ROVODENT
Libušino údolí 200/66, Brno

Umístění: ROVODENT Jiný

S panem Vozkou jsem velmi spokojený. Mám ze zubařů celkově až panickou hrůzu...u pana Vozky se dokonce i zasměju, což u zubaře hovoří za vše..co se týče odbornosti, je to zubař na správném místě, nemám co bych vytknul.

Umístění: ROVODENT Jiný

je to už dva a půl roku, co jsem u pana doktora byla prvně.
Nemůžu si vůbec stěžovat na přístup - byl vždy milý, ochotný, ošetření bylo většinou bez bolesti, pokud jsem něco cítila, pan doktor vždy přidal anestezii.. Po 11 návštěvách, ve kterých mi endodonticky ošetřil 4 zuby a jeden z nich musel nakonec vytrhnout (zub se zlomil, léčba za to nemohla), jsem neměla důvod si stěžovat. Nicméně čekací časy se stále prodlužovaly... Když jsem zjistila bolest v dalším zubu (a protože na preventivní prohlídku stále nebyl čas) a já netušila co se zubem je, prostě bolel a sestřička mi navrhla termín ošetření až za dva týdny... objednala jsem se jinam - vzali mě na druhý den.
Nyní musím s politováním říci, že všechny ošetření potřebují opravu. 2 endodoncie potřebují znovuošetření kvůli špatnému zaplnění a na jednom zubu je i špatně udělaná plomba. O jeden zub přijdu - a na rentgenu od zubaře je jasně vidět proražený kořen zubu od nedokonale udělané endodoncie.
Bohužel po této zkušenosti nemohu pana doktora doporučit. Je milý, ochotný, ale všechny jím ošetřené zuby jsou ošetřeny špatně.

S panem doktorem jsem byla spokojená. Bohužel pak se v puse objevily záněty, vypadávaly plomby a pan doktor byl k řešení velmi povrchní. Jsme již jinde. Zkazil plomby mě i manželovi. Nedoporučuji.

celkově velmi špatný, jen finanční stránka pana doktora zajímá.... :(. Veškeré zuby, které mi spravoval, jsem musela znovu nechat předělat....

V žádném případě nedoporučuji, drahý a neumí dělat. Vyvrtaný zub se po 2 měsících musí stejně předělat a to co mi udělal za korunky ani nemluvně.

S lékařem jsem spokojena.Je profesional na zubní implantáty.Chodím k lékaři už 4 roky a vždy jsem byla maximálně spokojena.Jezdím za ním 60 km a jsem ráda,že jsem našla tak skvělého zubaře.

S nazorem p. J.Fialove nemohu souhlasit. Pan doktor je akurat dobry zlatokop. Delal mi celkove 5 zubu a musela jsem si je dat pozdeji predelat. Vyplne s previsy dobry zubar nedela. Jednou mi dokonce muselvratit penize za spatne vyplnene kanalky. Ma dobre vybavenou ordinaci a to na pacienty pusobi dobre. Peclive ale nepracuje.