Naprosto dokonalý přístup. Profesionální, velmi citlivý, pečlivý. Byl jsem u paní doktorky na záskoku v době, kdy moje zubařka měla dovolenou a mě čekalo trhání nervů. Na internetu jsem se dočetl různé zkušenosti, od "naprosté pohody" po "docela nepříjemná bolest". S obavami jsem se vydal do ordinace a neustále jsem napjatě očekával, kdy mě něco bude bolet. Pořád nic a ... najednou bylo vše hotovo :)

Ječná 31, Brno
Privátní stomatologická ordinace (mapa)

V této ordinaci je pacient partnerem a je ve velmi dobrých rukou. Paní doktorka je profesionální, zodpovědná, pečlivá, důsledná, citlivá, empatická, komunikativní. Poprvé se mi stalo, že jsem během ošetřování zubního kazu (vrtání, plombování, ...) usnul. Mohu jen doporučit.

Individuální přístup, výborná komunikace lékař - pacient, přátelské prostředí. Kdyby byli všichni lékaři takoví, trávím u nich víc času.

Vynikající péče, osobní přístup, důslednost.

Velmi individuální, citlivý, přátelský přístup. Kvalitu péče považuji za výbornou. Takto si představuji stomatalogickou variantu "rodinného lékaře".

Vynikající péče, osobní přístup, důslednost.