Zubní lékařka
Rybnická 51, Brno

Nejlepší paní doktorka, jakou si člověk s panickou hrůzou ze zubařů může přát. Klidná, příjemná, s pacientem hovoří jako s rovnocenným partnerem a vysvětluje mu, jaké zákroky budou následovat. Navíc se nesnaží člověka oškubat, ale vždycky dá u pojišťovnou nehrazeného zákroku na výběr více variant, z nichž si skutečně vybere každý. Doporučuji!!!

V příjemném prostředí ordinace, vybavené moderní stomatologickou i diagnostickou aparaturou, provádí paní doktorka Kobzová s vlídným, profesionálním přístupem, bezbolestně, perfektní stomatologické úkony. Měla jsem skvělého zubního lékaře a jsem ráda, že po jeho nebytí se mě ujala tato výborná lékařka. Vřele doporučuji.

Na obou doktorech (MUDr.Kobzová, MDDr. Kačmár) oceňuji jak jejich odbornou úroveň, tak příjemné a kultivované jednání s pacienty. Stejně tak dávám "palec nahoru" za obě sympatické sestřičky, moderně vybavenou ordinaci a vyhrazená parkovací místa pro pacienty. Při srovnání s mými předchozími zubaři jasně nejlepší, proto určitě doporučuji a všem nám přeji více takové zdravotní péče !

Paní doktorka je zkrátka profík,navíc je empatická, vstřícná.Pečuje o nás už 16 let a neměnili bychom.Toto hodnocení platí rovněž pro ostatní v ordinaci. Děkujeme

Jestli něco Dr. Kobzová opravdu dobře umí, tak je to její zubařské řemeslo. Když mě ošetřovala, byla jemná, ohleduplná k pacientovi, a dokonce někdy ani neúčtovala bílé výplně, i když by mohla, nebo třeba jen stovku. To bylo na staré adrese Spáčilova. Na Rybnické jsem se k ní už bůhvíproč nedostal a v její ordinaci mě nyní řeší její kolega Dr. Kačmár - mladý, slušný, snaživý, občas pomalejší, což je dost nepříjemné pro osychající sliznice úst a našponované koutky. Své řemeslo ale umí dobře. Za výplně se už platí vždy, ale asi nic přehnaného, vzhledem k dnešní době (cca pětikilo).
Sestřičky jsou tam obě pěkné, ale například při asistenci (svícení UV lampou) docela nešikovná (aspoň ta jedna... svítila opakovaně mimo).

dobrý den,
k pani doktorce Kobzové chodím spolu s manželkou a musím říct,že je opravdu velmi dobrá.Manželka si nechala u ní trhat osmičky a je velmi spokojená.Ja sám jsem byl u ní několikrát a rovněž velká spokojenost.Paní doktorka je opravdový profesionál ve svém oboru.Rovněž sestřičky.Doporučuji všem ostatním,kteří shánějí v současné době opravdu dobrého zubního lékaře.

byl jsem u paní doktorky několikrát i má manželka na vytržení svých osmiček a musím říct,že paní doktorka Kobzová je opravdu velmi dobrá a doporučuji ostatním,kteří shánějí opravdu dobrého zubního lékaře.Je to opravdový profesionál ve svém oboru,včetně sestřiček.Jsme s manželkou spokojeni.

pani doktorka mi trhala 2 osmičky, bála jsem se, no jelikož jsem natrefila na profi zubařku, tak mě to vůbec nebolelo - přitom mám fóbii z vrtaní a trhání... supr přístup, prostředí, opravdu mohu jen doporučit, zatím pro mě nejlepší zubařka, kterou jsem kdy měla.

Když jsem k ní začala chodit měla ještě ordinaci v Černovicích a většinou tam byla taková mladá zubařka. Teď v té nové jsem byla 2 x přímo u Kobzové a přišla mi hodně pečlivá a byla i dost jemná což mě překvapilo.

K paní doktorce chodíme celá rodina už delší dobu a jsme moc spokojeni s její péčí i lidským přístupem.