Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

O nás

Všeobecné oční ambulance, tak ambulance se speciálním zaměřením, a to konkrétně ambulance sítnicová, glaukomová, dětská, strabologická, dále oddělení ortoptiky a pleoptiky.

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (33)

MUDr. Richard Havránek Jiný

Ne, že bych z operace měla strach, spíš jsem byla hodně nervózní, naštěstí samotný zákrok trval jen chvíli a výsledek stojí za to. Pan doktor Havránek byl po celou dobu příjemný a profesionální.

MUDr. Martin Kacerovský Jiný

Příjemný a profesionální lékař, čtyři měsíce od laserové operace obou očí, velká spokojenost z mé strany.

MUDr. Richard Havránek Jiný

Oční zákrok rychlý, teď přečtu všechny velikosti písmen bez brýlí. Naprostá spokojenost.

MUDr. Richard Havránek Jiný

Jsem měsíc po laserovém odstranění dioptrií, přístup pana doktora byl skvělý. Jsem šťastná, že jsem bez brýlí a potíží se zrakem. Na klinice se o mě hezky postarali, cítila jsem se před zákrokem jako v bavlnce.

MUDr. Richard Havránek Jiný

Jsem druhá z rodiny co si tady nechala odstraňovat dioptrie a jsem ráda, že jsem tak udělala. Zákrok vedl pan doktor Havránek a krátkozrakost už je pro mne minulostí, jsem nadmíru spokojená s operací kterou jsem u pana doktora podstoupila. Na klinice jsem se setkala s ochotou pomoci a příjemným personálem.

MUDr. Richard Havránek Jiný

Po implantaci nitroočních čoček vidím dobře, s rozhodnutím jít právě na kliniku v Počernicích jsem si udělal dobrou zkušenost. Příjemné prostředí s dobrým personálem a odborníkem ve svém oboru doktorem Havránkem.

MUDr. Jan Kalvoda Jiný

Četl jsem názor jiného pacienta, tak jsem si řekl, že napíši svou zkušenost. Zjistil jsem nějaký problém s očima. Zašel jsem za ním, i když jsem ho neznal. Ano, je tišší. Musí se s ním jemně, ale když se začnete dotazovat, vysvětlí vám vše. Měl jsem z něj pocit, že je fanda do svého oboru. Ochotně vysvětloval i detaily, se kterými by mě asi jiný lékař vyhodil. Jeho názor byl přesný a časem se potvrdil. Ale chápu, možná je introvert, ale jako s lékařem jsem s ním udělal dobrou zkušenost. :-)

MUDr. Richard Havránek Jiný

Před laserovým zákrokem jsem si hodně věcí načetla na internetu, ale stejně jsem úplně nevěděla co přesně mě čeká, pan doktor mi vše ohledně operace popsal a vysvětlil, měla jsem pár otázek a i na ty mi odpověděl. Líbilo se mi jak se mi věnoval, zákroku jsem se nebála, ale nervózní jsem byla, celé to proběhlo poměrně rychle a jsem ráda, že už je za mnou i zotavení očí a kontroly.

MUDr. Richard Havránek Jiný

Nosit brýle mi nevadilo, ale když jsem je sundala byla jsem jak krtek, mžourala jsem a nic moc jsem neviděla, po narození syna se mi zrak ještě zhoršil a hlavně jsem měla brýle neustále upatlané od malého, který se mi po nich natahoval, proto jsem se rozhodla pro laserové odstranění dioptrií na oční klinice Horní Počernice kam chodím i s manželem na kontroly očí. S laserovým zákrokem od pana doktora jsem velice spokojená a upatlané brýle už nemusím vůbec řešit.

MUDr. Richard Havránek Jiný

Na kliniku jsem šla na doporučení sestry, rozhodla jsem se pro laserovou operaci na odstranění dioptrií, panem doktorem mi byl zákrok podrobně vysvětlený, se zrakem jsem teď velmi spokojená. Po celou dobu jak před operací tak po ní se ke mě doktor i sestřičky chovali příjemně a profesionálně.

Kontakt

Obchodní 2694/2, Praha 193 00 Zobrazit v Goole Maps