Svojšovická 3159/1,, Praha

Bezpečnostní opatření v této ordinaci

Zobrazit

Přijímám: dospělí

500 Kč

1 700 Kč

2 500 Kč

Od 4 000 Kč

Umístění: GYNO CONCEPT s.r.o. gynekologická konzultace

Byla jsem moc spokojená. Dostala jsem profesionální vyšetření. Mohu doporučit.

Umístění: GYNO CONCEPT s.r.o. gynekologická konzultace

Doporučuji tuto kliniku i paní doktorku Taťánu Kazakovou, maximálně profesionální přístup jak lékaře, tak i administrativy. Tatyana je vynikající specialista a zodpoví všechny vaše otázky. Velmi citlivý a taktní lékař, který svou práci miluje. Rozhodně doporučuji Taťánu jako specialistu!)

Umístění: GYNO CONCEPT s.r.o. gynekologické vyšetření

Dnes jsem navštívila kliniku a byla jsem mile překvapena, jak podrobně mi paní doktorka vše vysvětlila.Se svým vyšetřením jsem spokojená.

Umístění: GYNO CONCEPT s.r.o. gynekologická konzultace

velmi dobrý lékař a asistent, profesionálové ve svém oboru, vše podrobně vysvětlí, byla jsem velmi spokojena.

Umístění: GYNO CONCEPT s.r.o. preventivní prohlídky

Doktorka Tetiana Kazakova je opravdový profesionál a velmi pozorná k pacientům. Její zdvořilost a příjemné chování vytvořily pohodovou atmosféru během mé návštěvy. Je připravena zodpovědět všechny vaše otázky a věnuje pozornost každému detailu. Cítila jsem se v bezpečných rukou a jsem vděčná za péči, kterou poskytuje. Ordinace se nachází jen kousek od autobusové zastávky, a neměla jsem žádné problémy s nalezením budovy.

Velmi pozorná. Profesionál své práce
Všechno podrobné vysvětluje

Umístění: GYNO CONCEPT s.r.o. diagnostické vyšetření

Dr. Tatyana Kazakova je profesionál ve svém oboru. Jsem jí velmi vděčný za její pomoc.

Umístění: GYNO CONCEPT s.r.o. diagnostické vyšetření

Лікар Тетяна Казвуова дуже хороший спеціаліст .Клініка дуже професіональна,ввійшли в моє становище прийняли та обстедили у вихідний день.Все вислухали,відповіли на всі мої питання,провели повне обстеження.Зробили всі аналізи Я довго вибиоала клініку і дуже залишилася задоволена саме цим лікарем ,вона прфесіонал своєї справи.Я буду відвідувати лише цю клініку і я рекомендую всім.

Umístění: GYNO CONCEPT s.r.o. diagnostické vyšetření

Paní Doktorka byla po celou dobu vyšetření velmi příjemná. Byla to moje první návštěva u gynekologa a upřímně jsem měla trochu obavy. Ale u Teťiany vše proběhlo dobře. Je profesionálka a moc se mi to líbilo. Určitě bych ji doporučila svým známým.

Umístění: GYNO CONCEPT s.r.o. gynekologická konzultace

Pan doktor byl milý a vyslechl všechny mé obavy. Kontrola byla chatelno a je velmi spokojená. Děkuji za milé přivítání