MUDr. Richard Havránek

U svobodárny 1070/9, Praha

Poliklinika
Okružní 2160 (Poliklinika), Nymburk

Umístění: Oční klinika Horní Počernice Jiný

Ne, že bych z operace měla strach, spíš jsem byla hodně nervózní, naštěstí samotný zákrok trval jen chvíli a výsledek stojí za to. Pan doktor Havránek byl po celou dobu příjemný a profesionální.

Umístění: Oční klinika Horní Počernice Jiný

Oční zákrok rychlý, teď přečtu všechny velikosti písmen bez brýlí. Naprostá spokojenost.

Umístění: Oční klinika Horní Počernice Jiný

Jsem měsíc po laserovém odstranění dioptrií, přístup pana doktora byl skvělý. Jsem šťastná, že jsem bez brýlí a potíží se zrakem. Na klinice se o mě hezky postarali, cítila jsem se před zákrokem jako v bavlnce.

Umístění: Oční klinika Horní Počernice Jiný

Jsem druhá z rodiny co si tady nechala odstraňovat dioptrie a jsem ráda, že jsem tak udělala. Zákrok vedl pan doktor Havránek a krátkozrakost už je pro mne minulostí, jsem nadmíru spokojená s operací kterou jsem u pana doktora podstoupila. Na klinice jsem se setkala s ochotou pomoci a příjemným personálem.

Umístění: Oční klinika Horní Počernice Jiný

Po implantaci nitroočních čoček vidím dobře, s rozhodnutím jít právě na kliniku v Počernicích jsem si udělal dobrou zkušenost. Příjemné prostředí s dobrým personálem a odborníkem ve svém oboru doktorem Havránkem.

Umístění: Oční klinika Horní Počernice Jiný

Před laserovým zákrokem jsem si hodně věcí načetla na internetu, ale stejně jsem úplně nevěděla co přesně mě čeká, pan doktor mi vše ohledně operace popsal a vysvětlil, měla jsem pár otázek a i na ty mi odpověděl. Líbilo se mi jak se mi věnoval, zákroku jsem se nebála, ale nervózní jsem byla, celé to proběhlo poměrně rychle a jsem ráda, že už je za mnou i zotavení očí a kontroly.

Umístění: Oční klinika Horní Počernice Jiný

Nosit brýle mi nevadilo, ale když jsem je sundala byla jsem jak krtek, mžourala jsem a nic moc jsem neviděla, po narození syna se mi zrak ještě zhoršil a hlavně jsem měla brýle neustále upatlané od malého, který se mi po nich natahoval, proto jsem se rozhodla pro laserové odstranění dioptrií na oční klinice Horní Počernice kam chodím i s manželem na kontroly očí. S laserovým zákrokem od pana doktora jsem velice spokojená a upatlané brýle už nemusím vůbec řešit.

Umístění: Oční klinika Horní Počernice Jiný

Na kliniku jsem šla na doporučení sestry, rozhodla jsem se pro laserovou operaci na odstranění dioptrií, panem doktorem mi byl zákrok podrobně vysvětlený, se zrakem jsem teď velmi spokojená. Po celou dobu jak před operací tak po ní se ke mě doktor i sestřičky chovali příjemně a profesionálně.

Umístění: Oční klinika Horní Počernice Jiný

Líbilo se mi, že jsem na operaci dlouho nečekal a všechno šlo docela rychle, s výsledkem zákroku co jsem podstoupil u pana doktora jsem velmi spokojený.

Umístění: Oční klinika Horní Počernice Jiný

S operací u pana doktora Havránka jsem nadšená, byla mi odstraněna krátkozrakost a teď už konečně normálně vidím bez brýlí i čoček, každý kdo krátkozrakost měl pochopí mé nadšení, že teď vidím čísla tramvají, lidi co mi jdou naproti nebo na mě mávají a nemusím na všechno a všechny mžourat a zaostřovat.