oční
Ostrovského 3, Praha

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Umístění: oční Jiný

Paní doktorka mi dala termín za 2 týdny, což mi v Praze přijde jako naprostý luxus. První návštěvu jsem musela na poslední chvíli zrušit z akutních zdravotních důvodů - byla chápavá, popřála mi hodně zdraví a hned nabídla nový termín.
Samotná kontrola byla skvělá - s paní doktorkou se moc hezky povídá, je neskutečně milá a vše vysvětlí. Rozhodně je nejlepší oční lékařkou, kterou jsem kdy navštívila a mohu ji jen doporučit.

Umístění: oční zánět spojivek

Takhle milou a vstřícnou paní doktorku jsem ještě nezažila. Byla jsem u ní se 7 letou dcerou s opakovaným zánětem spojivek. Dceři i mě vše perfektně vysvětlila (jak funguje oko, proč je důležité smrkat,...), nad rámec vyšetřila i zrak, ano platila jsem 200Kč za registraci, ale ráda! Nečekali jsme, vzala nás v objednaný čas. Za mě 10 hvězdiček z 5 :-)

Umístění: oční Zánět očí

Paní doktorka je jednoduše úžasná. Strašně milý a pozitivní člověk. Velice mi pomohla se zánětem očí spolu s alergií. Měla jsem tak nateklé oči, že jsem skoro neviděla. Díky ní jsem viděla velký rozdíl ještě tentýž den, co mi nasadila léčbu. Jsem ji velice vděčná a mohu ji pouze vřele doporučit. :)

U paní doktorky jsem byla se synem 3roky.Prvni jsme byli v pasáží světoror na vyšetření,tam po zjištění 5dioptrii nám doporučili pro. DR.Prijemna nabyla jsem dojmu že ví co dělá. Doporučila každý den nosit ortopad ná střídání a že žádné dioptrie nepotřebuje že to je nesmysl.Bohuzel nesmysl a zátěž pro dite to co nám lekarka naordinovala.Po půl roce nošení se synovi tak zhoršilo že jsme našli ocni kliniku kde má samozrejmne 5dioptrii a ortopad se v žádném případě nesmí nosit celý Den!Nechápu jak paní doktorka vůbec může ordinovat když po vyšetření a zaplacení jako samoplatce nezjistí takovou vadu a dá nám ortopad a lepit když se vůbec tohle lepit nesmí. VŮBEC NEDOPORUČUJI!Mám pochybnost že je vůbec ocni lekar po Diagnoze kterou má syn od narození!I když nám říkala že spolupracuje s pojišťovnou a vypsala zadanou na ortopad tak nám v lékárně řekli že to není recept ale jen to co mám koupit i když správně ocni lekar má napsat v potřebě recept na který máte nárok příspěvek 300kc to nám tvrdila při odchodu a pak ještě vyšetření extra peníze 200 které je normálně zdarma.