K nemocnici 1904, Kladno, Kladno
Ordinace (mapa)

• trauma
  • deprese
  • generalizované úzkostné poruchy

Výborná psycholožka, vždy od ní jedu skvěle naladěná, děkuji paní doktorko, velmi mi pomohla v životních rozhodnutích. Doporučuji!!!!

Skvělá a velice schopná psycholožka. Mnohokrát mi pomohla jak s mými partnerskými problémy, tak s rozvojem vědomí. Moc doporučuji!

Paní PhDr Luxová je skvělá, pomohla mi když jsem to nejvíce potřebovala. Moc jí děkuji a všem jí doporučuji!!! :-)

Paní doktorku mohu jen doporučit.I po letech,kdy jsem potřebovala a potřebuji její pomoc,opět dokázala,svým profesionálním a laskavým způsobem,že je odbornicí na pravém místě.
Děkuji,že JSTE !

Výborná neurologožka

53 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Partnerovi je 50 mě 39. Má takový vztah budouctnost?

Myslím si, že nezáleží až tak na věku, ale na tom, co k sobě cítíte, co vás spojuje atd....Ve Vašem případě - čeho se bojíte? O čem pochybujete atd...?

PhDr. Renata Luxová

• Dobrý den. Chci si zkusit nechat poradit ještě touhle cestou. Momentálně jsem v zahraničí, mám deprese asi půl roku. Před dvema měsíci to vygradovalo tak, že nejsem schopná chodit do práce a začala jsem užívat antidepresiva (citalopram 20mg/denně). Objednala jsem se k psychologovi, kde jsem byla dvakrát. Doktor říkal, že je to na 2-6 sezení. Potom prvním se mě hned ptal. co se změnilo a jestli mi je lépe. Problém je v tom, že se nic nezměnilo, naopak mi je ještě hůř, že by už mi mělo být lépe a není. Jsem bezradná, nevím jak si pomoct. Jen ležím, spím, jím, jsem smutná, nejsem schopná ničeho, na nic nemám náladu, nic mě netěší a pod. Prostě nechci žít. Přemýšlím často nad smrtí, jen to nemohu udělat svoji rodině. Nevím jak si pomoct, sama ani neznám příčinu, jsem prostě bezradná a k ničemu. :( Nevidím žádnou naději v tom, že mi bude zase někdy lépe. Nevěřím, že mi sebelepší doktor pomůže. Ikdyž bych moc chtěla. Myslíte, že se někdy vyléčím? Děkuji za odpověd.

Deprese je upozornění naší duše,že dlouhodobě nežijeme kvalitu "mám ráda,jsem ráda".... Léčba deprese je dlouhodobá, je potřeba rozklíčovat,kde jste se odchýlila ze své životní cesty,kde jděte špatně.Kde zijete život proti sama sobě atd atd...Držím palce..

PhDr. Renata Luxová

• trauma