Oční ordinace
Blanická 25/922, Praha

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Umístění: Oční ordinace Jiný

Děkujeme za snahu v tomhle nelehkým období . Paní doktorka je vždy usmívavá a vlídná , a po odchodů z ordinaci se těšíme na další návštěvu.

Paní doktorka, je hrozně arogantní, neochotná,při placení odmítala dát učtenku, při objednání čoček pro dceru, odmítala předat info o čočkách s tím, že se musí objednat pouze přes ní, místo hodinového skoleni jen půl hodiny, už nikdy více

Umístění: Oční ordinace Jiný

Objednala jsem se na kontrolu kvůli problému v oku. Paní doktorka působí velmi nepříjemným dojmem. Arogantní chování, člověk má až pocit, že jste na obtíž...
U paní doktorky jsem byla nejspíš naposledy.

Umístění: Oční ordinace Kontrola zraku

K paní doktorce jsem šel již poněkolikáté. Tentokrát po 3 letech na preventivní kontrolu zraku. Velice oceňuji pozitivní přístup nejen sestřičky, ale také paní doktorky. S oběma se člověk i zasměje, což u doktorů nebývá zvykem.

K paní doktorce chodím přes 10let a mohu jen a jen doporučit.
Arogantní mi nepřijde vůbec, a že už jsem arogantní doktory zazila;)
Paní doktorka je moc milá a příjemná..jsem s ní velmi spokojená :)

Ochotná a profesionální. Šla jsem za paní doktorkou včera poprvé a to rovnou s problémem vzniklým mou vlastní laxností. Nečekala jsem, že budu pochválena, vše co bylo řečeno a mě se nemuselo líbit slyšet mi bylo i odůvodněno. Kromě vyšetření a zahájení léčby jsem dostala i spoustu informací. Nemám důvod nedoporučit.

Paní doktorka je specialista s řadou let praxe a mě a celé rodině vždy ochotně pomohla. Absolutně nechápu negativní komentáře. Všem doporučuji. D.Lavičková

Moje šestiletá vnučka byla na vyšetření u MUDr,Labohé.Je to laskavá,profesně na výši lékařka.Chodíme k ní celá rodina mnoho let a neměnila bych.Slavíková.

Pokud chcete vyšetřit dítě, tak paní doktorku opravdu nemohu doporučit. Nepříjemná, dítě rozhodně nemotivuje ke spolupráci, spíše naopak. Takže příště jdu rozhodně jinam! Marek Novák.

Moje zkušenost s vyšetřením u paní doktorky je velmi dobrá.Milá sestřička,při objednání termínu návštěvy,poté profesionální přístup paní doktorky,byl jsem velmi spokojen. ing.Šiška Jaroslav