Mgr.

Jan Martínek verifiedCreated with Sketch.

Psycholog

Kontaktní informace

• Už nějakou dobu se mi pan Martínek věnuje a ačkoliv nejsem zvyklý psát recenze, rozhodl jsem se sem jedno hodnocení napsat. Výsledky vyplývající z empatie, zkušeností a zklidnění, které na našich sezeních zažívám jsou pro mne naprosto klíčové v mnoha oblastech života. Moc mi naše setkání pomáhají. Pana Martínka doporučuji i osobně a se zcela klidným srdcem.

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Šárka Bínová
    Šárka Bínová
    Dětský psycholog, Psychiatr
    Vodárenská 3827, Mělník
    S paní doktorkou jsme velmi spokojeni. Skvělý přístup, ochota. Je vždy usměvavá a milá. Vše vždy podrobně vysvětlí. Více

Miroslava Pešlová
    Miroslava Pešlová
    Psycholog, Dětský psycholog, Psychoterapeut
    Oldřichova 49 Praha 2, Praha
    - príjemné stretnutia, - osobný prístup, - pomoc so spracovaním stresových situácií, - príjemná komunikácia… Více

Klára De Gray
    Klára De Gray
    Psycholog
    Thákurova 4, Praha, hl. město Praha, Praha
    Paní psycholožka je velmi příjemná, vyslechne, dokáže pomoct, aby si člověk v hlavě urovnal myšlenky a podíval… Více

Věra Dufková
    Věra Dufková
    Psycholog, Psychoterapeut
    Ortenovo náměstí 9, Praha
    Paní Mgr. Věra Dufková je velmi milá, empatická. Pocítila jsem vlídné přijetí a umění pomoci slovem druhému člověku. Více

Pavla Doláková
    Pavla Doláková
    Psychoterapeut, Psycholog
    Ortenovo náměstí 9, Praha 7, Praha
    Paní terapeutku rozhodně doporučuji. Docházel jsem za ní dlouhodobě kvůli panickým atakám, kterých jsem se díky… Více

Zkušenosti a dovednosti

• Mým východiskem je psychodynamický přístup, jehož cílem je vyhledání a odstranění příčin, které vznikly v minulosti a mají vliv na současný život klienta. Tento přístup je pro Vás vhodný, pokud se Vám v životě opakují neúspěchy v partnerství, práci, komunikaci apod. Stejně tak, když pociťujete neurčité pocity neklidu, prázdnoty, nespokojenosti, popřípadě u sebe pozorujete vlastními silami neodstranitelné vzorce chování, které Vám brání žít spokojeně. Metodou mé práce je rozhovor.

Pokud si nejste jisti, zda je pro Vás psychoterapie vhodná, neváhejte využít nabídky prvního sezení (30 min.) za režijní cenu 100 Kč. Zde budete mít možnost ujasnit si, jak dále postupovat.

Psychoterapii poskytuji v Praze a Roudnici nad Labem.
      Více na www.psychoterapie-roudnice.cz

Služby

Psychoterapie Roudnice

třída Tomáše Garrigue Masaryka 2498, 413 01 Roudnice nad Labem, ústecký

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů