Psychoterapeut České Budějovice

psycholog a psychoterapeut Mgr. et Bc. Radka Porubová

Individuální psychoterapie

850 Kč

• Psychoterapeut, Psycholog, D… ětský psycholog Více

„K paní psycholožce docházím už 4 roky a jsem velmi spokojená. Je velmi empatická a cítím se, že jí mohu říci vše co potřebuji. Více

České Budějovice Mapa

Soukromá ordinace

Konzultace online

800 Kč

• „Paní doktorka je velmi milá a profesionální. Její postřehy o původu mých psychologických obtíží byly trefné a cenné, a její velmi metodika jasná, rychlá a účinná. Vřele ji doporučuji všem, kteří si přejí změnit situaci, ve které jim není dobře. Více

Jeronýmova 211/17, České Budějovice Mapa

Mgr. Sylvie Koubalíková, Ph.D.

od 700 kč

1 názor

„Skvěly člověk, který mě empaticky a odborně vedl k vyřešení letitého a komplkovaného vztahu s dětmi a ke správné komunikaci s nimi. Více

Otakarova 59, České Budějovice Mapa

Soukromá psychologická poradna

• Psychoterapeut, Psycholog

„Panu doktorovi děkuju, pomohl mi, doporučuji ho. A mé postřehy a omyly? Byl jsem naivní a myslel jsem si, že všechny moje problémy se vyřeší za 1 sezení:-) Dál jsem z počátku dokotovi nevěřil, dělal jsem hrdinu a nepouštěl mu informace a pocity jak doopravdy byly. V této etapě jsme se tak mou vinou neposunuli ani o píď a doktor byl odměřený. Teprve, když jsem komunikoval úplně otevřeně (maska hrdiny musela pryč:), začali jsme postupně nacházet řešení, a to má smyl. Vážím si Vás doktore a vážím si příležitosti konzultovat a posunout své trable! Více

Matice školské 17, České Budějovice Mapa

Ambulantní klinická psychologie

• Psychoterapeut, Psycholog

„Paní doktorka je moc milá a má veliké pochopení. Zároveň nutí člověka, aby se stále jen nepasoval do role oběti, která nemá moc nad svým životem, ale aby vzal moc do svých rukou a pomocí ní měnil své naučené vzorce myšlení, chování a tím i svou budoucnost. Její přístup člověka skutečně někam posouvá... Paní doktorka je skvělá a jsem moc vděčná, že jsem našla právě jí. Více

Náměstí Přemysla Otakara II. 8/5, České Budějovice Mapa

Psychologická poradna pro děti a dospělé Aura

1 názor

„S terapií jsem byla moc spokojená. Paní psycholožka byla příjemná, chápavá a trpělivá. Pomohla mi pochopit mé trauma z dětství, které mě pronasledovalo. A díky tomu mám fungující, láskyplný vztah s partnerem. Více

Kubatova 6, České Budějovice Mapa

Psychologické poradenství a psychoterapie

800 Kč

• Psychoterapeut

U Tří lvů 294/4, České Budějovice Mapa

Psychoterapie a psychosomatická poradna pro rodinu

Cena nebyla přidána

• Psychoterapeut