Výborná psycholožka, vždy od ní jedu skvěle naladěná, děkuji paní doktorko, velmi mi pomohla v životních rozhodnutích. Doporučuji!!!!

K nemocnici 1904, Kladno, Kladno
Ordinace (mapa)

• trauma
  • deprese
  • generalizované úzkostné poruchy

Skvělá a velice schopná psycholožka. Mnohokrát mi pomohla jak s mými partnerskými problémy, tak s rozvojem vědomí. Moc doporučuji!

Paní PhDr Luxová je skvělá, pomohla mi když jsem to nejvíce potřebovala. Moc jí děkuji a všem jí doporučuji!!! :-)

Paní doktorku mohu jen doporučit.I po letech,kdy jsem potřebovala a potřebuji její pomoc,opět dokázala,svým profesionálním a laskavým způsobem,že je odbornicí na pravém místě.
Děkuji,že JSTE !

Výborná neurologožka

Děkuji,že JSTE !

Výborná neurologožka

47 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den,jak se léčí psychosomaticka deprese.( nechutenstvi ,bolesti) Dekuji

Psychosomatická deprese? Myslíte tedy deprese, jejíž příznaky se ukazují i tělesně. To je velmi časté. A léčí se stejně, jako deprese - tedy hledáním příčin, které k depresi vedly. Deprese je vyjádřením toho, že v životě nežiji kvalitu "mít rád". Mít rád to, co žiji - tedy např. svoji práci, vztah, místo, kde žiji...ale především sama sebe.

PhDr. Renata Luxová

• Krásný a hezký večer, měl bych pár dotazů. Chtěl bych se zeptat na vztah ve kterém žiji. Naše poznání je z práce. Ona byla nešťastná ve vztahu s minulým přítelem. Nadával ji a přibližoval slovně. Tak jako nikam nepůjdeš, kouřila by jsi ho tam všem, několikrát uhodil jejich malého syna. Nabídl jsem ji ze muže jit ke mně, nakonec se rozhodla odstěhovat k bratrovi. Pak naše první rande... Bylo to velmi romantické a krásné, zářící štěstím. Jenže ten její bývalý, nám neskutečné nadával a vyhrožoval po telefonu. Tenkrát ještě přítelkyně, vždy chtěla po jejich hádce, odejít ode mně bez důvodně. Udělala to dvakrát, řekl jsem ji, ze se mi to nelíbí, udělala to potřetí s tim, ze končí. Láska je v tomto případě silnější. Všiml jsem si ze po třech měsících našeho vztahu píše mámě, ze se ji stýská po bývalém. Zaprela to, a její maminka na to odpověděla,ze by bylo pro ni lepší zůstat sama. Chtěl jsem se vyvarovat, nepříjemnostem spojené s její bývalým přítelem. Požádal jsem ji o ruku. Byla nadšená jako já. Jenže, když si předávali jejich syna, tak najednou nepřišla domů. Volal jsem ji, ale vytipla mi telefon a za hodinu mi napsala, ze přijde za chvilku. Vrátila se za dvě a půl hodiny. Byl jsem zoufalý a nevěděl jsem co si o tom mám myslet. Za dva dny to udělala opět. Vzali jsme se. Ale uraženi a ponizovani nepřestalo, a jejich syn, kterému je šest let, se k nám vracel, s tím, ze mě táta zabile a utopí. Jeden stres za druhým. Žena ho pořád omlouvá. Pohádali jsme se, ona se zbalila nevím kam. Nikdy mi nevzala telefon. Vrátila se po pěti dnech. Pak vše utichlo a začalo to opět, když jsme si koupili auto. Čtyři dny, nehorazneho nadávání a ublizovani. Stále ho omlouvala. On byl podnapilém stavu a staral se o dítě. Nelíbilo se mi to, vynadal jsem ji, bohužel. Nazval jsem ji kurvou. Protože, všechno co udělal hraničí s normalnosti. Mě nadával, mé ženě též. Nechala to být a přešla to. Ze hádka prý vznikla k vůli tomu, ze malý prohrál v člověče nezlob se. Nechranila naší rodinu, se vším se mu směřovala. Zase se zbalila a odešla. Prý k mámě, ale před tím mě řekla, ze končí. To ze přenášel její bývalý přítel zlo do našeho vztahu nevnímá. On nic špatného nedělá. To není kruh rodinný. Vzal jsem dvě tašky, nahazel do nich naše společné veci a vyhodil je před jeho barákem. Druhý den, má žena měla dovolenou se svým bývalým, nikdy na nic nereagovala. Začala řešit bydlení se svým bývalým. Teď bydlí u něj uz měsíc. Miluji ji, ona chce rozvod. Nemám uz sil. Takové smsky posílal neustále: Fakt sto posrala sandro dit ty to vys takovou clonu mas pred ocima ublizujes malimu a totalne sobe ale i me dit je to humac nak vsihni zacli zarlit, Fakt je my po tom hovinko ,!!!!!!!!! Vzala sis tatu nebude to delat dobrotu ushnes !!!!!u nej i kdys ses zmenila vyzualne? smekam kloub :-)ale jen to strasne malo pro zivot !!!!!!!!promin u me !!!JV nejsi prvni ani posledni nebudu se chlubit horazdovicich tady mam zasrano muzikovych dost, Co my to pises prosimte ti si pila nebo ti hrablo ze te poucuju vysvetli cim ze si naky rodine co! to snad vym ze si spokojena to je tvoje starost, ze se mam stim poprat s cim prosimte nejni cim a proc ty mas zase den to by nepochopil ani psycholok to je husty fakt :-) :-) :-) :-) :-) perlis, chcipni na karmu. Ona uz se nechce vrátit. Tento problém vznikl po pěti měsících. Před dvěma měsíci se žena chlubila ve městě, ze se budeme snažit o miminko, a ten její bývalý říkal všem známým, ze bude mít holčičku. Tak jsem bezradný. Můžete mi nějak poradit, jak dál? Děkuji za jakoukoliv reakci, Luboš

Luboši, co vlastně chcete? Mít vztah a pracovat na něm? Zachraňovat ženu, která k Vám přišla z neukončeného vztahu? Hrát manipulační hry ve vztahu, kde si navzájem ubližujete? Asi by bylo dobré si ujasnit tyto otázky a pak je začít doopravdy řešit. Držím palce.

PhDr. Renata Luxová

• trauma