Soukromý zubní lékař
Pekařská 84, Brno

Díky panu doktorovi již manžel přišel o jeden zub, chodil k němu, že ho zub bolí a pan doktor tvrdil, že to nic není, jen přecitlivělost, nakonec skončil manžel na pohotovosti se strašnými bolestmi, nakonec to skončilo korunkou. Nyní se historie opakuje, minulý týden opět manžela začal bolet zub, šel k panu doktorovi ve čtvrtek, ten mu zub vyvrtal a zaplomboval, nicméně v pátek dále strašné bolesti, tak prášky a nakonec v sobotu pohotovost, kde zub otevřeli - dg pulpitis ac., udělali trepanaci, devitalizační pasta atd tudíž zřejmě pan doktor špatně zub uzavřel, místo, aby ho přeléčil, neodhadl míru problému, tak až po této opětovné špatné zkušenosti manžel uznal, že je čas změnit lékaře, bohužel ho to stálo dva zuby...

Výborný stomatolog s lidským přístupem k pacientovi. Vynikající nejmodernější materiály jsou standart.Vynikající dostupnost a respektování objednacích časů odstraní zbytečné čekání v ordinaci. Velmi milá a příjemná sestra vždy vyhoví přáním pacienta a tvoří s lékařem dokonalý tým.I prostředí a vybavení ordinace je velice pěkné. O zuby se mi stará již přes 20 let k mé naprosté spokojenosti.S dobrým svědomím ho doporučuji svým přátelům.

S panem doktorem jsem spokojená nebyla,přešla jsem k němu jen naslepo, bez doporučení jiných, takže jsem vůbec netušila s kým mám tu čest. Nehledě na to, že jsem tam přišla s problémem,který vznikl u jiného lékaře, a s očekáváním nějaké pomoci, ale nestalo se tak. Zpočátku se snažil na tom "pracovat", ale stejně na příčinu nepřišel. Poté mi rozbolel jiný zub, ale způsob lečby a uzavření zubu bílou plombou, za kterou jsem tenkrát platila 410 Kč.se mi už vůbec nelíbilo. Pochybuji, že to vůbec bílá plomba byla, po aplikaci mě zub bolel , trnul, jako by chtěl prasknout.Buď alergie na material,nevím, ale po roce jsem přešla k jinýmu lékaři, který mě musel zub znovu léčit pro pokračující zubní kaz.Já bych se mu do péči už nesvěřila, při ošetřování jsem někdy měla pocit, jakoby si zrovna připil na zdraví.

výborný, děkuji

Chodím tam už mnoho let a jsem velmi spokojená s péčí. Pan doktor je pečlivý, trpělivě počká, až mi zabere anestetikum, když se mi zdá, že je pusa ještě živá, všechno na požádání vysvětlí. Úplně jsem se přestala bát zubařů, i to prostředí je velmi pěkné, světlé a moderní.

K panu doktorovi docházím poměrně krátkou dobu, ale po pár návštěvách mohu konstatovat, že je to skutečně profesionál a odborník. Pracuje rychle a kvalitně, milý přístup. To samé platí i o sestřičce.
Žádné čekací doby v ordinaci, dodržuje stanovený čas. Příjemné prostředí.
Mohu jen doporučit.

Souhlasím se vším, co tu bylo napsáno. Je naším rodinným zubařem už 15 let.

Pečlivý a šikovný

Pan doktor je našim rodiným lékařemjiž přes 20 let.
S jeho odborným přístupem při ošetření zubů jsme maximálně spookojeni.
Se setřičkou tvoří výborný tým. Časová dochvilnost dohodnutého termínu ošetření je plně respektována. Požadovanou problematiku ošetření zasvěceně a odborně vysvětlí.

Výborný odborník.. hlavně na estetickou stomatologii. A velmi příjemný člověk.