K nemocnici 1904, Kladno, Kladno
Ordinace (mapa)

• trauma
  • deprese
  • generalizované úzkostné poruchy

Výborná psycholožka, vždy od ní jedu skvěle naladěná, děkuji paní doktorko, velmi mi pomohla v životních rozhodnutích. Doporučuji!!!!

Skvělá a velice schopná psycholožka. Mnohokrát mi pomohla jak s mými partnerskými problémy, tak s rozvojem vědomí. Moc doporučuji!

Paní PhDr Luxová je skvělá, pomohla mi když jsem to nejvíce potřebovala. Moc jí děkuji a všem jí doporučuji!!! :-)

Paní doktorku mohu jen doporučit.I po letech,kdy jsem potřebovala a potřebuji její pomoc,opět dokázala,svým profesionálním a laskavým způsobem,že je odbornicí na pravém místě.
Děkuji,že JSTE !

Výborná neurologožka

63 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den,
    Potřeboval bych přepravit zdravotní dokumentaci od svého psychiatra ke svému sexuologovi. Celá komuntace mi byla předána v zalepené obálce s razítkem přímo přes místo přelepu obálky. Potřeboval bych si udělat kopii z některých z těchto zpráv. Proto bych se chtěl zeptat, jestli mám právo obálku otevřít?
    Děkuji za odpověď a přeji hezký den.

Jak se říká: kdo se moc ptá, tak se moc dozví......Rozhodněte se podle sebe...

PhDr. Renata Luxová

• Proběhla 2 rande. Vypadalo to,že jsme si padli do oka. Napsal mě,že mě má svým způsobem rád a pak se na 4 dny odmlčel. První jsem se musela ozvat já,pak opět reagoval. Je takové chování normální? Nevím co jsi mám o něm myslet. Zda to myslí vážně a jak přistupovat k takovému muži. /je nám oběma 38/. Děkuji za radu.

Doporučuji osobní seznamování při nějaké aktivitě, kterou máte ráda....poznávat muže přirozeněji, než na seznamkách...

PhDr. Renata Luxová

• trauma