Na Dlouhém lánu 11/563, Praha
Gynekologická ordinace (mapa)

Umístění: Gynekologická ordinace Prevence

Dobrý den,dnes jsem navštívila MUDr Šimka kvůli preventivní prohlídce.S panem doktorem jsme spokojená,jediné co nechápu jsou peníze.Minulý rok jsme přišla docela pozdě na preventivní prohlídku a sestřička řekla,že za trest zaplatím 1000Kč,ty jsem mimochodem zaplatila už při první návštěvě lékaře,z tohoto důvodu jsme si dávala pozor a letos jsme přišla na preventivní prohlídku přesně po roce,jaké bylo mé nepříjemné překvapení když my sestřička s úsměvem řekla,tak já Vás skásnu,takže jednou za rok,za 5 minutovou prohlídku dalších 1000Kč.Začínám uvažovat o jiném lékaři.

Umístění: Gynekologická ordinace Těhotenství a jiné

Ačkoli pan doktor Šimek není mým gynekologem (chodím k panu doktorovi naproti, který nemá UTZ), byla jsem u něj (zatím pouze jednou) na UTZ a nemohu říct křivého slova. Pan doktor vše popsal svědomitě, pustil mi hlasitě bijící srdíčko a sestřička mi poté sama od sebe nabídla fotku. Určitě vnímal mou nervozitu a jednal se mnou mile a pomohl mi se nervozity zbavit. Dá se říci, že se dalšího UTZ u pana doktora nemohu dočkat. Co se sestřičky týče, několikrát mi v minulosti zachránila krk, když jsem něco potřebovala a můj gynekolog nebyl přítomen - zařídila vypsání receptu aj.

K panu doktorovi chodím již deset let a jsem maximálně spokojena. Excelentní je především jeho těhotenská péče, skutečný odborník, který se neustále ve svém oboru vzdělává nejen na zahraničních konferencích. Má široký záběr a během těhotenství vám udělá všechna vyšetření on (ne jako u mnohých gynekologů, kteří nejsou vybaveni nebo nemají znalosti a na potřebná vyšetření vás posílají k jiným...). Má profesionální, milý přístup. Pacientek má skutečně mnoho, nicméně si je pamatuje,což je milé. Na klasickou (netěhotenskou) péči si také nemohu stěžovat, vždy se snažil pomoci a je k dispozici i na soukromém čísle. Sestřička správňačka, někdy ráznější, ale chápu, že při takovém množství pacientek je to nutné. Také VELMI OCEŃUJI management času, nikdy jsem nečekala déle než 5 min.!!! To se hned tak nevidí.

Nikdy jsem tyhle recenze nečetla a musím říct, že mně to hodně překvapilo. Nejsem sice pacientkou pana Dr.Šimka dlouho a v současné době nemám žádný gynekologický problém, ale nikdy jsem neměla pocit, že by se pan doktor a nebo dokonce sestřička chovali arogantně . Vždy , když jsem potřebovala byli milí a všechno mi pečlivě vysvětlili. Pan doktor se snaží vyhovět všem pacientkám, společně se sestřičkou zvedají telefony jak na call centru a mnohdy nemají čas ani na oběd. Ráda bych jim poděkovala touto cestou za jejich čas a péči.

Pokud mam vychazet ze zkusenosti s nekolika lekari (vcetne doc.Svobody) a predchozimi dvema porody, byla dnesni navsteva u dr.Simka fiasko. O vybavenosti netreba polemizovat. Predevsim lekar, ktery si neumi poucit sve podrizene - v tomto pripade sestra Nemcekova, jak se profesionalne chovat k pacientovi (napr.dodrzovat soukromi a nepokrikovat na chodbe pred ostatnimi pacienty..)- nema u me zadnou autoritu. Na zaver me dr.Simek pocastoval hlaskou, ze mi vlastne prokazuje laskavost - slo o ultrazvuk. Je to preci jeho prace! Cekala jsem na objednani tyden - pak byl lekar uspechany a fotku z ultrazvuku mi nedal. Pred tim u doc.Svobody jsem je dostavala automaticky a zdarma. Nakonec mi detinska sestra odmitla vydat vysledky, protoze jsem se neposadila na zidli, kterou mi urcila. Po mem komentari, ze si pripadam jako v materske skole se postavila mezi dvere a stekala jak ratlik neco ve smyslu, "co mi vadi?" No neni pochyb, ze nemela svuj den, ale k praci s lidmi patri profesionalni pristup a v soukromem sektoru by si nevydelala na slanou vodu..nastesti si kazdy muze zvolit lekare potazmo sestry sam - zaplat panbuh! Tam uz me nikdo neuvidi..

Je hrozny. Chodila jsem v tehotenstvi-byl chladny, ale drzel se. Mozna proto, ze se mnou porad chodil manzel. Kdyz jsem se vratila po sestinedeli byla to hruza. Rval na me, ze jdu pozde (prisla jsem ale vcas). Nenechal me se vycurat, pry bydlim blizko, mohla jsem to stihnout i doma.

Možná, co se týká péče o těhotné a vedení porodu, je pan doktor odborník. To nemohu posoudit. Ale v péči o ženy ve starším věku v menopauze, je minimálně katastrofální. Především v prevenci a diagnostice rakoviny prsu. Velké množství odborných chyb a velmi laxní přístup. To je kombinace, která zvláště u tohoto druhu onemocnění může mít nedozírné následky. V mém případě už to nelze změnit, ale doufám, že to bude alespoň varování pro další pacientky.

Pozitivní názory na pana doktora Šimka, které se zde objevují nejsou určitě "podezřelé"! Pacientkou pana doktora jsem více než dvacet let a s jeho přístupem k práci, profesionalitou, zkušenostmi, neustálým zdokonalováním se ve svém oboru a hlavně ochotou a příjemným vystupováním jsem naprosto spokojená a vážím si toho, že mám takového kvalitního gynekologa. Za zmínku stojí i sestřička v ordinaci pana doktora Šimka, je to velmi pozitivní, sympatická, příjemná a vtipná žena na pravém místě. Na závěr bych tu chtěla napsat, říká se, že nikdo není dokonalý, ale panu doktorovi k dokonalosti chybí opravdu málo a také se říká, že každému se člověk nezavdečí... Tak dámy, zamyslete se také někdy samy nad sebou ...

K panu doktorovi jsem přišla na jednorázovou návštěvu na zavedení nitroděložního těliska - ač nejsem jeho pacientka, objednali mě bez problémů. Dr. Šimek i sestřička (G. Němčeková) jsou velice profesionální, příjemní a vstřícní, zákrok - který asi nepatří k nejoblíbenějším - probíhal v podstatě jako taková nezávazná konverzace, při které mi oba popisovali, co se teď přesně bude dít. Pana doktora mohu bez výhrad doporučit.

Pan doktor Šimek je jeden z nejlepších lékařů, jaké jsem měla možnost poznat. Jeho znalosti a zkušenosti jsou výborné a přístup k pacientkám rovněž. Vždy se choval profesionálně. V těhotenství vysvětloval našim starším dvojčátkům co se děje mamince v břiše. Pana doktora mohu jen doporučit.

Umístění: Gynekologická ordinace Prevence

Umístění: Gynekologická ordinace Těhotenství a jiné

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobry den,v 22+2 tt,mi byla v nemocnici namerena cervikometrie 45 mm,CS bylo 0.Dnes,25+2 tt,jsem byla u sveho gynekologa,ktery mi nameril delku cipku 30 mm,CS uvedl 0.Gynekolog se tvaril,ze je vse v poradku a nedoporucil mi ani zadna opatreni jako je klidovy rezim.Pouze mi naplanoval pristi kontrolu za 10 dni.Chtela jsem se zeptat na Vas nazor,zda je zapotrebi dodrzovaz nejaky klidovy rezim ci nikoliv?Nechapu,jak je mozne,ze za tri tydny se cipek tak zkratil nebo,zda mereni probihalo pokazde jinak?V nemocnici jsem si vedoma toho,ze jsem mela plnejsi mocovy mechyr.Nerada bych neco podcenila a zajima me Vas nazor.Dekuji.

Dobrý den
    takové zkrácení běhme 3 týdnů normální není proto jste byla pozvána na kontrolní cervikometrii za 10 dní. zřejmě jste riziková pacientka, prootže běžně se cervikometrie neměří/ opakované aborty , stav po konizaci děl.čípku, předč porod v anamneze atd/. Pokud riziková pac jste tak by cervikometrii ideálně měl provádět tentýž lékař . Kotnrolu bych též udělal za 10-14 dní nicméně bych doporučil klidový režim a utrogestan vaginálně
    zdravím

MUDr. Robert Šimek

Dobrý den,
    silnější ATB ano nicméně opždění menses může zpusobit i přímo to onemocnění na něž jste užívala ATB ...zejména těžší infekt, vysoké teploty atd
    určitě ale provedte i těhot test
    zdravím

MUDr. Robert Šimek