Praktická zubní lékařka
Svatopluka Čecha 60, Brno

Umístění: Praktická zubní lékařka Jiný

Paní doktorka byla první, která mě poslala na zubní rentgen. Předtím žádný z mých zubařů mezizubní kazy ani jejich možnost neřešil. Probrala se mnou i zubní hygienu, vysvětlila co a jak. Pokud je potřeba odstranit zubní kámen, nenechává to tak. Chodím k ní i s dětmi. Její přístup k dětem je trpělivý a velmi vstřícný, věnuje jim čas, když potřebují překonat strach z prohlídky nebo zákroku. I za cenu, že další pacient v čekárně počká. A přitom není nepříjemná a na dítě nespěchá. Nezanedbala zatím nic, ani nebagatelizovala problém. Pohlídá i postavení zubů, jakmile se jí něco nezdá, doporučí ortodoncii. Chodíme k ní přibližně 5 let a jsme konečně po výměně 2 předchozích zubařů spokojení.

Synovi bolela tvář se zoubkem. Paní doktorka nás velmi ochotně přijala. Zběžně prohlédla zrcátkem, udělala rentgen a řekla, že zuby sou v pořádku. Šli jsme tedy na ORL, neurologii. Tam synovi na 3x píchali krev, prožil velký stres a vše bylo negativní. Praktická lékařka nás odeslala opět na zubní. Paní doktorce jsem volala, že mu zoubek reaguje na studené, že bychom potřebovali přijít, do telefonu mě řekla "to je normální" zuby má v pořádku. Po dalším týdnu bolestí nám to nedalo a zajeli jsme na zubní pohotovost. Tam kaz našli, měl zánět kořene a tvář ho bolela od zubu. Když jsme byli u paní doktorky, byl syn na nurofenech a bolest ho budila i v noci, tedy musel to mít už hodně při její návštěvě....k tomu není co dodat.....navíc tón se kterým nám sdělovala do telefonu, že tam nic nemá, že reakce na studené je normální se naprosto neslučoval se slušným chováním....

Paní doktorka mi velmi pomohla. Dříve jsem měla panickou hrůzu z doktorů a noční můry ze zubařů. Díky této doktorce chodím na prohlídky již téměř beze strachu. Má lidský přístup, vše předem vysvětlí, hodně s pacientem komunikuje. Pomohla mi s mými bolavými zuby a při pravidelných prohlídkách vždy jen zkontroluje, jestli je vše v pořádku. Opravdu skvělý a profesionální přístup.
Těm, kdo se doktorů bojí a odkládají řešení svých problémů, doporučuji tuto paní doktorku. Je milá, vstřícná a pomůže vám. Dá i spoustu dobrých rad.

Ke komentářům níže bych jen dodala: Paní doktorka je přece taky člověk a má právo na občasnou dovolenou, případně klid na lůžku, pokud v zimních měsících přijde nemoc. Nemůžeme přeci od všech doktorů požadovat, aby byli v práci 24/7, jsou to také lidé.

Mám panickou hrůzu ze zubařů, díky této paní doktorce mě to přešlo, jelikož je velmi citlivá. Bohužel se mi už několikrát stalo, že mi vypadly plomby nebo se mi ozval několikrát čistěný a spravný zub. Nejspíš to chce chodit co půl roku na kontroly,aby se takovým věcem předcházelo.

pani doktorka je velmi mila, setrna a ze zacatku jsem si myslela ze i velmi schopna. Bohuzel ji dane plomby mi stale vypadavaji ci se lamou. Vrtani zubu doslo do toho stavu, ze mi ho umrtvila a osetrila kanalky. Bohuzel spatne. Zub je stale citlivy. Dalsi nekolikrat opravovany zub bude cekat pravdep. stejna procedura, pze je priserne citlivy na studene a teple. Nicmene jiz jsem objednana k jine doktorce. Tady to uz zkouset nebudu.

Paní doktorku Žižlavskou nedoporučuji, jestli se jí vůbec dá říkat doktorka. Věčně nebyla v ordinaci, takže jsem musela jezdit na pohotovost. Nyní mám 3 umělé zuby. Můj nynější doktor nepochopil jakou prasárnu mi v puse udělala. Je mi 19 let a mohla jsem mít své zuby, kdyby se paní doktorka věnovala oboru, který umí pořádně! Jinak milá paní, toť vše.

Celá naše rodina chodila k paní doktorce Dolanské a měli jsme hrůzu z toho až půjde do důchodu a ordinaci prodá. Paní doktorka Žižlavská ji ale plně nahradila. Je svědomitá, šikovná a má lidský přístup, chápe, že to bolí a nezdráhá se dát injekci když si to pacient přeje. Také dopředu upozorňuje co zamýšlí dělat, aby se pacient nelekl. Vše vysvětlí, je precizní a hlavně moc šikovná. Chápu, že když někdo přijde se zanedbaných chrupem,tak to asi potom bolí trochu víc. To by ale nepomohla změna lékaře, možná změna přístupu k Vašim zubům.Chodit včas se vyplácí. My si to rozhodně hlídáme, abychom pak nemuseli pomlouvat zubařku. My jsme velice spokojeni a jen doufáme, že nám v Brně vydrží.

Chodím k paní doktorce už spoustu let a před tím sem si užil u jiné.
Nejde o to jestli je dobrá nebo ne, ale každý má zuby jiné a podle toho se volí řešení léčby. Proto ne vždy je pacient spokojený.
Podle mě je úspěchem mít své zuby a starost o ně začíná u nás.
A zadruhé zkuste najít novou zubařku

"Bolí Vás to? Ne, nebolí" jak by taky mohlo :-) Ne, jsem rád, že zakoupila ordinaci zrovna paní doktorka Žižlavská. Profesionální přístup, přátelské prostředí, a hlavně Vás o všem informuje, nabídne různé možnosti řešení a poté odborně a bezbolestně provede zákrok. Mohu jen doporučit. Znám v Brně možná ještě lepší stomatoložku/zubařku, ale ta má plno a já jsem spokojen tady :-)

Když jsem k ní přešla od mé zubařky, u které jsem měla zuby vždy bez problému, našla mi hned 3 kazy :-/// Poslala mě na RTG zubů. Mamku taky, poradila jakou velikost mezizubních kartáčků, vyčistila plak. Při vrtání když jsem kopla nohama hned mi nabídla umrtvovací injekci. U bývalé doktorky jsem mohla kopat do sedadla jak to šlo, ale vrtalo se dále. Doporučuji!!