Poliklinika Litochleby
Hviezdoslavova 1600/6, Praha

Umístění: jiné místo

S paní doktorkou jsem velmi spokojená. Je velmi milá, ochotná a profesionální. Chodím k ní již 9 let a vždy mi s každým problémem velmi ochotně pomohla a vše vyléčila. Já jí rozhodně doporučuji. Lenka

Po přečtení negativních komentářů viz níže jsem se bála k paní doktorce jít, ale bylo to na doporučení kamarádky a tak jsem šla a bylo to moje nejlepší rozhodnutí. Paní doktorka Málková je nejen velice empatická a laskavá, ale také se vším poradila a vnímám to přesně naopak - byla první z gynekologů, která se mi snažila pomoct, udělala nezbytná vyšetření, opravdu na rovinu poradila ohledně antikoncepce. Já jsem spokojená moc.

Nelíbilo se mi vůbec chování paní doktorky. Připadala mi agresivní až hysterická. Co se týká odbornosti, tak mě táké nepřesvědčila a o předražených cenách za zrcadlo atd. ani nemluvě. Byla jsem u ní poprvé a naposledy. Nemohu bouhužel doporučit.

Protože se v ordinaci střídají dvě lékařky nevím přesně která z nich to byla ale protože tam byla dcera docela často tak se jistě setkala s oběma. Nejprve jí bylo řečeno jen tak po běžném vyšetření, že těhotná není a když tak mimoděložně ( dceři v té době bylo 19let.) Protože měla stále potíže tak se chtěla znova objednat a bylo jí řečeno, že je čas jestli je těhotná tak už je to stejně jedno. Při dalším vyšetření opět těhotenství nepotvrzeno. Za měsíc samovolný potrat ze stresu diagnostikovaný v nemocnici jako potrat v 6 týdnu těhotenství

Nějak nechápu neg názor paní Veronici na paní doktorku, sama navštěvuji ordinaci hodně let i jako gravidní a nestalo se mi, že bych si musela hlídat nějaké vyšetření, či že by mi paní doktorka nepředepsala magnesium, které mi sama nabídla, měla jsem podobné problémy s tvrdnutím bříška, a i vysvětlila dokdy je dobré ho brát a odkdy přestat kvůli porodu, a nesmyslné pronesení, že po porodu nedostala paní antikoncepci že je na to mladá? Mám chápat, z tohoto názoru, že jste rodila ve 14? Pak bych to pochopila, a nicméně pokud tedy nejste spokojená s péčí paní doktorky proč jste čekala celých 9 měsíců i po porodu jste k paní doktorce zřejmě chodila, když jste chtěla antikoncepci,a neodešla jste hned ve 12 týdnu gravidity, když už tenkrát jste nebyla spokojená? Nechte si tyhle neg. komentáře a najděte si nějaké blogy, kde se lidi napadají a dělá jim to zřejmě dobře děkuji Lucie

Paní doktorka Málková je příjemná, sympatická a ochotná, má profesionální přístup. Vždy mi dobře poradí. Jsem s její péčí nadmíru spokojená. Kdo si chce chránit své zdraví, být vyšetřen moderním vybavením (ultrazvuk, zrcadla…), tak 300 Kč poplatek je minimální položka. Mohu jen DOPORUČIT.

Pani doktorku vřele doporučuji,jsem s ní spokojená,má vřelý přístup,poradí,ordinace je nová a čistá,nechápu NEG.hodnocení.Já sama jsem ordinaci navštěvovala v rámci prevence i jako gravidní,vše mi je a bylo v klidu vysvětleno.Byla jsem několikrát i u druhé pani doktorky Zídkové,jelikož je ordinace společná a nezaznamenala jsem rozdíl,vše velmi profesionální a lidské.Že se pani doktorky střídají na pozici sestřičky vím,jelikož jsem stálá pacientka a zeptala jsem se kde je sestřička na kterou jsem zvyklá a bylo mi řečeno,že sestřička je na mateřské dovolené a dochází pouze 2 týdně. V tom nevidím žádný problém.Platby se mi zdají v pořádku,nevidím v nich problém.

Pani doktorka je neochotná,hysterická,agresivní a neprofesionální! Její přístup je hroznej. Křičí na Vás na sestreně. Její kolegyně MUDr. Monika Zídková je něco podobného. Tato ordinace nemá sestru. Sestru si dělají paní doktorky navzájem. Když Vás jde vyšetřovat ani nevíte kdo to je protože se nepředstaví.Takže si myslíte že Vás vyšetřuje sestra. Chtějí 300Kč za zrcadla a sno na které máte nárok 2 ročně na pojišťovnu! Nedají Vám ani potvrzení o zaplacení takže Vaše peníze jdou do jejich kapsy. Takže NEDOPORUČUJI!!!!!!!!!!!!

Paní doktorka působí sympaticky a jako člověk je milá, přívětivá. Tam ale její kvality z mého pohledu končí, z lékařského hlediska se mi zdá její přístup velmi neprofesionální. Na její místo mohla sednout nějaká příjemná a sympatická prodavačka a vyšlo by to nastejno. Pravda, nejsem typický pacient s jasným, akutním problémem. Již rok trpím velkými bolestmi a paní dr. mě nejprve léčila na mykózu (neprokázána) a poté udělala kultivaci ze stěru a vyš. na ureaplasmu, která se prokázala. Dostala jsem atb, která nezabrala a dál - na její radu - jsem nedělala nic! Měla jsem to nechat "zklidnit", nekoupat se, nepoužívat žádné přípravky. Infekce (ať už to byly chlamydie, či něco jiného) se rozšířila a způsobila vážnou chronickou pánevní bolest. O té ale paní dr. pravděpodobně nikdy neslyšela a na poslední návštěvě začala vykládat cosi o psychosomatice a a doporučila čínskou medicínu. Mám velké problémy s moč. trubicí, z té mi stěry nikdy neudělala (to prý gynekolog neprovádí), ani panel STD, ani ultrazvuk, ani vyšetření krve. Na základě negativního kultivačního vyšetření a stěrů na chlamydie mě paní dr. označila za naprosto zdravou. Výsledky jsem nikdy neviděla, vždy jen po telefonu "vše v pořádku, nemusíte chodit". Zprávy jsem nedostávala, urolog si přál vidět laboratorní výsledky, ale tomu paní dr. nevyhověla a do ruky mi dala pouze lístek, kde bylo slovy uvedeno, že kultivace a chlamydie negativní. Nečekala bych, že mě paní dr. zázračně vyléčí, ale mohla mě alespoň někam nasměrovat a ne ze mě dělat hypochondra. Bohužel jsem svého času nemělá žádné vědomosti a důvěřovala jí. Teď nechápu, že jsem tam chodila tak dlouho. Nyní docházím do specializovaného centra.