Oční klinika Horní Počernice

(66 názorů)
Spravovat zařízení Upravit údaje Zobrazit lékaře
Zobrazit telefonní číslo

Všeobecné oční ambulance, tak ambulance se speciálním zaměřením, a to konkrétně ambulance sítnicová, glaukomová, dětská, strabologická, dále oddělení ortoptiky a pleoptiky. Více

Oční klinika Horní Počernice

Obchodní 2694/2

193 00 , Praha , hl. město Praha

Typ zařízení

• klinika

Nejbližší zařízení

Lékař: MUDr. Richard Havránek Jiný

Pan doktor mě hned po vánocích operaval obě oči kvůli krátkozrakoti. Měl jsem z celého zákroku obavy asi jako každý člověk, který se moc v takovém prostředí nevyskytuje. Nakonec jsem byl mile překvapen, jak se o mě dobře postarali a jejich pěče o mě byla podle mě příkladná. Operace je byla bez problémů a komplikací, takže jsem ten den odjel domů a druhý den na kontrolu. A do dnes vidím fakt bezva.

Lékař: MUDr. Richard Havránek operace očí

Pan dr. mi udělal několik předoperačních vyšetření, než jsme šli na ‘‘věc‘‘, a musím teda na kliniku i na samotný přístup personálu pět jen chválu. Je vidět, že to už mají v malíku a že jim tam projde fakt hodně pacošů.

Lékař: MUDr. Richard Havránek

Pan dr. mi operoval obě oči a jsem velmi rád, že jsem se dostal na takovou kliniku. Zrak je při mé profesi opravdu stěžejní, a musím říct, že jsem konečně bez očních obtíží několik let.

Lékař: MUDr. Marcela Hlaváčková

Při mé návštěvě dopadlo vše dobře. Příjemný přístup jak sestry tak dr. než jsme šli na nějaké vyšetření, tak mě se vším obeznámili. Za sebe musím říct, že dobrý, žádný tlak, vše v pohodě.

Lékař: MUDr. Marcela Hlaváčková

Nebyl jsem spokojeny s návštěvou paní doktorky, takový pocit, že v této klinice se snaží odbavit co nejvíc pacientů, absolutně nulová empatie a žádné vysvětlení toho co se děje s pacientem. Chápu, že paní doktorka tomu rozumí ale je tam od toho aby to vysvětlila pacientovi a trochu se mu věnovala. Věřím, že mnoha z nich to taky dokažou pochopit. Vůbec doktorku nezajímalo když jsem ji povidal co se děje a v čem je problém. Dobrý pocit po návštěvě jsem vůbec neměl.

Lékař: MUDr. Richard Havránek

Spokojenost s doktorama který tady jsou. Byl jsem už u 4řech a všichni měli hodně podobný pozitivní přístup. Operaci jsem tu prodělal v roce 2014 a od té doby teda jen kontroly a ty jsou fakt v pohodě. Oči mám od operace v pořádku.

Lékař: MUDr. Richard Havránek Laserová operace metodou Relex Smile

Jsem druhý den po operaci metodou Relex Smile, zákrok mi dělal pan Havránek a musím říci, že super. Zákroku jsem se hodně bála, ale sestřičky mě uklidnily a pan doktor to měl za 5 minut hotové. Nelituji, už teď vidím o 100% lépe než předtím. Doporučuji všem, kdo váhá...

Lékař: MUDr. Jana Kočvarová ŘASA V OČNÍM KANÁLKU

Paní doktorka byla velmi příjemná a šikovná. Během chvilky vyřešila můj problém. Za pomoc děkuji a paní doktorku vřele doporučuji.

Lékař: MUDr. Richard Havránek

Mám operované jedno oko a cca za týden mě čeká druhé. Ještě je to docela krátká doba, ale jsem moc spokojen. Obával jsem se nejhorší, ale vůbec jsem neměl důvod. Starají se mě pěkně. I když tam mají docela frmol, tak i tak jsou po většinu času výřeční a v pohodě.

Lékař: MUDr. Richard Havránek operace očí

Důvod proč jsem kliniku vyhledala, bylo abych si pomohla od nošením brýlí, protože mě to nesmírně obtěžovalo život. Dohodla jsem se tedy na klinice Horní Počernice, že mi udělají všechna vstupní vyšetření a následně u nich podstoupím operaci očí. Ta se zdařila a jsem zpětně ráda, že jsem k takovému kroku měla odvahu, protože je to opravdu super nechodit s brýlemi jak nějaký brejloun.