Tetiana Kazakova, gynekolog Praha

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna + 2 Více

Přijímám: dospělí
Hotovost, Kreditní karta, Bankovní převod

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

500 Kč

1 700 Kč

1 900 Kč

od 1 900 kč

Е
Umístění: GYNO SANET s.r.o. gynekologické vyšetření

Хорошее обслуживание, доктор внимательная, все объяснила, все аккуратно, прием вовремя. Тот момент, когда к доктору идти в радость)

O
Umístění: GYNO SANET s.r.o. gynekologické vyšetření

K paní doktorce přišla po první..je milá, příjemná, citlivá a pečlivá.
Bez zbytečných nepříjemných otázek..Nebyly objednány žádné zbytečné testy. Velmi příjemná žena na rozhovor. Doporučuji :-)

Umístění: GYNO SANET s.r.o. preventivní prohlídky

Paní doktorka je velice milá. Byla jsem v této ordinaci poprvé a před návštěvou jsem se trochu ztratila na místnosti, nemohla jsem najít adresu kde se nachází ordinace. Pan co má na starosti objednání klientů a veškerou komunikaci se se mnou rychle spojil telefonicky a provedl mi až do ordinace. Paní doktorka provedla vyšetření velmi profesionálně, sice to byla jen preventivní prohlídka, ale i přesto mi věnovala dost času a odpověděla na veškeré otázky. Jsem spokojená a můžu jen doporučit.

Jinak v Praze jsem byla i v jiné klinice a přišlo mi že tato ordinace u p. Kazakove je mnohem lepší vybavena co se tyče těch profesionálních strojů apod.

G
Umístění: GYNO SANET s.r.o. gynekologické vyšetření

Very knowledgeable gynecologist, fully recommend! Also, I can't not mention the top service/assistance they provide. 5/5

Umístění: GYNO SANET s.r.o. gynekologická konzultace

Je to velmi vzácné, bohužel nyní můžete potkat lékaře, ke kterému byste rádi šli podruhé, ale Taťána tento stereotyp zničila, kompetence, shovivavost, všímavost, schopnost vést dialog a hlavně schopnost odpovídat na otázky a nepropouštět pacienta. Jsem ti moc vděčná, Tanyo, a samozřejmě bych tě ráda všem doporučila jako osobního lékaře. A také chci poznamenat úžasnou podporu návštěvy, děkuji všem

Umístění: GYNO SANET s.r.o. preventivní prohlídky

Doktor Kazakova je moc příjemný člověk, všechno vysvětlí a poradí co, a jak postupovat po vyšetření. Jsem ráda že jsem byla u vás, a určitě budou doporučit svým známým.

Umístění: GYNO SANET s.r.o. diagnostické vyšetření

Velmi milé lidí pracují na zákaznické lince, byla jsem u gynekologa poprvé a s volbou jsem se nemýlila, maximálně chápavý a delikátní doktor!

Umístění: GYNO SANET s.r.o. gynekologická konzultace

Всем доброго времени суток!
Была на приеме у доктора Татьяны Казаковой. Компетентная в своём деле, очень приятная как человек, подскажет, расскажет все, о чем спросите во время приема. Ответит на все вопросы в режиме смс после приема, если что-то непонятно.
Рекомендую!)

Y
Umístění: GYNO SANET s.r.o. gynekologické vyšetření

Profesionální a příjemná lékařka, ve všem pozorná a velmi přesná. Rychle jsme domluvili na prohlídku a druhý den už jsem byla u lékaře (když případ nejsou akutní), na jiných klinikách se na rezervaci termínu musíte opravdu dlouho čekat, hlavně u registrace nových klientů.

Umístění: GYNO SANET s.r.o. vedení těhotenství

Dobrý a pozorný doktor!Vše bylo velmi jasně vysvětleno, recepce začala ještě před plánovaným časem!Vynikající správce, všechny otázky jsou zodpovězeny velmi rychle, jasně a v případě)