Soukromý zubní lékař
Anenská 28, Brno

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

K pani doktorce jsem chodil asi 25let. Me zkusenosti jsou pozitivni.

Plusy:
Solidni jednani
Zkusenosti pani doktorky
Ceny

Minusy:
Parkovani (pro brnaky perfektni poloha v centru na saline. Pro prespolni problem).
Cekani - i pres objednani klidne 2hod.

K paní zubařce chodím už několik let, jsem s ní velice spokojená. Rozhodně jsem se u ní nepotkala s necitlivostí ba naopak. Je velice vstřícná a hodná a to i v době kdy jsem zubařské kontroly doopravdy zanedbávala. Pro mě nejlepší zubařka :-)

Paní doktorka je pečlivá velmi přijemná a dokonalý odbornik. Jako starý praktik si dokáže vždy pomoci tak, aby to bylo pro dobro pacienta. Na druhou stranu používá nejmodernějši materiál a techniku. Takových lékařů si musíme vážit a hlavně ať ji tu mame co nejdéle. Jarda H

Paní doktorka je výborná, chodím k ní se svými dvěma dcerami. Chová se příjemně, dokonce i když by nemusela, a to často z důvodu nezodpovědnosti mých dcer. Četla jsem zde názor, že pokud člověk nemá před jménem ing. tak s ním jedná paní doktorka arogantně. Nevím, já před jménem ing. nemám a přesto si nemohu stěžovat. Naopak, paní doktorku mohu jen vřele doporučit!

Super!

Pro mě ten nej... nej... nej... zubní lékař na světě. Vždy milá, usměvavá, i když má určitě spoustu starostí jako mi všichni:-)) Paní doktorku navštěvuji asi 16 let a nikdy nebyla nepříjemná:-)Do svých 16ti let jsem chodila k jiné "zubařce" a potom jsem začala navštěvovat paní doktorku Filipi, která mi všechny již zaplombované zuby znovu převrtala a opravila, protože to, co jsem měla v ústech od předcházející lékařky prý byla úplná hrůza. Od té doby, co chodím k Dr. Filipi mě snad zub nebolel a "světe div se", když jsem takový problém jednou měla a byl pátek odpoledne, zavolala jsem jí a ona řekla, že mám ráno přijít (v sobotu), ráno proto, jelikož to mám do Brna hodně daleko. Udělala si na mě prostě čas ve svém volnu. Navíc, když u ní člověk sedí v křesle, přijde si spíš jak v relaxačním centru ne u zubaře. Souhlasím s tím, že výše uvedené komentáře negativisticky naladěné jsou jen bledá závist na něčí úspěch a paní doktorku jen potřebuje někdo ze svých nevysvětlitelných důvodu pošpinit v očích ostatních potencionálních klientů.

Velmi dobrý a spolehlivý

NEJ, NEJ, NEJ !

Ze zubních lékařů, které jsem dosud poznala, je nejlepší.

Podle recenzí má paní doktorka 2 tváře. Znám ji 15let a vím, že to tak opravdu je! Odešla jsem od ní z mnoha důvodů, jsou následující: nikdy jsem se nesetkala s citlivým přístupem z její strany, natož otázkou ,,nebolí?'', po8letech v péči vynikajícího ortodontisty a po sundání fixních rovnátek mi byo řečeno, že moje osmičky musí ve správný čas ven, aby péče nebyla vniveč. Paní doktorka se na to ovšem vykašlala a objednala mě za půl roku, kdy mi osmičky už vesele rostly! Dnes opět chodím na ortodoncii a zanedbaná péče mi zničila krásně srovnaný chrup. Potom, co jsem paní doktorku !!!slušně!!! požádala o žádanku ke specialistovi na vytrhnutí osmiček(což je náročný chirurgický zákrok, na který si netroufne každý dentista), mi při příští návštěvě, kdy jsem čekala pouze na žádanku hodinu a 20 minut, vulgárním způsobem vysvětlila, za doprovodu téměř histerické scény a označila mě za arogantního a nevychovaného spratka, že jsem si moc dovolila, když jsem zpochybnila její kvality... V ten samý okamžik mě 3krát vyhazovala z ordinace. Toto fiasko bylo naprosto příliš a paní doktorka opravdu přestřelila!
Velmi mě to mrzelo a dlouho jsem zvažovala o napsání hodnocení, ale snad si paní doktorka uvědomila svůj profesní i společenský úpadek!