Praktický zubní lékař
Holásecká 31, Brno

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Odborník na pravém místě, maximální spokojenost, špičková práce, chodím k ní již dlouho a vždy pacient na prvním až na místě :)

K této stomatoložce jsem chodil opravdu jen s velkým sebezapřením - velice nepříjemná, necitlivá, během práce se více soustředí na tlachání se sestrou takže je schopna vám působit ještě větší bolest než se kterou za ní přijdete. Po přestupu k jinému stomatologovi jsem konečně přestal mít hrůzu z toho, když se mám na něj s nějakým problémem obrátit. Mimo jiné, mnoho úkonů které u Dr. Mendelové platíte (nemalou sumou) jsou jinde prováděny zdarma!

K p. doktorce jsem chodila ještě dávno než se přestěhovala do Tuřan, tak jsem i tam za ní dojížděla.Byla jsem s ošetřenm i přístupem spokojená. Až do doby, kdy se ve zdravotnictví odměňovalo za body. Připadalo mi, že při každé návštěvě hledá co by se dalo opravit. Problém jsem neměla, ale zjistila že mám prasklou amalg. výplň, takže se zub přeplomboval, ale po týdnu její výplň vypadla. Další oprava mě nebolícího zubu, dle p. doktorky hluboký kaz, s léčbou kanálku a konečné vyplně kanálku. Toho, že mám dole vypadlou plombu si ani nevšimla, proto jsem se rozhodla lékaře změnit.Nemám zájem, aby si někdo přivydělával zbytečným zásahem do zubů.

Velmi dobrá a pečlivá lékařka. K pacientům se chová dobře a ochotně vysvětlí problém. Má hodně pacientů a objednací doba je asi tři týdny.Pacienty s bolestí bere bez objednání kdy přijdou. Sestřička je příjemná a pečlivá. Bohužel se vyměnila laborantka, která ji všechnu pečlivou práci kazí.