Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

Služby

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

O nás

Všeobecné oční ambulance, tak ambulance se speciálním zaměřením, a to konkrétně ambulance sítnicová, glaukomová, dětská, strabologická, dále oddělení ortoptiky a pleoptiky.

Adresa

Oční klinika Horní Počernice
Obchodní 2694/2, Praha 193 00
Oční klinika Horní Počernice logo
Pojištění
Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna

Specialisté

Názory o lékařích (34)

Obecné skóre

  O
  MUDr. Richard Havránek Jiný

  Operace relex smile - jsem hodně spokojený. Vyšetření poctivé, podrobné a bez velkého čekání. Oči se srovnaly docela rychle a neměnil bych.

  N
  MUDr. Richard Havránek Jiný

  Ne, že bych z operace měla strach, spíš jsem byla hodně nervózní, naštěstí samotný zákrok trval jen chvíli a výsledek stojí za to. Pan doktor Havránek byl po celou dobu příjemný a profesionální.

  P
  MUDr. Martin Kacerovský Jiný

  Příjemný a profesionální lékař, čtyři měsíce od laserové operace obou očí, velká spokojenost z mé strany.

  D
  MUDr. Richard Havránek Jiný

  Oční zákrok rychlý, teď přečtu všechny velikosti písmen bez brýlí. Naprostá spokojenost.

  N
  MUDr. Richard Havránek Jiný

  Jsem měsíc po laserovém odstranění dioptrií, přístup pana doktora byl skvělý. Jsem šťastná, že jsem bez brýlí a potíží se zrakem. Na klinice se o mě hezky postarali, cítila jsem se před zákrokem jako v bavlnce.

  L
  MUDr. Richard Havránek Jiný

  Jsem druhá z rodiny co si tady nechala odstraňovat dioptrie a jsem ráda, že jsem tak udělala. Zákrok vedl pan doktor Havránek a krátkozrakost už je pro mne minulostí, jsem nadmíru spokojená s operací kterou jsem u pana doktora podstoupila. Na klinice jsem se setkala s ochotou pomoci a příjemným personálem.

  M
  MUDr. Richard Havránek Jiný

  Po implantaci nitroočních čoček vidím dobře, s rozhodnutím jít právě na kliniku v Počernicích jsem si udělal dobrou zkušenost. Příjemné prostředí s dobrým personálem a odborníkem ve svém oboru doktorem Havránkem.

  J
  MUDr. Jan Kalvoda Jiný

  Četl jsem názor jiného pacienta, tak jsem si řekl, že napíši svou zkušenost. Zjistil jsem nějaký problém s očima. Zašel jsem za ním, i když jsem ho neznal. Ano, je tišší. Musí se s ním jemně, ale když se začnete dotazovat, vysvětlí vám vše. Měl jsem z něj pocit, že je fanda do svého oboru. Ochotně vysvětloval i detaily, se kterými by mě asi jiný lékař vyhodil. Jeho názor byl přesný a časem se potvrdil. Ale chápu, možná je introvert, ale jako s lékařem jsem s ním udělal dobrou zkušenost. :-)

  S
  MUDr. Richard Havránek Jiný

  Před laserovým zákrokem jsem si hodně věcí načetla na internetu, ale stejně jsem úplně nevěděla co přesně mě čeká, pan doktor mi vše ohledně operace popsal a vysvětlil, měla jsem pár otázek a i na ty mi odpověděl. Líbilo se mi jak se mi věnoval, zákroku jsem se nebála, ale nervózní jsem byla, celé to proběhlo poměrně rychle a jsem ráda, že už je za mnou i zotavení očí a kontroly.

  Z
  MUDr. Richard Havránek Jiný

  Nosit brýle mi nevadilo, ale když jsem je sundala byla jsem jak krtek, mžourala jsem a nic moc jsem neviděla, po narození syna se mi zrak ještě zhoršil a hlavně jsem měla brýle neustále upatlané od malého, který se mi po nich natahoval, proto jsem se rozhodla pro laserové odstranění dioptrií na oční klinice Horní Počernice kam chodím i s manželem na kontroly očí. S laserovým zákrokem od pana doktora jsem velice spokojená a upatlané brýle už nemusím vůbec řešit.

  Došlo k chybě, zkuste to znovu