Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

Služby

O nás

Všeobecné oční ambulance, tak ambulance se speciálním zaměřením, a to konkrétně ambulance sítnicová, glaukomová, dětská, strabologická, dále oddělení ortoptiky a pleoptiky.

Oční klinika Horní Počernice
Obchodní 2694/2, Praha 193 00
Oční klinika Horní Počernice logo
Pojištění
Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna

Specialisté

Názory o lékařích (36)

MUDr. Richard Havránek Jiný

pan Havránek mně špatně provedl operaci pravého oka a od té doby mám velké problémy s viděním

MUDr. Richard Havránek Jiný

Hlava se s novým lepším viděním pomalu srovnává, ale rozdíl jsem pocítil už druhý den. Operační zákrok byl bezbolestný a kvalita vidění nyní o sto procent hodnotnější.

MUDr. Richard Havránek Jiný

Operace relex smile - jsem hodně spokojený. Vyšetření poctivé, podrobné a bez velkého čekání. Oči se srovnaly docela rychle a neměnil bych.

MUDr. Richard Havránek Jiný

Ne, že bych z operace měla strach, spíš jsem byla hodně nervózní, naštěstí samotný zákrok trval jen chvíli a výsledek stojí za to. Pan doktor Havránek byl po celou dobu příjemný a profesionální.

MUDr. Martin Kacerovský Jiný

Příjemný a profesionální lékař, čtyři měsíce od laserové operace obou očí, velká spokojenost z mé strany.

MUDr. Richard Havránek Jiný

Oční zákrok rychlý, teď přečtu všechny velikosti písmen bez brýlí. Naprostá spokojenost.

MUDr. Richard Havránek Jiný

Jsem měsíc po laserovém odstranění dioptrií, přístup pana doktora byl skvělý. Jsem šťastná, že jsem bez brýlí a potíží se zrakem. Na klinice se o mě hezky postarali, cítila jsem se před zákrokem jako v bavlnce.

MUDr. Richard Havránek Jiný

Jsem druhá z rodiny co si tady nechala odstraňovat dioptrie a jsem ráda, že jsem tak udělala. Zákrok vedl pan doktor Havránek a krátkozrakost už je pro mne minulostí, jsem nadmíru spokojená s operací kterou jsem u pana doktora podstoupila. Na klinice jsem se setkala s ochotou pomoci a příjemným personálem.

MUDr. Richard Havránek Jiný

Po implantaci nitroočních čoček vidím dobře, s rozhodnutím jít právě na kliniku v Počernicích jsem si udělal dobrou zkušenost. Příjemné prostředí s dobrým personálem a odborníkem ve svém oboru doktorem Havránkem.

MUDr. Jan Kalvoda Jiný

Četl jsem názor jiného pacienta, tak jsem si řekl, že napíši svou zkušenost. Zjistil jsem nějaký problém s očima. Zašel jsem za ním, i když jsem ho neznal. Ano, je tišší. Musí se s ním jemně, ale když se začnete dotazovat, vysvětlí vám vše. Měl jsem z něj pocit, že je fanda do svého oboru. Ochotně vysvětloval i detaily, se kterými by mě asi jiný lékař vyhodil. Jeho názor byl přesný a časem se potvrdil. Ale chápu, možná je introvert, ale jako s lékařem jsem s ním udělal dobrou zkušenost. :-)