dnes jsem byla zaregistrovat syna a nejsem si uplne jista,jestli to nebyla chyba....čekarna strasna a ta sestra je uplne mimo...pani doktorka byla přijemna,ale jeji staři me trochu odrazuje..tak uvidim,jak dloho tam vydrzime.

Paní doktorka je velmi příjemná, ale už se na ní podepisuje vyšší věk a tím přicházejí i různá nedorozumění.Jako novopečené mamince mi vadí neinformovanost z její strany např.o charakteristice vakcín, důvodu podání(u nepovinných vakcín)a ceně. Např. Co bylo očkování prevenarem(u ní stálo přes 2000,-Kč, a při předepsání na recept a po aplikaci něco okolo 1600,-Kč.)Proto dávám negativní hodnocení.

nejpeší dědská lékařka

no tak nedoporučuju,laxní přístup a je stará a už má jít na odpočinek.

Paní doktorku mohu jen doporučit. Kučerová

Je to velmi dobrá doktorka. Na děti je opravdu velmi hodná a je velmi ochotná pomoci. Jediný velký problém mám se sestřičkou. Je mi velmi nesympatická a příjde mi až nepříjemná ...

Velice vstřícná,ochotná a odborně na úrovni,synovi zachránila život rychle určenou diagnozou,chodili jsme k ní 18 let a byla to Naše paní doktorka !

Jsme u ní krátce, ale zatím je moc ochotná a vstřícná.Jen ta sestřička je nějaká divná:o))

antibiotika řeší vše...

Super paní doktorka, jen bych jí přála trošku lepší pracovní prostředí. Ale je báječná.