Blanická 25/922, Praha
Oční ordinace

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Umístění: jiné místo Jiný

Paní doktorka, je hrozně arogantní, neochotná,při placení odmítala dát učtenku, při objednání čoček pro dceru, odmítala předat info o čočkách s tím, že se musí objednat pouze přes ní, místo hodinového skoleni jen půl hodiny, už nikdy více

Umístění: Oční ordinace Jiný

Objednala jsem se na kontrolu kvůli problému v oku. Paní doktorka působí velmi nepříjemným dojmem. Arogantní chování, člověk má až pocit, že jste na obtíž...
U paní doktorky jsem byla nejspíš naposledy.

Umístění: Oční ordinace Kontrola zraku

K paní doktorce jsem šel již poněkolikáté. Tentokrát po 3 letech na preventivní kontrolu zraku. Velice oceňuji pozitivní přístup nejen sestřičky, ale také paní doktorky. S oběma se člověk i zasměje, což u doktorů nebývá zvykem.

K paní doktorce chodím přes 10let a mohu jen a jen doporučit.
Arogantní mi nepřijde vůbec, a že už jsem arogantní doktory zazila;)
Paní doktorka je moc milá a příjemná..jsem s ní velmi spokojená :)

Ochotná a profesionální. Šla jsem za paní doktorkou včera poprvé a to rovnou s problémem vzniklým mou vlastní laxností. Nečekala jsem, že budu pochválena, vše co bylo řečeno a mě se nemuselo líbit slyšet mi bylo i odůvodněno. Kromě vyšetření a zahájení léčby jsem dostala i spoustu informací. Nemám důvod nedoporučit.

Paní doktorka je specialista s řadou let praxe a mě a celé rodině vždy ochotně pomohla. Absolutně nechápu negativní komentáře. Všem doporučuji. D.Lavičková

Moje šestiletá vnučka byla na vyšetření u MUDr,Labohé.Je to laskavá,profesně na výši lékařka.Chodíme k ní celá rodina mnoho let a neměnila bych.Slavíková.

Pokud chcete vyšetřit dítě, tak paní doktorku opravdu nemohu doporučit. Nepříjemná, dítě rozhodně nemotivuje ke spolupráci, spíše naopak. Takže příště jdu rozhodně jinam! Marek Novák.

Moje zkušenost s vyšetřením u paní doktorky je velmi dobrá.Milá sestřička,při objednání termínu návštěvy,poté profesionální přístup paní doktorky,byl jsem velmi spokojen. ing.Šiška Jaroslav

Pani doktorka je vcelku příjemná. Rzhodla jsem se však pro změnu lékaře, neboť mi velmi nevyhovuje tlak na objednávání čoček přímo od ní (které jsou samozřejmě za zcela jiné ceny nežli přes internetové lékárny) a podmiňování tím bezplatných kontrol.