Oční klinika Horní Počernice

(19 názorů)
Zobrazit lékaře

Všeobecné oční ambulance, tak ambulance se speciálním zaměřením, a to konkrétně ambulance sítnicová, glaukomová, dětská, strabologická, dále oddělení ortoptiky a pleoptiky. Více

O nás

Ordinace

Oční klinika Horní Počernice

Obchodní 2694/2

193 00 , Praha , hl. město Praha

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

O nás

Všeobecné oční ambulance, tak ambulance se speciálním zaměřením, a to konkrétně ambulance sítnicová, glaukomová, dětská, strabologická, dále oddělení ortoptiky a pleoptiky.

Typ zařízení

 • klinika

Nejbližší zařízení

Názory o lékařích ze zařízení

5

Obecné skóre
19 názorů

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
  K
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Richard Havránek Jiný

  Pan doktor mě hned po vánocích operaval obě oči kvůli krátkozrakoti. Měl jsem z celého zákroku obavy asi jako každý člověk, který se moc v takovém prostředí nevyskytuje. Nakonec jsem byl mile překvapen, jak se o mě dobře postarali a jejich pěče o mě byla podle mě příkladná. Operace je byla bez problémů a komplikací, takže jsem ten den odjel domů a druhý den na kontrolu. A do dnes vidím fakt bezva.


  M
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Richard Havránek operace očí

  Pan dr. mi udělal několik předoperačních vyšetření, než jsme šli na ‘‘věc‘‘, a musím teda na kliniku i na samotný přístup personálu pět jen chválu. Je vidět, že to už mají v malíku a že jim tam projde fakt hodně pacošů.


  T
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Marcela Hlaváčková

  Při mé návštěvě dopadlo vše dobře. Příjemný přístup jak sestry tak dr. než jsme šli na nějaké vyšetření, tak mě se vším obeznámili. Za sebe musím říct, že dobrý, žádný tlak, vše v pohodě.


  A
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Marcela Hlaváčková

  Nebyl jsem spokojeny s návštěvou paní doktorky, takový pocit, že v této klinice se snaží odbavit co nejvíc pacientů, absolutně nulová empatie a žádné vysvětlení toho co se děje s pacientem. Chápu, že paní doktorka tomu rozumí ale je tam od toho aby to vysvětlila pacientovi a trochu se mu věnovala. Věřím, že mnoha z nich to taky dokažou pochopit. Vůbec doktorku nezajímalo když jsem ji povidal co se děje a v čem je problém. Dobrý pocit po návštěvě jsem vůbec neměl.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  P
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Richard Havránek

  Spokojenost s doktorama který tady jsou. Byl jsem už u 4řech a všichni měli hodně podobný pozitivní přístup. Operaci jsem tu prodělal v roce 2014 a od té doby teda jen kontroly a ty jsou fakt v pohodě. Oči mám od operace v pořádku.


  D
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Richard Havránek Laserová operace metodou Relex Smile

  Jsem druhý den po operaci metodou Relex Smile, zákrok mi dělal pan Havránek a musím říci, že super. Zákroku jsem se hodně bála, ale sestřičky mě uklidnily a pan doktor to měl za 5 minut hotové. Nelituji, už teď vidím o 100% lépe než předtím. Doporučuji všem, kdo váhá...


  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Richard Havránek

  Mám operované jedno oko a cca za týden mě čeká druhé. Ještě je to docela krátká doba, ale jsem moc spokojen. Obával jsem se nejhorší, ale vůbec jsem neměl důvod. Starají se mě pěkně. I když tam mají docela frmol, tak i tak jsou po většinu času výřeční a v pohodě.


  M
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Richard Havránek operace očí

  Důvod proč jsem kliniku vyhledala, bylo abych si pomohla od nošením brýlí, protože mě to nesmírně obtěžovalo život. Dohodla jsem se tedy na klinice Horní Počernice, že mi udělají všechna vstupní vyšetření a následně u nich podstoupím operaci očí. Ta se zdařila a jsem zpětně ráda, že jsem k takovému kroku měla odvahu, protože je to opravdu super nechodit s brýlemi jak nějaký brejloun.


  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Richard Havránek operace očí

  Před měsícem jsem tu byla abych si nechala odstranit dioptrie a další oční vady, které se mi k očím vázali a jsem opravdu spokojená. Jak přístup lékařů/sester, tak vybavení celé kliniky. Rozhodně nelituji, že jsme zákrok absolvovala, žádná bolest, moje obavy byly úplně zbytečné a vše dopadlo jak mělo.


  B
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Richard Havránek laserová korekce zrakové vady

  V lednu 2018 jsem podstoupila operaci Relex Smile, kdy mi MUDr. Havránek odstranil 4,5 dioptrie na obou očích. Operace jsem se dlouho obávala, zejména operace obou očí zároveň, dnes bych ale nevolila jinak. Hojení očí a zvykání na ostré vidění je lepší absolvovat u obou očí zároveň. S hodnocením operace jsem čekala tři čtvrtě roku, abych si byla jista, že nechválím předčasně. Po tři čtvrtě roce mohu s klidným srdcem chválit personál, operatéra i vybavení Oční kliniky v Horních Počernicích a rozhodně doporučit. Odstraněním dioptrií se mi výrazně zvýšila kvalita života. Netušila jsem, že jednou budu vidět nejostřeji z lidí okolo včetně těch, co brýle nikdy nenosili. Ještě jednou děkuji!


  Došlo k chybě, zkuste to znovu