem byla již několikrát na odstranění pih a vždy byl přístup velmi profesionální, nemohu nic vytknout, je opravdu výborný

Velice vztřícné jednání. Obsolutní spokojenost.

Pan doktor je neuvěřitelný profesionál a na svém místě. Měla jsem tu čest využít jeho služeb sice jen jednou, ale tato léčba neměla jediný zádrhel, což u jiných lékařů říci bohužel namůžu.
Děkuji Urbanová

výborný lékař

super přístup!

Velmi dobrý praktik

Ve čtvrtek v šest hodin odpoledne jsem se s lékařem, který se usmívá i na pacienty nesetkala. Jsem velmi spokojená s prací i přístupem ke mě i synovi.

Nemohu ho posoudit s jiným specialistou v tomto oboru, ale u zákroku, který mi prováděl, byl i pro laika viditelný profesionální a lidský přístup.