Šárka Filáková, urolog Praha

MUDr. Šárka Filáková

Urolog

6 názorů

Adresa

Sokolovská 304/810, Praha
Praha CLINICUM a.s.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
6 názorů

D
Ověřeny pacient

Dnes jsem poznala tuto paní doktorku poprvé a jsem moc ráda, že mě ošetřovala právě ona. Velmi sympatická a milá, vše mi bylo velmi dobře vysvětleno, kromě postupu další léčby jsem dostala i spoustu rad a doporučení. I samotná prohlídka ultrazvukem byla velmi pečlivá, jinde mě odbyli za pár minut. V jiné ambulanci mě hnali na CT, paní doktorka mo však vzhledem k mladému věku doporučila raději CT, s tím, že to pro moje tělo nebude takový zásah, takže je i velmi ohleduplná a o léčbě problému opravdu přemýšlí. Opravdu jsem byla z paní doktorky nadšená a doporučuji ji všem.


M
Ověřeny pacient

Velmi milá, příjemná a sympaticka paní doktorka. Určitě mohu všem doporučit, moc lékařů s podobým přístupem neznám.


J
Ověřeny pacient

Můj pocit z prvního kontaktu s paní doktorkou v ordinaci Clinicum v Sokolovské ulici byl velice pozitivní. Opravdu pacienta poslouchá, je věcná, příjemná, pečlivá a opravdu se snaží pomoci a o problému přemýšlí. Našel jsem v ní lékařku, které plně důvěřuji.


H
Ověřeny pacient

Dobrý den, paní doktorku jsem poznala v nemocnici Bulovka, kam jsem tehdy byla poslána na urologické vyšetření, kde mi dělali plnící cystometrii a potom také EMG. Paní doktorka se tehdy ještě jmenovala MUDr. Zvoníčková a přestože byla mladší lékařka, poznala jsem, že ji medicína baví, je pečlivá a na pacienty milá. Proto ji na ambulanci ve Vysočanech držím palce.....Helena


B
Ověřeny pacient

Paní doktorka je pečlivá, svědomitá, příkladný přístup k pacientovi, komunikativní. Snaží se, aby se nic nepřehlédlo, nezanedbalo. Objednání na určitý čas bez sebemenšího problému. Na urologii jsem byl poprvé v životě a na to jaký mám strach z jakýchkoliv vyšetření mohu jen vřele doporučit. Robert Beneš


P
Ověřeny pacient

Dobrý den, paní doktorka je příjemná lékařka, která pacienta podrobně vyšetří, snaží se, aby se nic nepřehlédlo. Má i zkušenou asistující sestřičku. Mohu doporučit, nemusíte se obávat nevlídného zacházení, byl jsem spokojen. P.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti