Oční klinika Horní Počernice

(65 názorů)
Zobrazit lékaře

Všeobecné oční ambulance, tak ambulance se speciálním zaměřením, a to konkrétně ambulance sítnicová, glaukomová, dětská, strabologická, dále oddělení ortoptiky a pleoptiky. Více

Oční klinika Horní Počernice

Nejbližší zařízení

• Martin Kacerovský

Chirurg, MUDr.

• J

Tak já jsem podstoupil laserovou operaci nedávno. Poslala mě na ní očařka a doporučila mi oční kliniku Horní Počernice. Už dlouho totiž nosím čočky (5,5 dioptrie na každém oku) a na poslední kontrole mi zjistili, že se mi špatně okysličují oči, a proto bych je měl vysadit, aby do budoucna neměl problém. Takže když jsem zvážil pro a proti, už jen to, kolik stojí čočky, roztoky a brýle, měl jsem celkem jasno. A hlavně to pohodlí teď po operaci.

• L

Jsem ráda, že jsem se k zákroku odhodlala, stejně by mne v budoucnu neminul. Ocenila jsem příjemný přístup celé kliniky Horní Počernice. Teď už vidím na dálku ostře, po 40ti letech jsem sundala brýle, které jsem nosila od 12ti let. Na blízko se zatím musí oči zkoordinovat, ale jsem teprve týden po zákroku. Na počítači už mohu pracovat bez problému, pokud mám kvalitní osvělení.

Podívejte se na všechny názory (5) na lékaře

• Petr Bedřich

Umístění: Oční klinika Horní PočerniceSlužby: vyšetření oční sítnice

Včera jsem byla na vyšetření u pana doktora Petra Bedřicha a mile mě překvapil jeho přístup. Vše podrobně vysvětlil i ukázal na obrázku (průřez okem). Na vyšetření jsem šla kvůli zhoršenému vidění a počátečnímu zákalu o kterém jsem věděla, že se léčí implantaci umělých čoček. Bohužel sítnice na mém levém oku vykazuje změny, při kterých se umělé čočky nedoporučují.
      V minulosti jsem se na několika prestižních očních klinikách zajímala o implantaci um. čoček (chtěla jsem se zbavit brýlí), ale vždy mě odbyli, že v mém případě nelze. Jejich přístup ve mě vzbudil nedůvěru a pocit, že se jim do něčeho složitějšího zkrátka nechce. Až pán doktor Bedřich mě vše vysvětlil a jako laikovi jednoduše na průřezu okem ukázal jak zrak funguje.
      Jeho profesionalita a přístup k pacientům si zaslouží velkou pochvalu a poděkování.

• S

Pan doktor je člověk na svém místě. Předoperační vyšetření proběhlo v přátelské debatě a zároveň v uklidnění před operaci. Operaci, kterou sám prováděl, proběhla s tlumenou hudbou a tak jsem ani nezaznamenal jak tato proběhla. Druhý den mě pan doktor pozval na kontrolu, kde mě vysvětlil jak operace proběhla a zrak znovu prohlédl. Na závěr mě seznámil čeho se vyvarovat a jak používat oční kapky. Velmi si vážím jeho přístupu k pacientovi a proto všem doporučuji pana MUDr. Petra Bedřicha

Podívejte se na všechny názory (5) na lékaře

• Jana Kočvarová

Umístění: jiné místoSlužby: ŘASA V OČNÍM KANÁLKU

Paní doktorka byla velmi příjemná a šikovná. Během chvilky vyřešila můj problém. Za pomoc děkuji a paní doktorku vřele doporučuji.

• Marcela Hlaváčková

• T
      Umístění: Oční klinika Horní Počernice

Při mé návštěvě dopadlo vše dobře. Příjemný přístup jak sestry tak dr. než jsme šli na nějaké vyšetření, tak mě se vším obeznámili. Za sebe musím říct, že dobrý, žádný tlak, vše v pohodě.

• A
      Umístění: Oční klinika Horní Počernice

Nebyl jsem spokojeny s návštěvou paní doktorky, takový pocit, že v této klinice se snaží odbavit co nejvíc pacientů, absolutně nulová empatie a žádné vysvětlení toho co se děje s pacientem. Chápu, že paní doktorka tomu rozumí ale je tam od toho aby to vysvětlila pacientovi a trochu se mu věnovala. Věřím, že mnoha z nich to taky dokažou pochopit. Vůbec doktorku nezajímalo když jsem ji povidal co se děje a v čem je problém. Dobrý pocit po návštěvě jsem vůbec neměl.

Podívejte se na všechny názory (4) na lékaře

• Richard Havránek

• K
      Umístění: Oční klinika Horní PočerniceSlužby: Jiný

Pan doktor mě hned po vánocích operaval obě oči kvůli krátkozrakoti. Měl jsem z celého zákroku obavy asi jako každý člověk, který se moc v takovém prostředí nevyskytuje. Nakonec jsem byl mile překvapen, jak se o mě dobře postarali a jejich pěče o mě byla podle mě příkladná. Operace je byla bez problémů a komplikací, takže jsem ten den odjel domů a druhý den na kontrolu. A do dnes vidím fakt bezva.

• M
      Umístění: Oční klinika Horní PočerniceSlužby: operace očí

Pan dr. mi udělal několik předoperačních vyšetření, než jsme šli na ‘‘věc‘‘, a musím teda na kliniku i na samotný přístup personálu pět jen chválu. Je vidět, že to už mají v malíku a že jim tam projde fakt hodně pacošů.

Podívejte se na všechny názory (51) na lékaře