Simona Moravcová Balková, zubař Brno

Zubař

Skorkovského 58, Brno
ProClinic, s.r.o.

Umístění: ProClinic, s.r.o.

U paní doktorky jsem už skoro 10 let a nemůžu si vůbec na nic stěžovat. Šla jsem k ní s velkým problémem a obavami co bude, jelikož má předchozí zkušenost se zubaři byla velmi špatná. Paní doktorka viděla mé obavy a snažila se mi co nejvíce pomoci. Vše mi vysvětlovala, říkala přesně co dělá a při bolesti přestala a vyčkala. Od té doby se už zubařů nebojím.
V ProClinic ordinaci jsem potkala více zubařů (jelikož byla paní doktorka na mateřské dovolené) a byla jsem se všemi velmi spokojená. Zůstaly (všechny paní a slečny zubařky) a úrovni paní doktorky Moravcové Balkové a ráda se objednávám na další návštěvu.

Paní doktorka je učiněný poklad. Chodím s ní i se svým malým synem a opravdu nemám nic, co bych mohla vytknout. Paní doktorka je vždy příjemná, vše vysvětli, svoji práci odvede skvěle. A co víc, dokáže ošetřit zoubky i mého 3-letého syna bez toho, aby měl již v tak útlém věku strach z návštěvy zubní ordinace.

Paní doktorka je velice příjemná a hodná. Odvádí velice kvalitní práci. Teď už se zubařů nebojím a jsem si jistá, že ani děti se jí bát nebudou.

DOBRÝ DEN,
o paní doktorce bych se radostí na srdíčku rozepsala. Dlouho jsem hledala péči lékaře, u kterého se nebudu bát + perfetní péče, a konečně jsem se dočkala.OŠETŘENÍ A PÉČE paní doktorky je exceletní.MÁ výborný přístup k pacientovi,všechno podrobně vysvětlí,dá na výběr a informuje o ceně.Se sestřičkou tvoří profesioální tým,vše klape jako na drátkách,dokonalá souhra.Při ošetření stále komunikují,ptají se, zda je vše v pořádku,jestli něco nebolí a není třeba.Injekce od paní doktorky necítím,vždy se trefí tak, že o tom prostě nevím.Výkon je prováděn na pohodlném křesle-vleže.Používány jsou nemodernější přístroje,paní doktorka ukáže kamerou v puse,co bude dělat (nebo rentgen přímo na křesle).V ordinaci hraje hudba + klimatizace,což je v letním období luxusní.Čekárna je moc příjemná a s televizí,ale moc si ji neužijete,protože u paní doktorky se čeká max.5min.Ceny jsou příznivé,objednávací doba k současnému datu 14-20dní.Když to tedy vezmu celkově,paní doktorka je pro mě absoulutně dokonalý profík,kterého opravdu moc doporučuji.

Precizní, milá a vše vždy perfektně vysvětlí a velmi kvalitně vždy odvede svoji práci

Nejlepší a nejhodnější paní zubařka!!! Díky ní chodím do ordinace opravdu ráda!