Urologie - Petrská
Petrská 1, Praha

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

Paní doktorka je velice sympatická osoba, je vynikající lékařka. Takových lékařů není mnoho. Mohu ji jen doporučit. J.D.

Do ordinace jsem docházím mnoho let. V poslední době je běžné, že pacient objednaný na 9 hod. přijde na řadu v 11 hod. V malé čekárně se pacienti hromadí o nějakém pohodlí nebo soukromí při odběrech se nedá vůbec mluvit. Z těchto důvodů nedoporučuji.

Paní doktorka je velmi příjemná v jednání, pozorná k pacientům. Výborná diagnostička umí se o pacienta postarat to v průběhu léčení a i po operaci. Za personál zřejmě nemůže, ale hodnotím lékařku.

C

Dne 20.2.2012 jsem byl v uvedené ordinaci objednán na 11,30 hod. Na vyšetření jsem čekal dvě a půl hodiny. K samotnému vyšetření nemám žádné připomínky. Na závěr mně byla ještě odebrána krev s tím, že tak za týden se mám přijít zeptat na výsledek. Obecná informace po telefonu nebo emailem (vše v pořádku nebo nepořádku) byla zamítnuta. Kdybych byl informován předem, že na výsledek budu muset několik hodin čekat, odběr bych odmítnul.
Dostavil jsem se tedy osobně dne 1.3.2012 do ordinace. Arogantní a nepříjemná sestra mě nechala asi půl hodiny bez vysvětlení čekat než se mnou vůbec začala bavit. Potom během 10 vteřin našla výsledek, ale odmítla mě ho sdělit, to může jen paní doktorka. Mám si jít prý sednout. V čekárně bylo přibližně 15 čekajících pacientů teplota cca 35°C bez možnosti větrat. Již předtím přítomná sestra podotkla, že dnes to je tak na 4 hodiny. Když jsem se zeptal, zda to myslí vážně, docela hrubě se do mě pustila. Odešel jsem tedy, aniž jsem se cokoliv dovědě

Paní doktorka je velice pečlivá se špičkovou odborností. Když mi zajistila perfektní operaci v Motole, chtěl jsem jí z vděčnosti věnovat dárek-šperk a ona to odmítla, že si nikdy nic nevezme. S takovým morálním postojem jsem se nikde nesetkal.
M.H.

Pí doktorka je pečlivá, pracuje v velkým zájmem a je velice příjemná. Po té, co mi jednou zajistila operaci a vyvinula nadstandardní snahu a úsilí při mém léčení, chtěl jsem jí dát z vděčnosti nějaký šperk. Ona to odmítla, že ze zásady žádné dárky nepřijímá. Takových lékařů není mnoho. Mohu ji jen doporučit.

Paní doktorka je výborná.Co dodat, skvělá diagnostička, ohleduplná,pečlivá,příjemná.Na obranu sestry musím říct, že na to její pracovní prostředí,kde nemá ani okno, pracuje pro 2 lékaře a zvládá odběry,asistovat při výkonech a vyřizovat telefony…tak klobouk dolu.je příjemná a ochotná.

Paní doktorka je vinikající diagnostik, a zkušený praktik, poslední dobou hodně unavená a začínají problémy s vedením chorobopisů, mimo jiné i tím, že změnila sestru, kterou považuji za velmi málo příjemnou v jednání s pacienty. Jak jsem všem dříve tuto ordinaci doporučovala, tak dnes je moje doporučení: Hledejte jinde!

Chodim k ni uz leta a musim ji jen chvalit.Vcas rozpoznala nutnost operace
karcinomu,nutost reoperace a recidivu.Pecliva,prijemna s citem pro pacienta.

Paní doktorka je velmi pečlivá, svědomitá, odborně na vysoké úrovni s příjemným přístupem k pacientům.