Olšanská poliklinika
Olšanská 2666/7, Praha

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

Paní doktorka by neměla svou práci nadále dělat. S diagnózou naprosto nepomohla. Neustále trousila ponižující a nevhodné osobní poznámky. Před vyšetřením zpochybnila důvody návštěvy pohotovosti Thomayerovy fakultní nemocnice. Následně po ošetření uznala závažnost návštěvy. Nepříjemná a jizliva, až zla byla i na sestru v ordinaci. Respektuji, ačkoliv nechápu, že ji asi práce nebaví (snad ji někdy bavila), nicméně takoví lékaři kazí jméno nemocnice i zdravotnictví vůbec. Naprosto neprganizovaná, nekomunikativní, podrážděná pouze z vaší přítomnosti. Naprosto děsivá zkušenost.

Umístění: Olšanská poliklinika Jiný

absolutni nekompetence, arogantni, neni schopna si korigovat svuj cas, nikdy se jeste nestalo ze by cas objednani sedel kdy se doopravdy objednate. prestavte si ze ceska posta dela urologii, tak to tam vypada.

Arogantní, nekompetentní, nemá co dělat ve zdravotnictví.

Myslela jsem, ze je neco spatne se mnou, ale po precteni recenzi od jinych pacientu jsem se pouze upevnila ve svem nazoru, ze takove lekari nemaji co delat v zdravornictvi! Pani doktorka se porad chova, jako by jevina pacienta, ze je nemocny. Velmi spatne provedeny citlivy zakrok, neumi urcit diagnozu, v podstate myslim, ze neumi nic! Myslim, ze by poliklinika Agel mela poradne prozkoumat, koho zamestnava.

I když se snažím hledat na lidech to dobre, tak na paní doktorce se mé během krátké interakce s ni na pohotovosti v Thomayerove nemocnici, nepodařilo najít zhola nic. Chovala se arogantně, neuctivě a povýšeně. Připadala malé dítě, které je potřeba vychovat, ale způsobem z předminulého století. Pokud se cítíte pod psa a hledáte pomoc na LSPP a slouží zrovna tato osoba, jdete jinam. Bude to lepší pro vaši psychiku.

Bohuzel se musim pripojit k negativnim nazorum na tuto lekarku. Neprijemna, pacientovi dava najevo, ze je obtizny hmyz. Slouzi na dospele pohotovosti v Thomayerove nemocnici a zjevně ji to nebavi. At to tedy nedela. Chova se arogantne a kdyz se zeptate na neco z odborne terminologie, cemu nerozumite, je strasne neprijemna pri vysvetlovani a dava vam najevo, proc se vlastne ptate, protoze jí se nechce nic vysvetlovat. Nechapu, proc nemocnice tuto lekarku, na kterou jsou jen negativni recenze zamestnava, najímá.

Snad nejhorsi lékařka, s kterou jsem se v životě setkala. Nepříjemná, arogantní. Dala mi jasně najevo, že ji obtěžuji... k mé diagnóze mi neřekla ani slovo, jen suše podala recept a zprávu... O tom, že během čekání na vyšetření, kde cekarna praskala ve švech si 2x odešla na cca 25min ani nemluvim. Otřesný chování, vzhledem k tomu, že v čekárně čekají lidé, kterým je opravdu špatně... pokud máte možnost, tak se pohotovosti pro dospělé v Thomayerce vyhněte obloukem. Tato paní by vůbec neměla pracovat jako lékařka, je to ostuda pro nemocnici.

Umístění: Olšanská poliklinika Jiný

Paní doktorku mohu směle označit za nejhoršího lékaře na světě. Je nedochvilná, neumí se chovat, skáče do řeči, podsouvá myšlenky, je neorganizovaná. Bohužel už je dávno za zenitem své kariéry a je to znát. Věci si nepamatuje, neumí zacházet s počítačem a často se opakuje. Řešila jsem s ní banální problém, kvůli kterému jsem za ní musela chodit do ordinace, kde v podstatě nikdy nic nevyřešila a navrhla ještě další vyšetření. Buď je opravdu zmatená a neumí konstruktivně vyřešit problém, nebo si uměle honí body u pojišťovny. Tohoto lékaře opravdu nedoporučuji.

Umístění: Olšanská poliklinika Jiný

Vubec nejhorsi zkusenost a setkani s lekarem v mem zivote!!! Lecim se s vice nemocemi, ale tak odporne chovani vuci pacietovi jsem snad jeste nezazila! Za mne nejvyssi level nevychovanosti, neempatie, daleko za hranici slusneho chovani! S pani MUDr. Svatavou Duskovou jsem se potkala pouze 1x, prevzala ordinaci po mem urologovi. Potrebovala jsem s ni doresit zdravotni problem. Cekalo mne u ni nasledne nekolik podrobnych vysetreni. Bohuzel jsem po prvni navsteve ordinace odesla domu tak silne znechucena z jejiho chovani a jednani, ze jsem se rozhodla to vyresit s jinym odbornikem. Tolik zla, co z teto osoby vychazi....az si clovek rekne, kde se to v ni bere. Proc vlastne??? Nedoporucuji!

S Pani doktor jsem jse setkala na pohotovosti, prisla jsem tam s zanetem mocovych cest, ktery jse vyskytnou po druhe bechem 3 mesicu. Pani doktor prepsala mi antibiotika a dala na sebe kontakt (Agel Poliklinika) at se objednam na podrobni vysetseni.
Nemuzu ric spatne slovo, udelala kompet vysetreni v cetne cystoskopii, ktery jsem se hrozne bala. Pani doktor a sestricka v Agel Poliklinice byli velmi prijemny a vsechno mi bylo vysvetleno