Oční klinika Horní Počernice

(23 názorů)
Spravovat zařízení Upravit údaje Zobrazit lékaře Poslat zprávu
Zobrazit telefonní číslo

Všeobecné oční ambulance, tak ambulance se speciálním zaměřením, a to konkrétně ambulance sítnicová, glaukomová, dětská, strabologická, dále oddělení ortoptiky a pleoptiky. Více

Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Jak to funguje?

O nás

Ordinace

Oční klinika Horní Počernice

Obchodní 2694/2

193 00 , Praha , hl. město Praha

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

O nás

Všeobecné oční ambulance, tak ambulance se speciálním zaměřením, a to konkrétně ambulance sítnicová, glaukomová, dětská, strabologická, dále oddělení ortoptiky a pleoptiky.

Typ zařízení

 • klinika

Nejbližší zařízení

Názory o lékařích ze zařízení

Obecné skóre

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
  A
  Lékař: MUDr. Richard Havránek Jiný

  Líbilo se mi, že jsem na operaci dlouho nečekal a všechno šlo docela rychle, s výsledkem zákroku co jsem podstoupil u pana doktora jsem velmi spokojený.


  L
  Lékař: MUDr. Richard Havránek Jiný

  S operací u pana doktora Havránka jsem nadšená, byla mi odstraněna krátkozrakost a teď už konečně normálně vidím bez brýlí i čoček, každý kdo krátkozrakost měl pochopí mé nadšení, že teď vidím čísla tramvají, lidi co mi jdou naproti nebo na mě mávají a nemusím na všechno a všechny mžourat a zaostřovat.


  A
  Lékař: MUDr. Richard Havránek Jiný

  Jsem ráda, že jsem si nechala operovat oči u pana doktora - všechno co se operace i pooperační péče týkalo mi vysvětlil, jeho lidský přístup mě uklidnil a operace jsem se tolik nebála. Jsem úplně bez brýlí a musím říct, že je to po letech velká úleva.


  S
  Lékař: MUDr. Radka Stejskalová Jiný

  Byla jsem s péčí paní doktorky velmi spokojena. Jak sestra tak lékařka se mi po celou dobu plně věnovaly a neměla jsem pocit, že by něco zanedbávali, naopak. :)


  K
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Richard Havránek Jiný

  Pan doktor mě hned po vánocích operaval obě oči kvůli krátkozrakoti. Měl jsem z celého zákroku obavy asi jako každý člověk, který se moc v takovém prostředí nevyskytuje. Nakonec jsem byl mile překvapen, jak se o mě dobře postarali a jejich pěče o mě byla podle mě příkladná. Operace je byla bez problémů a komplikací, takže jsem ten den odjel domů a druhý den na kontrolu. A do dnes vidím fakt bezva.


  M
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Richard Havránek operace očí

  Pan dr. mi udělal několik předoperačních vyšetření, než jsme šli na ‘‘věc‘‘, a musím teda na kliniku i na samotný přístup personálu pět jen chválu. Je vidět, že to už mají v malíku a že jim tam projde fakt hodně pacošů.


  T
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Marcela Hlaváčková

  Při mé návštěvě dopadlo vše dobře. Příjemný přístup jak sestry tak dr. než jsme šli na nějaké vyšetření, tak mě se vším obeznámili. Za sebe musím říct, že dobrý, žádný tlak, vše v pohodě.


  A
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Marcela Hlaváčková

  Nebyl jsem spokojeny s návštěvou paní doktorky, takový pocit, že v této klinice se snaží odbavit co nejvíc pacientů, absolutně nulová empatie a žádné vysvětlení toho co se děje s pacientem. Chápu, že paní doktorka tomu rozumí ale je tam od toho aby to vysvětlila pacientovi a trochu se mu věnovala. Věřím, že mnoha z nich to taky dokažou pochopit. Vůbec doktorku nezajímalo když jsem ji povidal co se děje a v čem je problém. Dobrý pocit po návštěvě jsem vůbec neměl.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  P
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Richard Havránek

  Spokojenost s doktorama který tady jsou. Byl jsem už u 4řech a všichni měli hodně podobný pozitivní přístup. Operaci jsem tu prodělal v roce 2014 a od té doby teda jen kontroly a ty jsou fakt v pohodě. Oči mám od operace v pořádku.


  D
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Richard Havránek Laserová operace metodou Relex Smile

  Jsem druhý den po operaci metodou Relex Smile, zákrok mi dělal pan Havránek a musím říci, že super. Zákroku jsem se hodně bála, ale sestřičky mě uklidnily a pan doktor to měl za 5 minut hotové. Nelituji, už teď vidím o 100% lépe než předtím. Doporučuji všem, kdo váhá...


  Došlo k chybě, zkuste to znovu