Radlická 520/117, Praha 5, Praha
Moje ambulance OC Butovice

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Názory

Umístění: jiné místo Jiný

Profesionální, lidský přístup. Pana doktora si velice vážím. Velmi doporučuji jeho ambulanci.

F
Umístění: jiné místo Jiný

Neskutečně profesionální přístup pana doktora. Snaha mi pomoct byla velice příjemná. Pan doktor je profesionál ve svém oboru a mužů jedině doporučit. Dnes jsem zdravý ale hlavně spokojený. DĚKUJI

Umístění: jiné místo Jiný

Děkuji za skvělou péči, nemám co vytknout, Pan doktor je vždy ochotný a vstřícný. Léčba byla účinná.

Umístění: jiné místo Jiný

Chápu, že arogance je jen nedostatek sevedůvěry, a snažila jsem se být shovívavá, ale přístup pana doktora je přezíravý až agresivní. Pro dokreslení jeho osobnosti doporučuji pročíst veřejná vyjádření na jeho facebookovém profilu (pak také pochopíte, proč proti svým zvyklostem píši anonymně, v tomto případě mám strach z osobní msty). U člověka, který má být mým prvním kontaktem se zdravotnickým systémem, potřebuji mít základní důvěru v jeho lidskost. O té ale v tomto případě nemůže být vůbec řeč.

Umístění: jiné místo Jiný

Na zánět jsem dostala antibiotika, ktera jsem dle chirurga nepotřebovala. Pan doktor se na mě pomalu ani nepodival a ještě vyraz že nevím co je drenaz apod... upozorňovala jsem, že už to dost bolí, ale bohužel to asi nevypadalo až tak akutně. Večer mi zánět prasknul a ráno při návštěvě chirurgie mi bylo sděleno, že nechápaji, jak mě nemohli ihned poslat na pohotovost a antibiotika co mi dali byly na jiný typ onemocnění. Opravdu už nikdy více...

Umístění: jiné místo

Začal by som takto na začiatku klasika ked vtáčika lákajú pekne mu spievaju.Druhý krát som prišiel zobral ma na vyšetrenie a medzitým telefonoval z inym pacientom ale pritom dava kontakt iba do ordinacie.Tak že nemá na každého rovnaký meter vybera si kdo sa mu hodí. Ked som chcel email tak mi dal nejaký kde je asi viac doktorov prihlásených.Neodpovedal na email a keď som sa spýtal tak ešte spravil zo mňa že asi som to poslal niekam inam. Rami Jaja

Pan doktor nepoznal pasovy opar, rekl,ze to je od stipnuti hmyzem a napsal mi antibiotika. Dermatolog mi ihned potvrdil, ze se jedna o pasovy opar. Dostala jsem Zovirax, coz byla spravna lecba. B.M.

Názor přidán dne 11.03.17 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Kladně hodnotím snahu pomoci, nejprve člověka vyslechne a pak až dělá závěry. Snaží se nic nepodcenit. Lidský přístup a přátelskost, profesionalita.

F

Pán doktor má vstřícné, férové a ochotné jednání na rovinu.Profesionalita a rychlé jednání mi hodně pomohla od zdravotních problémů. Navštěvujeme jej celá má rodina - jsme spokojeni a můžu pána doktora jedině doporučit.