Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Už k p.doktorovi chodím 17 let, nyní chodím jednou za půl roku, je mi 70 let a jsem s ním velmi spokojená, jeho chování vůči pacientům je výborné, chová se velmi příjemně mile, snaží se za každou cenu pomoci a vyhovět a při telefonickém objednání se mi snaží v co nejkratší době objednat, pokud mám akutní potíže. U něj se cítím jako u lékaře odborníka a svého kamaráda zároveň. Neměnila bych!!

K panu doktorovi jsem začala chodit před 5 lety, velmi rychle mi pomohl od šílených bolestí a otoků nohou po porodu. Je vždy ochotný a velmi laskavý, jedná s Vámi jako s člověkem. Rozhodně bych neměnila a mohu doporučit.

Úroveň tohoto lékaře hodnotím jako velmi slabou, protože ošklivější hodnocení zde není. Důvod?
Má známá u něj před chvílí byla (s doporučením od obvodního lékaře). Přestože se jednalo o akutní problém, dr. Carev ji chtěl objednat asi až na polovinu července.
Nakonec ji přijal, ale po celou dobu vyšetření se choval neurvale, až se divím, že jí nějakou nestřihnul za to, že se jí udělaly na noze bolestivé "boule".
Jsem úrovní tohoto lékaře naprosto ZHNUSENA a srdečně mu přeji, aby mu takové chování někdo vrátil i s úroky.
Mé známé je 78 let.

Velmi dobrý lékař,především schopný diagnostik,jeho léčba je vždy účinná.Kopecká

Chaos, o kterém jsem se zde dočetla už je minulostí. Ordinace je útulná, pan doktor byl vždy příjemný a jeho léčba byla vždy účinná. Nyní už chodím jen na pravidelné kontroly.

Hejtmánková Ivana

Ochotný, milý, vždy vysvětlí, poradí. Jsem s ním maximálně spokojena.

Jsem pana doktora Careva léčby skvělý výsledek, tak si nemohu stěžovat. Někteří tady píší, že má v kanceláři nepořádek, no není to tak strašné, kupa papírů, mám taky v kanclu bordel, to mi tak nepřijde... věřím, že u takové práce musí být šílená administrativa a pan doktor je na to sám. Musím pochválit perfektní systém objednávání, na minutu přesně už vás očekává, žádné vysedávání v čekárně, tak choďte včas. A z pacientů nedělá blbečky, jednání má na úrovni s pacienetem jako s partnerem. Tak si ho važme, chodím k němu asi 6 let a ani by mě nenapadlo to měnit.

Myslím, že pan doktor má onen chaos pod kontrolou, informace vyhledá během okamžiku. Já jsem s jeho péčí spokojena, nezaujatě mě seznámil se všemi možnostmi řešení mých obtíží, při komunikaci s ním se člověk cítí být člověkem a nikoli poníženým pacientem, jak tomu často bývá. Další velké plus vidím v přesném objednávání, nesnáším dlouhé čekání.

Tak tohoto lékaře znám jako homeopata, i když jinak je cévař. Chodím k němu s přestávakmi více jak 10 let a ačkoli první pohled do ordinace může člověka poněkud zaskočit (lehký chaos), tak si ho nemůžu vynachválit. To, na čem si klasická medicína vylámala zuby (např. ekzém, opakující se infekty atd.) mi vždy pomohl zvládnout,. Mám k němu velkou důvěru a orpavdu si ho velmi vážím. Mohu jen doporučit!