Obchodní 2694/2, Praha

Oční centrum Sokolovská

Okružní 2160 (Poliklinika), Nymburk
Poliklinika

Zobrazit ostatní očních lékařů v okolí

Umístění: MUDr.Richard Havránek,s.r.o.-oční ord.

Pan dr. mi operoval obě oči a jsem velmi rád, že jsem se dostal na takovou kliniku. Zrak je při mé profesi opravdu stěžejní, a musím říct, že jsem konečně bez očních obtíží několik let.

Umístění: Oční klinika Horní Počernice

Spokojenost s doktorama který tady jsou. Byl jsem už u 4řech a všichni měli hodně podobný pozitivní přístup. Operaci jsem tu prodělal v roce 2014 a od té doby teda jen kontroly a ty jsou fakt v pohodě. Oči mám od operace v pořádku.

Umístění: Oční klinika Horní Počernice Laserová operace metodou Relex Smile

Jsem druhý den po operaci metodou Relex Smile, zákrok mi dělal pan Havránek a musím říci, že super. Zákroku jsem se hodně bála, ale sestřičky mě uklidnily a pan doktor to měl za 5 minut hotové. Nelituji, už teď vidím o 100% lépe než předtím. Doporučuji všem, kdo váhá...

Umístění: Oční klinika Horní Počernice

Mám operované jedno oko a cca za týden mě čeká druhé. Ještě je to docela krátká doba, ale jsem moc spokojen. Obával jsem se nejhorší, ale vůbec jsem neměl důvod. Starají se mě pěkně. I když tam mají docela frmol, tak i tak jsou po většinu času výřeční a v pohodě.

Umístění: Oční klinika Horní Počernice operace očí

Důvod proč jsem kliniku vyhledala, bylo abych si pomohla od nošením brýlí, protože mě to nesmírně obtěžovalo život. Dohodla jsem se tedy na klinice Horní Počernice, že mi udělají všechna vstupní vyšetření a následně u nich podstoupím operaci očí. Ta se zdařila a jsem zpětně ráda, že jsem k takovému kroku měla odvahu, protože je to opravdu super nechodit s brýlemi jak nějaký brejloun.

Umístění: Oční klinika Horní Počernice operace očí

Před měsícem jsem tu byla abych si nechala odstranit dioptrie a další oční vady, které se mi k očím vázali a jsem opravdu spokojená. Jak přístup lékařů/sester, tak vybavení celé kliniky. Rozhodně nelituji, že jsme zákrok absolvovala, žádná bolest, moje obavy byly úplně zbytečné a vše dopadlo jak mělo.

Umístění: Oční klinika Horní Počernice laserová korekce zrakové vady

V lednu 2018 jsem podstoupila operaci Relex Smile, kdy mi MUDr. Havránek odstranil 4,5 dioptrie na obou očích. Operace jsem se dlouho obávala, zejména operace obou očí zároveň, dnes bych ale nevolila jinak. Hojení očí a zvykání na ostré vidění je lepší absolvovat u obou očí zároveň. S hodnocením operace jsem čekala tři čtvrtě roku, abych si byla jista, že nechválím předčasně. Po tři čtvrtě roce mohu s klidným srdcem chválit personál, operatéra i vybavení Oční kliniky v Horních Počernicích a rozhodně doporučit. Odstraněním dioptrií se mi výrazně zvýšila kvalita života. Netušila jsem, že jednou budu vidět nejostřeji z lidí okolo včetně těch, co brýle nikdy nenosili. Ještě jednou děkuji!

Umístění: Oční klinika Horní Počernice oční problémy

Dobrý dne, ráda předám kladnou referenci na kliniku Horní Počernice a pana doktora. Bylo o mě hezky postaráno. Měla jsem komplikovanou oční vadu a zde jsem se všech obtíží zbavila, ráda doporučím dalším. Jen je dobré na kontroly jezdit ráno, člověk to má pak rychleji za sebou????

Umístění: Oční klinika Horní Počernice operace očí

Operaci na klinice Horní Počernice jsem rozebírala i s mou oční lékařkou, která mi zákrok a kliniku doporučila, proto jsem uposlechla rady a nechala si oči ‘‘opravit‘‘ zde a jsem velmi spokojená, proto bych kliniku ráda doporučila i dál.

Umístění: Oční klinika Horní Počernice operace očí

Pan doktor mi operoval levé a pak prvé oko a v obou případech jsem byla spokojena. Operaci mi provedl na klinice Horní Počernice, kterou jsem si vybrala pro zákrok a jsem ráda že jsem šla na mojí operaci sem.