SKY DENT Stomatologická klinika
U Leskavy 22, Brno

X

U pana doktora jsem byla poprvé nedávno, takže budu hodnotit spíše první dojem, jaký na mě návštěva udělala. Jsem opravdu problematickou pacientkou, již několik let, bohužel neúspěšně, bojuji s panickou úzkostí spojenou se zdravotnickým prostředím. Návštěva jakéhokoliv zdravotnického zařízení pro mě znamená obrovskou dávku stresu několik dní (a nocí) předem. Za své stavy se dost stydím a bojím se odsouzení. Z návštěvy u pana doktora jsem však odcházela s úlevou. Překvapil mě abnormálně lidský, uvolněný přístup a empatie, kterou pan doktor Gazdík oplývá. Velmi mi pomohla pohodová atmosféra a přívětivý přístup personálu. Pan doktor byl velice klidný, po celou dobu na mě mluvil a ihned reagoval, když si všiml, že je mi něco nepříjemné. Na první dojem si získal moji důvěru. Opravdu moc děkuji za tuto zkušenost a troufám si tvrdit, že se příště vrátím s menšími obavami :)