Česká průmyslová zdravotní pojišťovna

1 900 Kč

Vedení těhotenství

od 1 900 kč

Umístění: GYNO SANET s.r.o. preventivní prohlídky

Paní doktorka je velmi milá. Na všechno se zeptá, vysvětlí a poradí. Zatím jsem byla pouze na preventivních prohlídkách, proto nemám zkušenost s léčbou. Oceňuji také, že se dá objednat na konkrétní čas v nejbližší době a nečekat ve frontě. U ordinace lze snadně zaparkovat.

Umístění: GYNO SANET s.r.o. preventivní prohlídky

Paní doktorka se mi věnovala, vystavila mi žádanku na mamograf a udělala potřebná vyšetření. Byla jsem s ní spokojená

Umístění: GYNO SANET s.r.o. diagnostické vyšetření

Moc skvěla doktorka, ordinace je fajn a místo když řada je příjemné a vždycky čisté. Chodím jenom k paní Kazakova, protože mám ráda kvalitu

Umístění: GYNO SANET s.r.o. gynekologická konzultace

Paní doktorka je milá a profesionální, vše krásně vysvětlí. Velmi příjemné prostředí. Všem doporučuji.

Umístění: GYNO SANET s.r.o. gynekologické vyšetření

Skvělý přístup, kvalitní péče. Paní doktorka vše ochotně vysvětlí. Jsem s paní doktorkou velmi spokojená. Doporučuji

Umístění: GYNO SANET s.r.o. gynekologická konzultace

Byla jsem na konzultaci a tak můžu říct, že MUDr. Tetiana Kazakova je výborná lékařka, má profesionální přístup k práci a velmi stará se o její zákazníky.
Doporučuju ️

Umístění: GYNO SANET s.r.o. gynekologická konzultace

Obrátila se na lékaře na doporučení přítelkyně. S výsledkem jsem spokojená. Doktorka byla na můj problém opatrná. Jasně položila otázky, poskytla potřebné vysvětlení a doporučení. Teď budu pravidelně chodit k tomuto lékaři.

Umístění: jiné místo Jiný

Měla jsem vstupní on line konzultaci v dobu nouzového stavu a stačil hodinový pohovor, abych pochopila, že jsem konečné našla svou doktorku. Byla to dlouha cesta: před tím, než jsem našla paní doktorku Kazakovu, navštivila jsem několik gynekologů, každý mi jen řikal, že "něco je špatně" a nedokazali ani vysvětlit co přesně je špatně nebo naopak mi tvdrili, že "všechno je v pořadku" a na mé dotazy už většinou nebyl prostor. Paní doktorka Kazaková se mi pořadně věnovala, naslouhala,byla ochotná, vyjádřovala se velmi profesionalně, na moje dotazy reagovala také velmi profesionalně a na každý můj dotaz odpověděla.Měla jsem velmi přijemný pocit po našem hovoru a hlavně, že moje zdrav. situace se konečně začala řešit tak, jak má, a to díky radě od paní doktorky. Jsem rada, že jsem konečně našla doktorku, která k pacientkam přistupuje v souladu s mými představy. Doporučuji!

Umístění: GYNO SANET s.r.o. gynekologická konzultace

Doktorka mi pomohla z mim problémem, byla jsem spokojena, dostala jsem dostatek informace a budu nadále navštěvovat tuto doktorku.
Doporučuju.

Umístění: GYNO SANET s.r.o. gynekologická konzultace

Dnes jsem byla u paní doktorky Kazakové na preventivní prohlídce. Byla velice milá a vstřícná. Potěšila mě moderně vybavená ordinace. Určitě doporučuji.