Vodičkova 9, Praha 1, Praha
Ordinace (mapa)

Umístění: Ordinace

Pan doktor Bilina je další skvělý doktor, příjemný chlap, své práci rozumí a jsem s jeho službami velmi spokojena. Chodí k němu celé ženské osazení mojí rodiny a všichni pějeme jen chválu. Na problémy kouká objektivně a vše vysvětlí. Pro někoho může působit moc drsně, ale když rozlousknete skořápku, hezky si i popovídáte. Za mě velmi doporučuji.

Chytrý a sympatický člověk, chápající a tolerantní. Předpokládám, že je to i velmi dobrý odborník, ačkoli vzhledem k absenci gynekologických problémů nejsem schopna hodnotit. Doporučuji i těm, které ke gynekologům chodí nerady :-)

Mohu jedině souhlasit se všemi kladnými ohlasy. K tomuto lékaři chodím již 9 let a nikdy se mi nestalo, že by byl neochotný nebo že by něco zanedbal. Pan primář je úžasný gynekolog, u kterého se cítíte vždy příjemně a ne jako kus hadru, což jsem v jiných ordinacích dříve zažívala. Sestřička je také vždy velmi milá a rovněž potvrzuji, že se mi nikdy nestalo, abych čekala déle než cca 10 min., což je oproti 3 - 4 hodinám čekání v dřívějšku nesrovnatelný rozdíl! Doporučuji všem, kdo jsou se svým gynekologem nespokojení a chtěli by to změnit.

Pan doktor což se nedá říct že by byl je pěkný ..... nekomunikativní,arogantní atd
nejméně 2 roky jsem k němu chodila s problémem že nemohu otěhotnět a že mam bolesti vaječníků a jeho odpověd ? já u Vás nejsem co dělate špatně a asi vás vypíšu na operaci
po operaci tvrdil že je vše naprosto v pořadku a když jsem mu tvrdila že bolesti jsou dal tak odpověd byla to eni možné ....
co dodat nedoporučuji a raději se ho vyhnout když planujete mít do budoucnosti miminko on mě o tu možnost připravil !!!!!!!

Pan doktor je moc milý a je vidět, že své práci rozumí. Myslím, že přijímá nové trendy a názory v oblasti gynekologie, čímž chci říct, že není jako někteří jiní, kteří tvrdí, že takhle nás to učili ve škole, tak tak to je!
A hlavně bych chtěla pochválit jeho sestřičku, jelikož s tak příjemným člověkem jsem se ve zdravotnictví dlouho nepotkala. Ta je teda na pravém místě a je vidět, že svou práci miluje.

K panu primari chodim uz deset let. Jsem naprosto uplne spokojena pristupem a odbornosti.

JUDr. Jelena Ciric

Pana doktora mohu doporučit. Je velice příjemný, vyšetření je šetrné. V ordinaci se cítíte jako člověk. Má i velice milou sestřičku.

Mohu jen doporučit!!Není nic co bych mohla vytknout.Příjemný,ochotný vše vysvětlit,pečlivý,jemné bezbolestné vyšetření.Když nad tím přemýšlím, tak je to jeden z mála doktorů kde se v ordinaci cítím dobře a jsem přesvědčená,že jsem u lékaře se zájmem o mé zdraví a hlavě u odborníka ve své profes..

zatím nejlepší gynekologický lékař k jakému jsem kdy chodila.vše vysvětlí,vyšetření jemné prostě perfektní..
Viky

U pana doktora, ke kterému chodím už přes 10 let, jsem velmi spokojená. Vždy v dobré náladě, ochotný zodpovědět jakýkoliv dotaz, prohlídky jsou jemné a důsledné. A co mi nejde do hlavy je že u něj nikdy nečekám! Kéž by to tak bylo u ostatních lékařů stejné. Všem mohu s klidným svědomím vemi doporučit! V dnešní době je jeho přístup k pacientkám opravdu výjimečný.