Výborná zubní lékařka, na nic si nehraje, je upřímná a citlivá!! Má moji důvěru :-) již se nebojím chodit k zubařovi.

Palackého náměstí 20a, Brno
Ordinace praktického zubního lékaře (mapa)

Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Paní doktorka je milá. Mínusem je poměrně špatné načasování - jsem objednaná na 11:30 a přes to, že v ordinaci prokazatelně není pacient (odcházel 11:35), já přijdu na řadu až v 12:05? to není úplně dobrá vizitka. Vrtání kazů a jejich plombování na třikrát dokážu překousnout, protože samozřejmě jde o moje pohodlí (určitě ne o dalších 30,- Kč). Vzhledem k tomu, že jsem se zuby dosud neměla velké problémy, trošku mě vyděsila paní doktorka tím, že mi amalgámem zadělala díru po kazu a když jsem se jí zeptala, proč po skousnutí zub bolí, odpověděla, že to je normální. Pár kazů opravených amalgámem už jsem měla, ale bolí to poprvé...
nemůžu říct, že jsem spokojená, ale s porovnáním s předchozí doktorkou (Malantovou) je paní doktorka Kovandová anděl :)

Před časem jsem se přistěhoval z Prahy do Blanska,kde má MUDr.Kovandová také ordinaci.Nejen,že mi objevila počáteční paradentozu,ale jelikož mám povolání,kde se pohybuji mezi lidmi-tlumočník,chtěl jsem vyměnit i spodní křivé zuby.Chtěla je trhat po jednom,aby to tolik nebolelo,ale potom co mi vytrhla jeden,úplně bezbolestně,jsem si nechal vytrhnout zbývajících 5 najednou a znovu úplně bezbolestně.Také chování paní doktorky bylo dobré,navrhla mi více řešení a i částka,kterou jsem za nové zuby zaplatil byla daleko nižší než ve stomatologické ordinaci v Praze.Navíc mi poradila se zubní pastou,dala vzorky náplastí na bělení zubů a že nestíhá,to je jen dobře,asi má hodně pacientů,zvládá vše i když v Blansku nemá sestřičku a když mě vezme o 5 minut později než jsem byl objednaný,omlouvá se už dopředu.Nevím,každý má svůj názor a já ho nikomu brát nechci,ale určitě se MUDr.Kovandové nebojím,jen ji uvidím,jak píše paní v jednom z názorů. Je to pro mě PANÍ PROFESIONÁLKA,spíše by si měl každý zamést před svým prahem,protože znám jací lidé dnes jsou,setkávám se s nimi denně jako tlumočník a opravdu je někdy těžké udržet nervy na uzdě a neříci něco sprostého.Za nic chtějí ošetření jakoby lékaři zaplatili 10.000 Kč. Jsem rád,že patřím mezi její klienty a v žádném případě bych neměnil.

Na dnešní dobu podává paní doktorka velmi slabý výkon. Ale záleží na každém, zda chce mít zdravý chrup nebo ušetřit pár stovek.

Paní doktorka i sestřička jsou příjemné. Avšak u mě převládá názor i po konzultaci s blízkými, že se paní doktorce nechce pouštět do nějakých větších akcí. Na můj dotaz, že mě mírně pobolívá zub mě odpověděla, abych byla ráda, že zatím jenom pobolívá, protože až začne bolet, tak se bude muset vytrhnout. Toto řekne bez pohledu na rentgen a připadá mi to jako léčení v době kamenné. Také mě při vrtání vrtla do kůže vedle rtu, tekla mi krev a zůstala mi jizvička. Paní doktorka se ani neomluvila.
Jinak doby objednání jsou krátké a v čekárně nikdy nečekám déle jak 10 minut.

zatím nejlepší stomatolog na jakého jsme narazili.chodíme tam celá rodina.Vstřícná,cenově dostupná a hlavně kvalitní práce!!!Děkujeme Adlerovi

Paní doktorka má moji plnou důvěru.

Já mohu za sebe říct, že jsem byl spokojený. Je to rychlé a bezbolestně. Všiml jsem si, že má i výrazně nižší ceny za bílou plombu, než jsou třeba v Brně. Tak jen tak dál :-)

Uplnou nahodou jsem narazila na tyto stranky a za sebe osobne mohu rici,ze jsem zdesena!Nebudu a nechci se rozepisovat o tom,proc je toto vuci lekarum amoralni,soukromym lekarum zivnost pskozujici atd.Nicmene,konkretne,pani doktorku navstevuji nekolik let,dnes uz i se svymi detmi.Je to clovek na svem miste,ac laik,zda se mi v jeji peci stav meho chrupu zcela uspokojujici.Je vzdy vstricna,ochotna a s pristupem vzdy individualnim.Mohu jen maximalne doporucit.

K paní doktorce chodíme celá rodina už několik let, no manžel se zubařů bojí, tak jde jen když ho zuby bolý, ale my s cerkou chodíme pravidelně a jsme s paní doktorkou velmi spokojeni. Škoda, že tu mezi doktory není pan doktor Julínek, současný ministr, ten by měl odemne hned známku nekompetentní. ;-)

Jinak doby objednání jsou krátké a v čekárně nikdy nečekám déle jak 10 minut.

Paní doktorka má moji plnou důvěru.