Tetiana Kazakova, gynekolog Praha

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna + 2 Více

Přijímám: dospělí
Hotovost, Kreditní karta, Bankovní převod

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

500 Kč

1 700 Kč

1 900 Kč

od 1 900 kč

Názory

Umístění: GYNO SANET s.r.o. gynekologická konzultace

Dobrý den, chci zanechat recenzi, protože se mi líbila služba lékaře a hlavním měřítkem je pro mě lékař s praxí a znalost ruského jazyka. Potřebovala jsem co nejrychleji konzultaci a našli si na mě čas, i když to na stránkách nebylo.

A také se mi moc líbí, že je tu možnost klást otázku 24/7 a přesné instrukce, po kterých nejsou žádné hloupé otázky. Vše je jasné a srozumitelné.

Umístění: GYNO SANET s.r.o. vedení těhotenství

Velice Vám děkuji za vaše úsilí a znalosti, za vaši laskavost a pochopení, za vaši profesionalitu a dovednost. Jste skvělý lékař a přeji vám, abyste pomohla mnoha dalším lidem. Moje vděčnost je upřímná a bezmezná. Chtěla bych vám popřát mnoho let úspěšné lékařské praxe, šťastné roky prosperujícího života! Děkuji

Umístění: GYNO SANET s.r.o. cytologie

Paní doktorku doporučuji!Tatiana Kozakova ,je velmi milá a zodpovědná za svou práci.
Jsem spokojená, určitě v něm budu pokračovat ve vyšetření a doporučím přátelům a kolegům.

Umístění: GYNO SANET s.r.o. gynekologické konzultace

Děkuji moc doktorce Tatianě. Odpovědi na všechny otázky jsou jasně podrobné a rozvinuté. A také pomáhá a radí. Velmi dobrý doktor!

A také chci poděkovat asistentovi. Odpovídá rychle, jasně a nasazeno. Všechny otázky jsou řešeny rychle!

O
Umístění: GYNO SANET s.r.o. gynekologická konzultace

Prostě nejlepší doktor kterého bych si mohla najít. Úplná spokojenost po návštěvě. Všechno vysvětli tak, abych porozuměl každý člověk. Měla jsem pocit, že paní doktorka prostě cítí to, co bylo pro mně tak důležití.

Y
Umístění: GYNO SANET s.r.o. Jiný

Tak lidský přístup a ochotu jsem ještě nezažila :) Je to krásné čisté moderní prostředí, nejlepší péče o klienty. Výhodou je komunikace s administrátorem přes SMS, online objednání a přesné dodržování objednaných času.

Hlavně paní doktorka Kazakova je moc milá a pečlivá. Všechno krásně vysvětlí. O pacientku se skutečně zajímá a chce pomoci. Odcházím s tím, že vím, co mám dál dělat, kdy mám volat na výsledky, atp. Naprostá spokojenost. Mohu vřele doporučit.

Umístění: GYNO SANET s.r.o. gynekologické konzultace

Po návštěvě ordinace zůstávají jen příjemné emoce. Dokonce vše dobře zkoumá, vysvětluje své činy. Pacienti nemají strach. Doporučuji vám Tatianu Kazakovu jako super doktorku.

Umístění: GYNO SANET s.r.o. gynekologická konzultace

Byla jsem na vyšetření. Tetiana Kazakova je velmi kompetentní a příjemný lékař. Řekne a vysvětli všechno, co je pro vás nesrozumitelně a dá rady a instrukce.

O
Umístění: GYNO SANET s.r.o. vedení těhotenství

Dobrý den! Chtěla bych poděkovat paní doktorce Taťáně Kozákové za krásné těhotenství! Na recepcích jsem byla naprosto v klidu, protože jsem věděla, že lékař je profesionál a že jsem v dobrých rukou. Také se mi líbila Tatiana jako člověk! Děkuji moc! Také bych chtěla poděkovat za vynikající informační podporu! Jednoznačně bych tento doktora doporučila svým známým a příbuzným! Děkuji vám ještě jednou!

Omlouvám se za chyby v Češtině!

Y
Umístění: GYNO SANET s.r.o. gynekologická konzultace

Paní doktorka je milá a pečlivá, má profesionální přístup, vše mi vysvětlila a poradila.
Výhodou je rychlé objednání a úžasná komunikace. Jsem velice spokojená a rozhodně doporučuji.