CLINICUM, a. s.,
Sokolovská 304, Praha

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Velmi příjemný a lidský přístup paní doktorky. Zakotvil jsem u ní poté, co jsem se svou diagnózou během posledních 10 let putoval po různých lékařích a nikdo z nich si nedal tu práci, aby mi nemoc trochu osvětlil, jen ona. Dále velmi oceňuji, že v čekárně netrávím půl dne, jako tomu je u jiných lékařů. Vždy vyšetření probíhá v čase objednání. Nikdy jsem nečekal více než 5 minut. Takže mohu ordinaci a paní doktorku vřele doporučit.

Umístění: jiné místo

Paní doktorku jsem navštívila pouze jednou. Přístup paní doktorky byl přezíravý a nepříjemný a hlavně nepochopitelný. Zřejmě je prostě taková. Naštěstí v Praze je kožních lékařů dost.

Umístění: jiné místo diagnostika a léčba kožního problému

Dobrý den všem! Paní doktorku mohu vřele doporučit. Zkusila jsem v minulých letech sporadicky využít různé kožní lékaře, podle toho, kde mě můj problém zastihl. Ale až v ordinaci paní doktorky jsem zažila naprosto profesionální přístup, zodpověděla mi mé dotazy, vymluvila bludy načerpané z internetu a především pomohla. Teď už nikoho jiného ani nehledám, ráda si počkám na termín u ní a zajedu odkudkoli. Doporučila jsem lékařku taky svým známým - naprostá spokojenost u všech.

Umístění: CLINICUM, a. s., odstranění bradavic

Ze začátku jsem si myslela, že je přístup paní doktorky laxní, ale po několika návštěvách jsem musela názor změnit. Milá paní doktorka, milá sestřička - alespoň to kompenzuje bolest při mražení dusíkem.

Profesionální, milý a citlivý přístup! Kéž bych takové lékaře potkávala všude. Navíc objednací doba klidně i do týdne, super. Doporučuji všem!

My jsme byli nadšeni! Paní doktorka si s dcerou popovídala, zákrok ji pěkně vysvětlila a dokonce i na sobě předvedla! Tak milé a lidské chování jsme zatím nikde nezažili. Naše holka pak ani nemukla. Můžu naprosto potvrdit názor kolegyně z práce, která tam byla s poněkud hůře zvladatelným synem a byla moc spokojená.

Byl jsem nadšen přístupem. Dostalo se mi vysvětlení mých potíží a také správné léčby. Paní doktorku mohu jen a jen doporučit. V porovnání s jejími kolegy se kterými jsem měl předtím tu čest, opravdu velmi milá zkušenost.

Já naopak mohu paní doktorku vřele doporučit! Příspěvek Občana vykazuje všechny známky toho, že se sám patrně nechoval v ordinaci nejlépe. Já znám paní doktorku snad 10 let a hodně mi pomohla! Znám ji nejen jako výbornou lékařku, ale také jako velmi slušného člověka.

Dobry den, kladne hodnotit bohuzel nemuzu, i kdybych privrel obe oci. Primo katastrofalni pristup k pancientovi. Od vstupu do ordinace, byla pani doktorka neprijemna. Kdyz jsem popisoval svuj problem, vubec neposlouchala. Pote zacala klast serii otazek. Rozcilovala se a zvysovala hlas, kdyz jsem ji rekl, ze jsem ji to, na co se pta, prave rikal. Bagatelizovala symptomy a moznou diagnozu obvodniho lekare (mozna nestovice) a nepokladala ji za akutni. Nez me vubec sestricka vpustila z cekarny do ordinace, 3x se me zeptala, zda je to akutni. Je na pacientovi zhodnotit akutnost sveho stavu? V cekarne sestricka primo predemnou odmitla vzit neobjednaneho pacienta, ktery mel i podle meho laickeho pohledu, vazny problem s kuzi na rukou. Nabidla mu termin za tyden, i kdyz si stezoval na bolest. Takze ja jsem mel v podstate stesti, ze me vzali. Mozna bylo duvodem jejiho chovani to, ze jsem nebyl predem objednan. Bez objednani, i kdyz Vas posle primo Vas obvodni lekar, tam ani nechodte! Sestricka Vas rovnou u dveri preobjedna.
Ja jsem tam byl ale poslan s akutni diagnozou, alespon dle me doktorky, proto nechapu tento pristup. Sel jsem k doktorovi z opatrnosti, jako otec 18ti mesicniho syna, abych nahodou neco nepodcenil. A vysledek? Zadny! Udajne to muze byt 30 ruznych diagnoz, ale pravdepodobne atopicky ekzem. Zvlastni, stejna diagnoza, jako u 3 znamych, kteri mi ji po sve spatne zkusenosti nedoporucili. Stejne jako oni, musim i ja hledat a navstivit nejakeho skutecneho odbornika.