Samostatná ordinace kožního lékaře
Mochovská 38/535, Praha

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Rozhodně tuto lékařku nedoporučuji! Dvakrát stanovila členům mojí rodiny špatnou diagnózu, léčbu a nerozpoznala melanom, což mohlo mít fatální následky.

Bohužel dnes jsem byla u paní doktorky a velmi mně tato návštěva zklamala!
Sestra je nepříjemná a paní doktorka mně nepříjde moc erudovaná.
Již tam nepůjdu.

Bohuzel mam stejny problem jako pani Wodinska. Ordinaci mam take pred domem a sestra byla temer vzdy velmi protivna a arogantni. Musela jsem zmenit lekare. Proti pani dr. nemam vubec nic

Pravidelně si čtu hodnocení na paní doktorku i sestřičku a musím potvrdit své minulé kladné hodnocení.Paní doktorka je milá,ochotná a slušná,sestřička je veselá milá,ochotná,komunikativní.Nikdy se nám nestalo,že by se zavíraly bez důvodu v ordinaci,nebo že by sestřička byla neochotná nebo snad zlá na pacienty.Chodíme k nim s manželem a synem už několik let.Původně měly ordinaci na Lehovci,teď jsou v krásné ordinaci přímo u stanice metra a tramvaje,k nim do 1.patra jezdí výtah,přímo z čekárny se vejde i do lekárny.Systém objednávání mezi celou jednou hodinou nám také moc vyhovuje.Nemusíte být přesně na minutu v čekárně a paní doktorka se může každému věnovat,jak je potřeba.Někdy čekáme pět minut,jindy čtvrt hodiny,někdy je s námi v čekárně několik lidí,jindy nikdo.Právě proto znovu reaguji,protože jsem ještě nikdy nezažila,že by sestřička byla na někoho nepříjemná nebo protivná.Sešla jsem se v čekárně za ty roky už s mnoha lidmi,tak to mohu potvrdit.Paní doktorka je velice schopná a odbornice,manžel je vážně nemocný,právě prodělává intenzivní 44denní léčebnou kůru na soukromé klinice,kam ho poslala právě paní doktorka(samozřejmě že nic neplatíme)Mne zase před časem poslala na jinou kliniku,mám jiné problémy.Kožní onemocnění jsou dlouhodobá,s tím se musíme smířit a to právě asi ostatní "pojištěnci" nechápou a chtěli by zázračné uzdravení na počkání.Pro ty mám jednu radu:Změnte lékaře i sestru,tu možnost už dávno máte.Eva Matějíčková

Z přechozích hodnocení sice vyplývá, že sestra je nepříjemná, ale ke mně se tak nikdy nechovala. Je ráznější a rychlá, ale nikdy neměla nepříjemné poznámky nebo narážky. Co se týče doktorky, tak je to odbornice na svém místě. Vytváří příjemnou atmosféru, pacient se může na cokoliv zeptat, se vším mu poradí a vše vysvětlí. Když mi nevyhovovala nějaká mastička, paní doktorka mi ihned předepsala jinou přesně na míru. Narozdíl od ostatních kožních mi tato doktorka i sestřička opravdu pomohly.

Bohužel dle své zkušenosti nedoporučuji tuto ordinaci.Chodil jsem neuvěřitelné 2 roky k paní doktorce s kožním problémem a vždy jsem dostal nizoral a tím to haslo.Nakonec mi přijde že veškerá kvalifikace paní doktorky je napsat nějakou mastičku z letáku co dostane od farmaceutické firmy a tím její znalosti končí.Aspon je paní doktorka projevem slušná což se o vyloženě slovně agresivní extremně nepříjemné sestře nedá vůbec říci.Takže sem už nikdy ani náhodou.Nyní chodím jinam a jsem absolutně spokojen.

Souhlasím s názorem na sestru. Paní doktorka se jeví fajn, škoda, že dojem z návštěvy ordinace pokazí sestra svým nepříjemným jednáním. Kéž by se nad sebou zamyslela...

Doporučuji

Paní doktorka je profík. Velmi oceňuju je předepisování rozepsaných léků. A sestra je příjemná osoba. Mohu jen doporučit.

Moderní prostředí,výhodná poloha u metra,profesionální a lidský,spíše přátelský přístup k celé mé rodině.Se sestřičkou tvoří perfektní dvojici.Výhodný je i systém objednávání,vždy v rozmezí celé hodiny.Nemusíte se stresovat,že vám ujede tramvaj a přijdete pozdě.