Řevnice

Jakého specialistu hledáte?
  • Psychoterapeut, Ostatní, Adi… ktolog Více

„Paní Kristýnu Šorfovou (Kubíkovou) jsem poznal jako svou druhou terapeutku v problematice zabývající se úzkostnou i závislostní poruchou a už při první návštěvě na mě působila velice optimisticky s racionálním pohledem na věc. Po každém sezení se cítím velice dobře a mám zase chuť do života. Myslím, že Kristýna má velké zkušenosti z různých oblastí, které dokáže skvěle kombinovat a tak docílit kýženého výsledku. Z mého pohledu se jedná o skvělou terapeutku a všem mohu jen doporučit. Více

Jeremenkova 88, Praha Mapa

Terapeutické centrum

Individuální psychoterapie

1 300 Kč

1 300 Kč

• Psychoterapeut, Psycholog

„U pana Doktora jsem byla na třech konzultacích a budu pokračovat i nadále. Pan Doktor je opravdový odborník, který mi pomáhá s velkým problémem, který mám. Vždy mi pečlivě naslouchá a neopomine nic, z toho co mu sdělím. Vše dokáže propojit, vysvětlit a doporučí vhodnou metodu, jak v té situaci postupovat. Je realista a to se mi moc líbí. Protože mi pomohl si uvědomit, že na to, co řeším neexistuje zázračné řešení, ale lze na sobě pracovat po krocích a po čase se srovnat a hlavně dokázat NORMÁLNĚ fungovat a žít, bez zažívání emocí, které mě momentálně dusí. Moc panu Doktorovi děkuji za jeho „lidský“ přístup, otevřenost, upřímnost, jinakost (používané metody a rady), profesionalitu a hlavně neutichající pozitivní atmosféru, která z něj vždy vyzařuje i když podstupuji terapie online. Vřele doporučuji. Více

Durychova 101/66, Praha Mapa

Office Park Nové Dvory

Psychologické poradenství

1 200 Kč

Hrazeno pojišťovnou

• „Pan doktor byl velice milý a chápavý. Po mé zkušenosti z předchozí lékařkou jsem byla mile překvapená.

Branická 479/21, Praha Mapa

Gynekologická ambulance MUDr. Samer Asad

Neplodnost

2 500 Kč

• Dentální hygienistka, hygien… ista Více

„Paní Jitka je super specialista, milá, vše vysvětlí, ošetření jak pohlazení od maminky :-) Doporučuji a mimo jiné i velice pěkná a dobře zařízená ordinace. Ještě jednou děkuji. Více

Antala Staška 1670/80, Praha 4, Praha Mapa

Dentální hygiena Jitka s.r.o.- Poliklinika Budějovická

Dentální hygiena děti do 14 let

800 Kč

• „Bezvadná byla celá atmosféra společné komunikace, již v telefonu, kdy jsme se domlouvali na schůzce, pak i osobně v ambulanci, kde jsem byl odborně vyšetřen, poučen a objednán k výkonu. Doporučuji všem váhavým mužům s onemocněním prostaty. Velmi empatický profesionální přístup. Více

Urosanté s.r.o.

• „Pan doktor Lukeš mi provedl navigovanou biopsii prostaty, zcela profesionálně bez komplikací, bez bolesti, vysvětlil postup, byl empatický s velmi individuálním přístupem. Upozornil mě na běžné s výkonem spojené komplikace( bolest, krvácení , tlaky při močení, citlivé vylučování moči, stolice) , které v mém případě vůbec nepřišly, z čehož lze soudit že je i velmi manuálně zručný. Šikovný lékař v nejlepších letech. Více

• Gynekolog, Diagnostik

„Přátelsky , lidsky zároveň profesionální přístup . Jsem rada ze jsem po letech nasla tak skvělého gynekologa. Letám za lékařskou péči pravidelně do Čech z Anglie, a v žádném případě, dokud budu mít možnost tak činit i nadále, jiného gynekologa bych ani nechtěla. Více

Plzeňská 49, Chrášťany Mapa

P & P GynCare s. r. o.

• „Pan doktor je skvělý člověk. Je velký sympaťák, vstřícný a ochotný. Dokáže profesionálně poradit a vysvětlit, což se mi u žádného z předchozích zubařů nestalo. Nejlepší zubař široko daleko. Nastopro neměním a vřele doporučuji. Více

Stomatologická péče

• „Paní (slečna) zubařka je anděl dnešní stomatologické léčby :-) . 10 let jsem se bál k zubaři jít, až jsem našel tuto kliniku se slečnou Nikolou, která mne strachu dokázala po první návštěvě zbavit. Absolvoval jsem půl rok spravování zubů (výměna výplní, ošetření kazů, dostavba vrchní jedničky) a již druhou návštěvu jsem se dokonce těšil na setkání (a další návštěvy tomu nebylo jinak). Bez nadsázky říkám, že kdyby byla možnost, jak normálně polykat sliny + mít otevřenou pusu bez námahy, tak bych při ošetřování zubů i spal :-) . Tak milý přístup, kladné a pozitivní vysvětlení případně zodpovězení dotazů, tak je veliké plus. Ceny neřeším, srovnání nemám, přijdou mi naprosto adekvátní k výkonu, prostředí i péči. Nyní, po půl roce mám všechny zuby opravené, vylepšené, cítím neuvěřitelnou radost z toho, jak můj chrup vypadá, co se povedlo udělat, štěstí z toho, že jsem našel místo, kde si nepřipadám, jako by mne měli naporcovat zaživa, ale jako osoba, se kterou je pracováno velmi profesionálně a lidsky :-) . V ordinaci je také přítomna moc milá sestřička, která je ochotná a taktéž profesionální. Při výkonu se o Vás dobře stará, takže péče je ještě příjemnější. Dotazy obou na to, jestli Vás něco nebolí, co dělat, když ano, jestli máte pohodlí, jak se Vám líbí výsledek vždy potěší. :-) Na recepci je moc milá paní, se kterou si dobře popovídáte a už i to byl krůček při mé první návštěvě, abych se nebál. Takový ice breaker, který z Vás shodí trochu nervozity. Nyní chodím rád na návštěvy a zákroky a vlastně je mi i líto, že se teď uvidíme až za půl roku na preventivní prohlídce. Děkuji za vše, co jste pro můj chrup udělala, vážím si toho a nadále zůstávám věrným a spokojeným zákazníkem :-) . Děkuji i za Váš andělský přístup! DĚKUJI! Více

Stomatologická péče

• „Paní zubařku jsem našla právě díky této stránce a musím říct, že kladné hodnocení úplně sedí, jsem naprosto spokojena. Pracuje velice dobře, používá kvalitní materiály i vybavení, zákroky jsou bezbolestné nebo bolí jen minimálně, v případě potřeby vyjde vstříc dokonce i mimo ordinačních hodin a navíc má vždy dobrou náladu a milý, přátelský přístup. Co víc si přát? Jsem velice ráda, že chodím k ní a všem ji mohu jen doporučit. Sára Hulková Více

Trnkovo náměstí 1112/2, Praha Mapa

ADENTIST PRAHA s.r.o.

Ošetření kořenových kanálků

od 900 kč

• „Naprosto perfektni pece a komunikace. Drobny zakrok proveden uz na vstupnim vysetreni, coz mi usetrilo cas a hlavne nervy ze zakroku :)) Více

Antala Staška 1670/80, Praha Mapa

Poliklinika Budějovická - od 2.1.2018 nás najdete v zeleně označené budově, 6.patro

Běžný termín

Cena nebyla přidána

• „Paní doktorka Samsonyan je skvělá. Přišla jsem za ní poté, co mi jiný ortodontista navrhnul léčbu s extrakcí všech pětek a jedné osmičky. Paní doktorka byla schopná a ochotná dostát mému přání, aby se netrhaly jiné zuby než osmičky, navíc za poloviční cenu. Zubařů a lékařů se skutečně bojím. K paní Samsonyan jsem se ale vždy těšila. Je neskutečně milá, optimistická a s pacientem manipuluje co možná nejjemněji. Obávané otisky jsou u ní jako nic. Ale co je nejdůležitější, z mé krápníkové jeskyně udělala krásné zuby, a to ve velmi krátkém čase. Více

Krškova 21/807, Praha Mapa

MUDr. Samsonyan Lusine

• „Byla jsem již několikrát na prohlídce u Dr. Grohové a mohu jen doporučit. Je velmi pečlivá a dává si na pacientech záležet. Po každé prohlídce odcházím spokojená a léčba je vždy účinná. Ráda se k paní doktorce vracím, jelikož vím, že si dokáže poradit s každým problémem. Více

Zárubova 498, Praha Mapa

Kožní ambulance Zárubova s.r.o.

• Psychoterapeut, Psycholog

„Paní Papoušková je moc milá a empatická. Pokaždé mi dokázala utřídit myšlenky a pomoci. Poslední terapie probíhala online přes Skype a musím říct, že jsem byl příjemně překvapen jak vše probíhalo hladce a efekt byl téměř podobný jako při osobním setkání. Více

Durychova 101/66, Praha Mapa

Terapeutické centrum Nové Dvory

Skalská, Praha Mapa

Terapie v přírodě Modřanská rokle

1 200 Kč

• „Pana doktora mohu jen doporučit. Po mém rozhodnutí navštívit specialistu jsem na základě doporučení kontaktoval jeho ordinaci. Objednán na následující týden a hned při první návštěvě zvolena dobrá medikace, dostal jsem se během krátké doby do naprosté pohody. Znova jen doporučuji !!! Více

Husovo nám 37, Beroun Mapa

Psychiatrie

• „Paní doktorka Le je velký profesionál, který svému řemeslu velmi dobře rozumí. Má uklidňující a velmi příjemný přístup. Což je obzvláště u zubaře velmi důležité. Jsem s ní velmi spokojený a mohu jen doporučit. Více

Stomatologická péče

• „Paní doktorka je ochotná a profesionální. Je příjemné řešit své urologické problémy se ženou. Zcela jistě mohu paní doktorku doporučit je velice milá a pečlivá lékařka s lidským přístupem k pacientovi. Více

• Psychoterapeut

1 názor

„Příjemné prostředí a výborný přístup. Celá terapie měla velmi pozitivní efekt. Renata mi velice pomohla. Děkuji

Rašilovova 1014, Praha Mapa

Ing. Renata Gondeková

• „Paní doktorka je úžasná, vyřešila můj velký problém se kterým jsem přišla od bývalé gynekoložky. Milá, ochotná vše vysvětlit, laskavý přístup. To samé i sestřička. Více

Plzeňská 49, Chrášťany Mapa

P & P GynCare s. r. o.