Tetiana Kazakova, gynekolog Praha

Vedení těhotenství

od 1 900 kč

Y
Umístění: GYNO SANET s.r.o. gynekologický ultrazvuk

Byla jsem na vyšetření u paní doktorky a úplně s tím spokojena, paní Tetiana opravdový odborník! Snaží všechno vysvětlit a je hrozné milá v komunikaci! Doporucuju

Umístění: GYNO SANET s.r.o. diagnostické vyšetření

S paní doktorkou jsem velmi spokojená. Je zkušená profesionalka s dobrým přístupem k pacientkam. Paní doktorku určitĕ doporučuju.

Umístění: GYNO SANET s.r.o. gynekologická konzultace

Dobrý den, byla jsem na ošetření za pani doktorkou poprvé, jsem spokojena, dostala jsem dostatek informace a budu nadále navštěvovat tuto doktorku.
Doporučuju.

Umístění: GYNO SANET s.r.o. gynekologické vyšetření

Jsem velmi spokojena. Pani doktorka je uzasnej clovek. Je to lekar od Boha. Jsem moc stasna ze jsem nasla takovyho skveleho doktora. Dekuju vam za to, ze jste.

Umístění: GYNO SANET s.r.o. antikoncepce

Dobrý den, byl jsem velmi potěšen lékařem. Doktor deset plus. Doporučuji se vší důvěrou! vše mi podrobně vysvětlil a byl se mnou trpělivý, protože jsem byla s malým dítětem. Děkuji mnohokrát!

Umístění: GYNO SANET s.r.o. preventivní prohlídky

Po odchodu pana doktora do důchodu jsem dlouho zvažovala zda v této ordinaci zůstat. Lenost hledat nového gynekologa ale zvítězila. Teď jsem za to moc ráda. Na preventivní prohlídce se mi paní doktorka velice podrobně věnovala . Byla jsem mile překvapená. Jsem přesvědčena že ten roční poplatek za to opravdu stojí! Kompletní vyšetření a vše na jednom místě :)

Umístění: GYNO SANET s.r.o. gynekologický ultrazvuk

Byla jsem na ošetření za pani doktorkou poprvé, a zůstala jsem velmi spokojena. Milá, inteligentní, je vidět že rozumí tomu co děla, snaží se pomoci s čímkoliv, hezky podrobně vysvětluje postup během ošetření. Dlouho jsem nemohla sehnat v Praze kvalitní doktorku, a nakonec se mi to podařilo :)

Umístění: GYNO SANET s.r.o. diagnostické vyšetření

Dobrý den. Hledala jsem dlouho rusky mluvící doktorku v Praze. Takže z první prohlídky jsem velmi spokojena. První prohlídka bylo moc rychla. Paní Doktorka byla příjemná a milá.
Dekuju.

Umístění: jiné místo Jiný

Vynikající odborník, který zná svou práci . Konzultace a vyšetření jsou rychlé. Během dvou vstupů vyřešil problém. Odpověď na čas přijetí je rychlá, přes poštu odpovídají i víkendy. Doporučuji.

Y
Umístění: GYNO SANET s.r.o. diagnostické vyšetření

Dobrý den! Navštívila jsem lékařku Tetianu. Klidně můžu říct , že to je výborá doktorka, která opravdu může pomoct. Doporučuju vám navštívit Tetianu, pokud potřebujete to.