Palackého náměstí 19a, Brno
Privátní zubní praxe (mapa)

Pan doktor mi přichystal nejhorší zážitek u zubaře vůbec...před zákrokem nic neříká, nevysvětlí, ale hlavně, že si na to nechá podepsat prohlášení, že s pacientem vedl před zákrokem pohovor! Při zákroku, který byl komplikovaný, rostla jeho nervozita a razance prováděné extrakce. Při zákroku neustále napomíná sestru, že špatně drží nástroje..., no na někoho se to svést musí! Následky - týden oteklá a značně zhmožděná a bolestivá tvář.

Dnes jsem byl na trhání 8 horní i spodní - levá strana. Jsem kus chlapa 185cm 120kg 32 let, tudíž i zoubky jsou oproti manželčiným perličkám značně velké. Troufam si říci, že jsem už zažil i velmi nežádoucí chování doktorů a co se týče pana MUDr. Roberta Opatřila musím konstatovat že odvedl velmi dobrou a bezbolestnou práci včetně šití. Jeho sestra to řekla naprosto výstižně, lidé chodí až mají problém a doufají v zázrak. Dbejte na prevenci to potom budete méně trpět.. Zdravas Bob

K panu doktorovi jsem chodila 2 roky , zub , který mi dělal - na jeho doporučení bílou plombu , mi po 1 roce praskla a celý zub se rosypal , navrhl mi korunku a na dotaz kolik to bude stát? byla odpověd , mohu to vytrhnout zadarmo na pojišťovnu, nechala jsem si korunku udělat, již po půl roce jsem musela navštívit pohotovost a následně pana doktora , znovu jsem byla na pohotovosti , neboť pod korunkou byl opětovně zánět a po změně lékaře , RTG, mi bylo řečeno, že zub musí ven, jsou špatně zadělané kanélky a je tam trvalý zánět ,za tento zub jsem zaplatila 9 000kč a musel ven , souhlasím s názorem , že je to lékař nekomunikativní, nic nevysvětlí a jeho práce byla špatná. H.M.

Kdyby pan doktor neměl sestřičku, tak se ani nedozvím základní věci o zákroku. Trhal mi osmičku a tak bolestivý výkon jsem nezažila. Arogantní chování situaci moc nezlepšilo. Už snad nikdy víc k němu nepůjdu.

U pana doktora jsem udělala velmi špatnou zkušenost s protetikou. U dvou korunek se nepovedl výběr barvy. Pan doktor aniž by se mnou zkonzultoval a ukázal v zrcadle, korunky nacementoval, přitom musel vidět, že barva není v pořádku. Odcházela jsem z ordinace a netušila jsem, jak vlastně vypadá výsledek. Až doma jsem se zděsila. Naštětstí korunky jsou poměrně vzadu, v případě předních zubů by to bylo zcela nepřijatelné. Když jsem se domáhala nápravy alespoň u jedné korunky, pan doktor sdělil, že on je prostý nalepovač korunek, barvu si vybírá pacient! Pokud chci opravu, musím znovu zaplatit novou korunku, protože nacementovanou korunku se nepodaří bez poškození sundat. Dle mého názoru zcela neprofesionální přístup. Po této zkušenosti jsem se od pana doktora okamžitě odhlásila. Rozhodně tohoto lékaře nemohu doporučit.
Jana Kadlecová

F

Myslím si, že by měl u zubního (a nejen zubního) lékaře platit jakýsi standard: že by se měl k pacientovi slušně chovat, komunikovat s ním a informovat ho o průběhu chystaného zákroku. Bohužel s ničím z toho si pan doktor za ty cca tři roky, co jsem k němu chodila, nikdy příliš hlavu nedělal. Běžná praxe byla, že začal v puse cosi vyrábět, aniž by pořádně řekl co, injekci na umrtvení dal teprve, když jsem začala významně úpět bolestí. Naučila jsem se časem ptát se vždycky dopředu, jestli to bude bolet a o injekci si sama říkat (přičemž se na mě většinou díval jako na blázna, navíc občas tvrdil, že nic bolet nebude a opak byl pravdou). Nijak extrémně zručný se mi taky nezdál (kvalita jeho plomb žádný zázrak, chystám se na jejich výměnu), ale jakousi elementární slušnost jsem postrádala nejvíc. Postupně jsem jaksi ztratila důvěru a se složitějšími úkony (trhání osmiček) už k němu nešla - teď jsem ráda, protože jsem se přesvědčila, že to jde i jinak, slušně a v klidu. Narazit dneska na takového zubaře, odejdu hned - nemá smysl čekat na "zázrak" :)

Pan doktor Opatřil mi trhal dvě osmičky a nemám si vůbec nač stěžovat. Zákrok byl rychlý a bezbolestný. Na řadu jsem šel hned, a po dvaceti minutách jsem byl hotový. Snad jen v čekárně by mohla být nějaká pozitivnější četba než zubařské magazíny.

nemam s panem doktorem zadny problem. mohu jen doporucit. je mnohem lepsi nez ty co jsem mela pred tim. nemuzu si stezovat.

k panu doktorovi jsem chodila víc jak 8 let, postupem času jsem naprosto ztratila důvěru v jeho léčení a seriózní přístup k pacientovi. dokud není problém dobrý, ceny za plomby řeší pohlédnutím z okna, jednou je odstranění zubního kamene bez poplatku jindy za pěkný peníz, poslední kapkou byla objednaná resekce jako jediné možné řešení - poté co se mi udělalo nevolno začal se významně plácat do kolen, že to dnes nejde a poslal mě domů bez zákroku - pusa mě bolela dva dny. vyhledala jsem jiného lékaře, který našel jiné řešení,bez resekce a zbytečné bolesti. chodili jsme sem celá rodina, asi už nebudeme, moc mne takový přístup mrzí, ale jak víme zubařů je málo kteří dneska berou nové pacienty a v čekárně vždycky někdo sedí....

U pana doktora, mě velmi rozzlobilo, že bez zeptání nechal trhat sedmičku nějakého "mladíčka", který nejspíš u něj sbíral zkušenosti. Po třičtvrtě hodině, kdy mi po jediné umrtvovací injekci páčil zub (po optání, zda to bolí a mém ujištění, že hrozně a to bych řekla, že mám práh bolesti dost vysoko,vůbec nijak nereagovali),se toho ujal pan doktor, za šílené bolesti se to nakonec povedlo. Na kontrolu si mě objednali s důrazným doporučením, že musím přijít na čas, než začnou ordinovat, mělo to být prý pár minut. Přišla jsem na čas a více než hodinu jsem čekala,přede mnou se vystřídalo mnoho pacientů, co došli po mně. Stehy už jsem si tam raději vytahovat nedala. Byl to pro mě nejhorší zubařský zážitek.