Psycholog Buštěhrad

Online konzultace k dispozici

„Pan doktor mi velmi pomáhá. Je to dobrý terapeut a člověk, kterému se mohu svěřit a hledat řešení svých problémů.

Nikoly Tesly 6, Praha Mapa

Klinická psychologie a psychoanalýza

Osobní konzultace

1 000 Kč

• „Spoluprace s pani magistrou mi moc vyhovovala. Umela pojmenovat veci uplne jinak, nez jsem o nich premyslela, a tim je postavila do jineho svetla. Pomohla mi tim porozumet situaci a duvodum pro moje pocity. Jiz v prubehu sezeni se u me dostavovala obrovska uleva a pocit, ze vse zvladnu, ktery pretrvava i po skonceni sezeni. Více

Šlejnická 1, Praha Mapa

Dejvice

1 200 Kč

• „Zažila jsem v životě konzultace s několika psychology, Jan Gruber rozhodně vyniká svou empatií, schopností naslouchat, porozumět problému a schopnosti pomoci Vám najít pro Vás tu nejlepší cestu a řešení. Jeho přístup je lidsky nesmírně příjemný, profesionální a flexibilní. Vřele doporučuji. Více

Šlejnická 2018/1, Praha Mapa

Psychologické služby

900 Kč

• Psycholog, Psychoterapeut

„Paní doktorka mi velmi pomohla. Byla empatická a neváhala přetáhnout domluvené trvání konzultace. Nemohu než doporučit. Více

Ostrovského 253/3, Ženské domovy - tel, Praha Mapa

Individuální konzultace (60 min.)

800 Kč

• Psycholog, Psychoterapeut

„Vždy jsem byl odpůrcem terapií. Nicméně životní situace mne dovedla až k Borisovi. Asi není potřeba rozepisovat čeho se můj problém týkal....důležité je, že jsem v Borisovi našel člověka, který si Váš příběh vyslechne, svou přirozeností si získá Vaši důvěru - a v tom je kouzlo jeho osobnosti. Profesionál každým coulem, který Vám nenutí jeho názory - snaží se abyste se na problém podívali z jiného úhlu pohledu a takto by to mělo být. Myslím, že správný terapeut by měl takto fungovat. Na terapie jsem docházel nakonec po dobu dvou let a nelituji ani jediného sezení. Pokud o terapii uvažujete, tak Borise můžu jedině doporučit! Více

Na Poříčí 1041/12, Praha Mapa

Mgr. Boris Štepanovič, psycholog

od 1 200 kč

• Psycholog, Psychoterapeut

„Po několika neúspěšných terapeutických pokusech jsem na Google mapách natrefila na Petra Paška. Petr mě přijal tak, že jsem okamžitě věděla, že jsem konečně na správném místě. Na Petra jsem se obrátila ve velmi náročném období svého života. Vždy jsem se u něj setkala nejen s citlivostí, s empatií, s moudrostí, ale také s důsledností, precizností a tahem na branku. Petr umí číst mezi řádky, pokládá správné otázky ve správný čas, vždy jde do hloubky problému. Zároveň má nadhled a smysl pro humor. Díky Petrovi jsem se lépe poznala, navedl mě na nové knihy, cesty a způsoby přemýšlení o světě, o vztazích i o sobě sama. V tom náročném období jsem se díky jeho péči úplně nezbláznila a ještě jsem si jako bonus odnesla nově nalezený pocit vnitřní svobody. Děkuji, Petře. Více

Psycholog a terapeut Praha

Mařákova 4, Praha 6, Praha Mapa

Psycholog a terapeut Praha

• Psycholog, Psychoterapeut

„Psychoterapie u paní Jany Kotalové mi neskutečně pomohly. Mám za sebou zkušenosti i s jinými terapeuty a s psychoanalýzou, ale teprve až s těmito návštěvami se mi skutečně ulevilo. Paní Kotalová je psycholog, který nemá tendence se nad klientem povyšovat, něco mu tajit nebo jeho problémy zasazovat do komplexních odborných kontextů, nepoužívá psychologická klišé... s obdivuhodnou jednoduchostí a naprostou upřímností se prostě zaměří na vás jako na konkrétního člověka a pomůže vám z problému najít cestu ven. Naše setkání mě naplnila pozitivní energií, nadějí a úlevou, že věci nejsou tak složité, jak se mi jeví. Jsem ji za tuto pomoc vděčná a její konzultace dále doporučuji. Pokud hledáte psychologa, který s vámi bude jednat na rovinu a s laskavostí, určitě budete spokojeni. Více

Ostrovského 253/3 (Ženské domovy), Praha Mapa

Psychologie Kotalová

od 1 000 kč

Online konzultace k dispozici

„Během půl roku jsem s terapeutem prošel opravdu dlouhou cestu. Začínal jsem u závislosti na názorech druhých a nezdravé podřízenosti vůči sebejistým lidem nebo lidem ve vedoucích funkcích. (A nevěděl jsem o tom.) Po půl roce daleko víc rozumím tomu, co se ve mně odehrává, kdo jsem a co potřebuju a jak to jde nebo nejde dohromady s potřebami druhých lidí. Sice to stálo hodně peněz - ale při zpětném pohledu, kdybych o tuto životní změnu měl přijít, neváhal bych zaplatit desetinásobek. Více

Psycholog a terapeut, Mařákova 4, 160 00, Praha 6

1 500 Kč

1 500 Kč

• Psycholog, Psychoterapeut

„Terapeutka Markéta Rozsívalová byla mojí skvělou průvodkyní v době, kdy jsem potřebovala pomoct změnit svůj dosavadní život. Není jednoduché cizímu člověku otevřít svůj život, ale Markéta umí vytvořit velice intimní a chápající prostředí, kde dokáže člověk s důvěrou otevřít svoje já. Při terapiích mě někdy méně, někdy více navedla na skutečnosti, které jsem do té doby nedokázala vidět, a umět tak pochopit více svoji minulost a přetvářet současnost k lepšímu (není to fráze). Děkuji Markétě, že mě posunula, kam mě posunula. Více

Holečkova 31, Praha Mapa

Terapie Sacre Coeur

• Psycholog, Psychoterapeut, D… ětský psycholog Více

„- príjemné stretnutia, - osobný prístup, - pomoc so spracovaním stresových situácií, - príjemná komunikácia i pre introverné osoby, Návštevu u pani psychologičky vrelo doporučujem Více

Oldřichova 49 Praha 2, Praha Mapa

Klinický psycholog Mgr. Miroslava Pešlová

Viktora Huga 377/4, Praha Mapa

Mgr. Ulrika Sedláková

Individuální psychoterapie (50 minut)

800 Kč

Online konzultace k dispozici

„Psychoterapie s Tomášem mi pomohla především rozumět vlastnímu životnímu tempu a přizpůsobovat ho situacím tak, abych se nevyčerpávala a mohla dobře fungovat. Na začátku jsem si k němu hledala déle cestu, protože byl jiný než psychoterapeuti, se kterými jsem se do té doby setkala - přímočařejší - ale poté jsem tuhle vlastnost velmi vítala a odnáším si díky ní mnoho poznání. V těžkých tématech jsem cítila pevnost, o kterou se dalo opřít a maximálně citlivý přístup, díky čemuž se zahojila některá velmi stará zranění a uvolnil se prostor pro nové uchopení a prožití. Když by bylo třeba, opět se na Tomáše v budoucnu s důvěrou obrátím. Více

V Hůrkách 1292/8 - Stodůlky, Praha Mapa

Soukr. psychoterapeutická praxe Nové Butovice

od 1 000 kč

Individuální psychoterapie (50 minut)

• Psycholog, Sexuolog, Psychot… erapeut Více

„Velmi děkuji paní doktorce a naprosto bez vahani ji mohu doporucit. Dokazala mi poradit s emocni inteligenci a nastavit zpusob, jak ji nadale rozvijet. Pani doktorka je chapava, empaticka, ale zaroven pragmaticka a jde k jadru problemu. Zaroven si ale zachovava lidsky pristup a dokaze pochopit. Moc rad bych ji jeste jednou touto cestou podekoval za veskerou peci. Citim, ze se mi diky tomu otevrela nova zivotni kapitola a jestli necemu v budoucim uspechu budu moct pripsat velkou cast zasluh, tak to bude prave terapie s pani doktorkou Mullerovou. Více

Nádražní 19, Praha 5, www.psychologickapomoc.eu, Praha Mapa

PhDr. Jana Müllerová - Psychologická pomoc Plagyn

• Psycholog, Psychoterapeut

„Pana magistra jsem vyhledal na doporučení své manželky. Z počátku jsem se nemohl přenést přes velký věkový rozdíl, přesto jsme našli společnou řeč a cestu. Oceňuji vřelý a vstřícný přístup a pomoc při zvládání panických atak. Součástí konzultací byl nácvik relaxačních dovedností, které teď mohu uplatňovat ve svém životě. Doporučuji všem. Více

Dr. E. Beneše 695, Kralupy nad Vltavou Mapa

Klinická psychologie a psychoterapie - Poliklinika Lobeček

• Psycholog, Psychoterapeut

„Docházím do Ambulance klinické psychologie k paní Silvii Johanidesové. Musím upřímně přiznat, že kdyby jí nebylo, tak už tu možná nejsem. Je to absolutní anděl, ta největší pomoc, kterou si člověk může představit. Upřímně lituji, že jsem terapii nevyhledala ve svém životě dříve, mohla jsem se vyvarovat tolika stresu a trápení. Kdokoliv má problém se svým myšlením a chováním, tak velice doporučuji. Silvie mi dokáže změnit absolutně negativní myšlení na pozitivní. Pracujeme na tom a neskutečně se to každý měsíc zlepšuje. Rodina vidí velké výsledky a já také. Není třeba prášků, stačí změnit uvažování. Silvie bude navždy v mém srdci jako moje záchrana, člověk, který mi neskutečně pomohl. Vždy jsem do ordinace absolutně natěšená a nemůžu se dočkat, že mě čeká zase naděj (že bude lépe). Nestydím se svěřit se vším co mě trápí a vždy mi dokáže cíleně pomoci s konkrétním strachem a panikou. Dokonce už i lépe spím. Kéž by byl každý psycholog takový jako je Silvie. Více

Vítězné náměstí 9, Praha Mapa

Ambulance klinické psychologie (www.kognitera.cz).

• Psycholog, Psychoterapeut, D… ětský psycholog Více

„Jsem velmi spokojená. Paní Nosilová, působyla od počátku velmi mile, se zaujetím naslouchá. Má lidský, ne direktivní přístup. Dokáže pomoc člověku najít vlastní zdroje pomoci a uvědomit si jeho slabé a silné stránky. Spolupráci hodnotím na výbornou. Doporučuji. Více

Vepřkova 1220, Slaný, Slaný Mapa

Ambulance klinické psychologie, Vepřkova 1220, Slaný

Cena nebyla přidána

• Psycholog, Psychoterapeut

„Velice dobrá zkušenost. Toto byla moje první párová terapie a velice mi pomohla porozumět tomu, jak správně komunikovat a pracovat s pocity ve vztahu. Potřebovali jsme někoho, kdo by nám pomohl překonat obtížnosti ve vztahu s respektem k sobě samým i našemu vztahu. Paní doktorka má vynikající schopnost porozumět potřebám klientů a vést je k jejich vlastnímu štěstí. Více

Mařákova 4, Praha 6, Praha Mapa

Psychoterapeutické centrum Mařákova - Hradčanská

Psychologické konzultace

• Psycholog, Psychoterapeut

„Paní psycholožka Mgr .Kateřina Matalová mi svým výjimečně trpělivým, vlídným a empatickym přístupem pomohla především rozeznat problém, kterému čelím, a ukázala mi, jak s nim zacházet. Jeji terapie je pro mne vitálně důležitá a návštěvy v ordinaci v Uhříněvsi, Praha 10, mi vždy přinesly úlevu a naději. Bez nich bych byla ztracena. Domnívám se, že paní psycholožka Matalová ma pro své povolání nesporný talent a sama její osobnost mně naplnuje klidem a důvěrou v lepší svět laskavosti, dobra a tolerance v mezilidských vztazích. Děkuji Vám paní magistro. Eva Více

Neustupného 1840/6, Praha Mapa

Psychologická praxe - CENTRUM DUŠEVNÍ POHODY

od 800 kč

• Psycholog, Psychoterapeut

„K paní Schautové jsem se dostal s problémy s pamětí a poruchou soustředění. Přes několik testů jsme zjistili povahu mých stavů a začali pracovat na nápravě. Její profesionální přístup mi velice pomohl najít cestu k práci na sobě. Rozhodně jí doporučuji. Více

Psychoterapeutické centrum

Partnerská psychoterapie