Adresa

Ordinace
K nemocnici 1904, Kladno, Kladno

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti


Specializace

  • psychoterapie
  • klinická psychologie

5 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřený profil

Výborná psycholožka, vždy od ní jedu skvěle naladěná, děkuji paní doktorko, velmi mi pomohla v životních rozhodnutích. Doporučuji!!!!

K
Ověřený profil

Skvělá a velice schopná psycholožka. Mnohokrát mi pomohla jak s mými partnerskými problémy, tak s rozvojem vědomí. Moc doporučuji!

V
Ověřený profil

Paní PhDr Luxová je skvělá, pomohla mi když jsem to nejvíce potřebovala. Moc jí děkuji a všem jí doporučuji!!! :-)


A
Ověřený profil

Paní doktorku mohu jen doporučit.I po letech,kdy jsem potřebovala a potřebuji její pomoc,opět dokázala,svým profesionálním a laskavým způsobem,že je odbornicí na pravém místě.
Děkuji,že JSTE !


Výborná neurologožka


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

77 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, bude mi 17 let, a myslím, že jsem na svůj věk psychicky o moc citlivější, než bych měl být. Abych to upřesnil, jedná se zejména o lásku a její prožívání. Např. jsem se zamiloval, a i když vím, že objektivně to moc řeším a prožívám.. nedokážu se toho zbavit a akorát mě to přivádí do depresí.
Abych položil svůj dotaz... teď mi nejde o psychiku, ale chtěl jsem se zeptat, jestli tenhle problém “moc lásky” nelze řešit fyzickou změnou čehosi ( prášky.. cokoli), protože si nemyslím, že by se jednalo čistě o můj špatný přístup, ale moje tělo možná vážně vytváří více hormonů (netuším jakých.. nejsem doktor :D ) než by mělo.
Doufám že můj dotaz dává alespoň trochu smysl a díky za odpovědi .

Láska prostě bolí :-)...a doporučuji si zajít popovídat za psychologem....Většinou se pak uleví...Držím palce :-)!!

PhDr. Renata Luxová

Dobrý den mám takový dotaz. Ve škole si všichni myslí že jsem zamilovana do našho mistra odborného vycviku.
Jenže ja vím že má svou rodinu přitelkyni a nikdy bych se do něho zamilovala a tohle když jsem všem řekla i jemu přimo do oči tak mi nevěří. Tak nevim co mám dělat.

Důležité je, co Vy chcete, co Vy si myslíte...a co říkají ostatní, to Vám přeci může být jedno? V životě je to často tak, že nás druzí chtějí přesvědčit o jejich pravdě, ale to, ve svém důsledku, není pro nás dobré. Je to totiž jejich pravda, ale ne naše. Dělejte a myslete si, co chcete...a neste za to pak svoji odpovědnost :-)...Tak to dělají dospělí lidé :-).

PhDr. Renata Luxová

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.