Dbejte o své zdraví

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

K nemocnici 1904, Kladno, Kladno

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

• Trauma
  • Deprese
  • Generalizované úzkostné poruchy

• psychoterapie
  • klinická psychologie

Názory

Výborná psycholožka, vždy od ní jedu skvěle naladěná, děkuji paní doktorko, velmi mi pomohla v životních rozhodnutích. Doporučuji!!!!

Skvělá a velice schopná psycholožka. Mnohokrát mi pomohla jak s mými partnerskými problémy, tak s rozvojem vědomí. Moc doporučuji!

Paní PhDr Luxová je skvělá, pomohla mi když jsem to nejvíce potřebovala. Moc jí děkuji a všem jí doporučuji!!! :-)

Paní doktorku mohu jen doporučit.I po letech,kdy jsem potřebovala a potřebuji její pomoc,opět dokázala,svým profesionálním a laskavým způsobem,že je odbornicí na pravém místě.
Děkuji,že JSTE !

Výborná neurologožka

81 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den všem,
    mám podezření na Aspergerův syndrom, ale po předchozí špatné zkušenosti nechci chodit k žádným psychologům, dá se Aspergerův syndrom prokázat i jinak než při konzultaci s psychologem?

Předem děkuji za odpověď.

Markéta

Aspergerův syndrom - podezření na něj, musí posoudit zejména psychiatr a klinický psycholog.

PhDr. Renata Luxová

• Je bipolární porucha a sociální fobie důvod k odebrání řidičského oprávnění? A jsou tyto dvě nemoci dohromady důvod k přiznání důchodu?

Dobrý den, obě poruchy nejsou důvodem k odebrání řidičského průkazu - pokud ale nenarušují vážným způsobem řidičské schopnosti. Tedy, pokud je člověk zvládá a snaží se s nimi pracovat. Invalidní důchod žádat lze, návrh dává psychiatr na příslušnou zdravotní důchodovou komisi.

PhDr. Renata Luxová

• Trauma