Vodičkova 9, Praha 1, Praha

Já k panu doktorovi nemám co vytknout měla jsem řadu gynekologu a hotova katastrofa až pan doktor se ukázal ,že ještě existují dobrý lékaři .A sestřička je taky skvělá laskavá ženská

S panem doktorem mám jen ty nejlepší zkušenosti. Není sice moc upovídaný, ale přesto je vstřícný a má smysl pro humor. Nestraší, nevyvíjí na pacientku žádné tlaky a je ihned vidět, že má jakožto bývalý primář dlouholeté zkušenosti, potřebný nadhled a kritické myšlení. Při vyšetření je velmi ohleduplný. Objednání probíhá vždy na čas, sestřička je také moc milá. Do takové ordinace je radost chodit!

Umístění: Ordinace Jiný

Před pár lety jsem se bála, že mám rakovinu prsu (máme to v rodině a něco jsem si našla) , on mě uklidnil, vyšetřil, znovu uklidnil, pro jistotu poslal ke specialistovi a pak znovu uklidnil. Tahle zkušenost vystihuje jeho přístup - nepanikaří, ale nezanedbává. Chodím k němu 7 let a je to profík.
Kdybych mu měla něco vytknout, tak to, že mi moc nesedí osobností, ale to je můj problém, a že když tam není, zastupuje ho jakási nepříjemná doktorka (bylo dřív, nevím, jestli ještě teď) .

Umístění: Ordinace

Pan doktor je opravdu šikulka. :) Odhalil mi endometriózu, hnedka věděl, jak léčit. Navíc už mě třikrát operoval a vždycky jsem byla spokojená. V podstatě mi zachránil vnitřek a jen díky němu mám teďka krásné miminko.
Bonus je, že se s ním člověk vážně hodně zasměje, je moc milý, ochotný, prohlídky od něj člověk téměř nezaznamená :), jak moc je šetrný, má moc příjemnou ordinaci, objednávací doby taky super. Zkrátka nikdy nezklame, je to člověk na svém místě. A k tomu všemu má fakt super sestřičku!

Umístění: Ordinace

Pan doktor Bilina je další skvělý doktor, příjemný chlap, své práci rozumí a jsem s jeho službami velmi spokojena. Chodí k němu celé ženské osazení mojí rodiny a všichni pějeme jen chválu. Na problémy kouká objektivně a vše vysvětlí. Pro někoho může působit moc drsně, ale když rozlousknete skořápku, hezky si i popovídáte. Za mě velmi doporučuji.

Chytrý a sympatický člověk, chápající a tolerantní. Předpokládám, že je to i velmi dobrý odborník, ačkoli vzhledem k absenci gynekologických problémů nejsem schopna hodnotit. Doporučuji i těm, které ke gynekologům chodí nerady :-)

Mohu jedině souhlasit se všemi kladnými ohlasy. K tomuto lékaři chodím již 9 let a nikdy se mi nestalo, že by byl neochotný nebo že by něco zanedbal. Pan primář je úžasný gynekolog, u kterého se cítíte vždy příjemně a ne jako kus hadru, což jsem v jiných ordinacích dříve zažívala. Sestřička je také vždy velmi milá a rovněž potvrzuji, že se mi nikdy nestalo, abych čekala déle než cca 10 min., což je oproti 3 - 4 hodinám čekání v dřívějšku nesrovnatelný rozdíl! Doporučuji všem, kdo jsou se svým gynekologem nespokojení a chtěli by to změnit.

Pan doktor což se nedá říct že by byl je pěkný ..... nekomunikativní,arogantní atd
nejméně 2 roky jsem k němu chodila s problémem že nemohu otěhotnět a že mam bolesti vaječníků a jeho odpověd ? já u Vás nejsem co dělate špatně a asi vás vypíšu na operaci
po operaci tvrdil že je vše naprosto v pořadku a když jsem mu tvrdila že bolesti jsou dal tak odpověd byla to eni možné ....
co dodat nedoporučuji a raději se ho vyhnout když planujete mít do budoucnosti miminko on mě o tu možnost připravil !!!!!!!

Pan doktor je moc milý a je vidět, že své práci rozumí. Myslím, že přijímá nové trendy a názory v oblasti gynekologie, čímž chci říct, že není jako někteří jiní, kteří tvrdí, že takhle nás to učili ve škole, tak tak to je!
A hlavně bych chtěla pochválit jeho sestřičku, jelikož s tak příjemným člověkem jsem se ve zdravotnictví dlouho nepotkala. Ta je teda na pravém místě a je vidět, že svou práci miluje.

K panu primari chodim uz deset let. Jsem naprosto uplne spokojena pristupem a odbornosti.

JUDr. Jelena Ciric